PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Konsola środkowa FX



mapmen
25th-January-2012, 08:48
Witam mam pytanie odnośnie konsoli środkowej z rocznika 2005 czy można ją zamienić z modelu 2006

Ewentualnie zmienić wyświetlacz lcd na kolorowy bo w moim modelu jest bursztynowy

keyes
25th-January-2012, 09:46
Konsole możesz wymienić, ale z całą deską, więc jest to raczej nie opłacalna zabawa.
Monitor z bursztynowego na kolorowy także na upartego można wymienić ale wiąże się to z dużymi kosztami około 2tyś $, ponieważ nie wystarczy przełożyć samego ekranu, ale dodatkowo kilka modułów i wiązek.
Tutaj masz link jak to zrobić http://www.nissanmurano.org/forums/74-nav-gps/9907-details-adding-oem-navigation-color-screen-my-2003-murano.html
Moja propozycja na kolorowy ekran to CarPC (PC lub tablet)
Daje dużo większe możliwości niż OEM, jedynie musisz znaleźć dodatkowe miejsce na bursztynowy LCD, bo bez niego się nie obędzie.
Zrobię przy okazji fotkę jak to u mnie wygląda.

Pozdrawiam,
Krzysiek

mapmen
25th-January-2012, 10:22
ok dzięki serdeczne

Jacob_USA
25th-January-2012, 19:11
Mozesz zrobic tak jak Kondrad z Canady mial rowniez FX takiej generacji jak Ty i rowniez zrobil taki sam bajer jak w swoim nowy FXie link: http://www.ifans.pl/showthread.php?1460-Pokladowy-komputer-w-FX

mapmen
25th-January-2012, 21:39
tak pięknie to wygląda,ale na razie zainwestuje w dobre gumy bezpieczeństwo nade wszystko

keyes
13th-February-2012, 10:25
Tak to wygląda u mnie.

2036

Słabo widać na tym zdjęciu, ale robiłem je na szybko.

sirtrojan
13th-February-2012, 11:26
fajnie to wygląda- co tam wrzuciłeś?

keyes
13th-February-2012, 11:34
Po rozmowie z Konradem stwierdziłem, że tablet z Androidem będzie najlepszym wyborem i tak też zrobiłem.
Choć zestaw PC miałem już prawie skompletowany :)
Mój tablet to ARCHOS 7.0 IT 250GB
Wyboru 100% trafny.
Jak znajdę chwilkę wrzucę więcej fotek.
Na tą chwilę ekran OEM jest za tabletem, ale jak tylko zrobi się cieplej zainstaluje go w schowku na okulary.
Będzie troszkę zabawy z włóknem i żywicą :)

sirtrojan
13th-February-2012, 11:43
jak juz rozmawiałeś z konradem powiedz mi jak wygląda kwestia przeciągania przewodów - wcinka i przedłużka ?

keyes
13th-February-2012, 11:47
Tak jak napisałeś, przecinasz i dolutowujesz dłuższe, a później do góry słupkiem.

Myślę, że można byłoby zrobić też tak, żeby dokupić gdzieś takie złącza (wtyk i gniazdo) i po prostu połączyć wtyczki.