PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX z Danii



mapmen
29th-January-2012, 14:04
Witam Mam Pytanie odnośnie Tego FX
Chcę go kupić jest to wersja ciężarowa bez siedzeń z tyłu więć akcyza mnie nie obejmuje
Koledzy powiedzcie mi czy fx wychodził na w 2004 roku na Europę
Jeśli ktoś fachowym okiem może spoglądnąć na zdięcia i powiedzieć mi co to jest za wersja pakietowa
Licznik jak widać jest w kilometrach
Pozdrawiam i dziękuje

sirtrojan
29th-January-2012, 14:45
tak na szybko to raczej goły model bez kolorowego monitora.
Przedni grill wymieniony na siatkę - wiec trudno powiedzieć co było z przodu.

Jak cena dobra albo bardzo dobra - bierz - kanape dokupisz sobie w PL za okolo 1500 PLN
montaz śmiesznie łatwy. Bodajże 6 śrub. Zobacz czy podsufitka nei jest sprofanowana np. pod mocowanie kraty.

mapmen
29th-January-2012, 15:26
cena 10tys euro
moze do lekkiej negocjacji do 9500

mapmen
29th-January-2012, 15:27
A powiedz mi czym się różni ten model od USA ten ma prędkościomierz w kilometrach dużymi literami w Usa są w milach
Jak to wytłumaczyć?

Lukasz
29th-January-2012, 16:40
Wydaje mi się że takie modele wychodziły na Kanadę.

sirtrojan
29th-January-2012, 16:48
Dobrze Lukasz mówi - to jest wersja na Kanade.
Na plus jest to że gdzieś tam pod zderzakiem ma dodatkową wtyczkę na podgrzewacz silnika :)


aha i nie wiem co to za rozmiar felg. do tego pakietu powinny być 18" ale te wyglądają na 20".

Cena - no cóż - jak doliczysz vat to i tak jakoś rewelacyjnie tanio nie będzie.
Sam miałem kiedyś Voyagera ciężarowego i przerobienie go na osobówkę trochę kosztowało - tu jednak nie spodziewam się wielkich kosztów.
Oglądałeś go czy na razie opinię wyciągasz tylko z fotek?

Swoją drogą - 45 nie wychodziły jako golasy :/ więc może siedzieć tam cos wiecej niż podstawowy pakiet dla 35.

mapmen
29th-January-2012, 18:20
Jutro chyba polece z kaską i zobacze jak to wygląda

co do kosztów to akcyza odchodzi pozostaje goła cena 10tys euro auto miałbym przefakturowane przez importera więc jestem czysty co do przekładki siedzeń
Co do przeróbki wkładam siedzenia a nadal jest ciężarówką
Nie mam nr vin i boje się że jest to model z 2003 roku a rejestracja 2004

kurde kupiłem 35 z gazem za 60tys w Polsce i obawiam sie że troszkę przepłaciłem więc jednego chciałbym odsprzedać

mapmen
29th-January-2012, 18:23
I zapomniałem dodać że ma troszkę nastukane kilometrów bo 265 tys

sirtrojan
29th-January-2012, 18:50
trochę jest . Grubszy przegląd by mu sie przydał.
Wyjdzie na to ze jedno auto bedziesz musiał przehandlować.

mapmen
29th-January-2012, 19:12
I jeszcze jedno interesująca sprawa aut z Danii jeśli ktoś będzie kiedyś chciał przywiezc
Mianowicie strasznie zardzewiałe spody aut wszystkie srubki zamków i w części silnika

lolipanther
29th-January-2012, 23:38
Dobrze Lukasz mówi - to jest wersja na Kanade.
Na plus jest to że gdzieś tam pod zderzakiem ma dodatkową wtyczkę na podgrzewacz silnika :).
sirtrojan możesz powiedzieć o co chodzi z tą wtyczką ja mam wersję kanadyjską

sirtrojan
29th-January-2012, 23:45
gdzieś tam pod zderzakiem jest wtyczka albo wtyk który można podłączyć żeby rozgrzać silnik.


tyle że nie wiem czy to chodziło po 230v czy 110 ?


edit: to jest tzw block heater ( i raczej nie bylo w pakiecie a jako opcja) - ale moge sie mylic.

lolipanther
30th-January-2012, 00:20
ok. dzięki.

SZJ 2020
7th-February-2012, 13:45
I jeszcze jedno interesująca sprawa aut z Danii jeśli ktoś będzie kiedyś chciał przywiezc
Mianowicie strasznie zardzewiałe spody aut wszystkie srubki zamków i w części silnika

No to auto na 100% z Kanaday.

Po tym mozesz poznac czy bylo sciagane z USA czy z Kanaday.

W USA w zimie drogi w 90% sa posypywane piaskiem (nawet w polnocnych stanach), natomiast Kanada wali tylko sol i to w takich ilosciach ze nawet aluminium bedzie rdzewiec ;).

jakub
7th-February-2012, 19:59
Na lewym słupku masz naklejke na której jest miesiac i rok produkcji.