PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Ustawianie pamięci foteli



cholo
1st-February-2012, 13:02
Witam
Mam prośbę mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak ustawić pamięć foteli?? Mam Fx 35 z 2005 r. usa.

quku
1st-February-2012, 16:20
odłącz aku:)

sirtrojan
1st-February-2012, 17:20
on nie chciał zresetować ale zapamietać?

Ustawiasz fotel przy otwartych drzwiach naciskasz na drzwiach klawisz obok 1 i 2 ( memory? nie pamietam teraz dokładnie jak się nazywa) i trzymasz przez kilka sekund aż zacznie migać. Wtedy wciskasz numerek pod którym chcesz zapisać ustawienie (1 albo 2).
Powinno sie zapamietać . Każdorazowe odpiecie aku kasuje ustawione pozycje.

quku
2nd-February-2012, 09:38
no faktycznie sorki :)

Lee
16th-March-2013, 19:53
Jeszcze 3 grosze... dotyczy to również lusterek i kolumny kierowniczej, czy tak jakoś :)

peelar
11th-November-2016, 14:08
Mam problem w tom temacie. FX45 2003 robię wszystko zgodnie z instrukcją. Kierownica zapamiętuje swoje ustawienia i dopasowuje się do kierowcy 1 / 2. Fotel po cofnięciu się po zakończonej jeździe niestety nie powraca na zaprogramowaną pozycję 1 / 2. Nie wiem czy ja coś źle robię czy coś jej popsute. To jest moje pierwsze Infiniti więc jestem zielony w jego obsłudze. Też mam problem z zaprogramowaniem HomeLink'a ale to już do innego wątku.

tas23
14th-November-2016, 11:09
Jeśli kierownica wraca do pozycji, to fotel też powinien. W moim przekonaniu coś jest nie tak.
Chociaż czekaj, można wyłączyć w ustawieniach kierownicę (ja sobie wyłączyłem), ale fotel chyba też. Zobacz, czy masz w menu tę opcję klikniętą?!

slepy62
14th-November-2016, 18:13
Jeśli kierownica wraca do pozycji, to fotel też powinien. W moim przekonaniu coś jest nie tak.
Chociaż czekaj, można wyłączyć w ustawieniach kierownicę (ja sobie wyłączyłem), ale fotel chyba też. Zobacz, czy masz w menu tę opcję klikniętą?!

Nie wiem czy tak jest w I generacji ...

w II generacji cofanie fotela i cofanie~podnoszenie kierownicy - jest osobno ustawialne w USTAWIENIACH jako aktywne lub nieaktywne

tas23
15th-November-2016, 10:52
Właśnie sprawdziłem, w I generacji jest tak samo. Oddzielnie można ustawić odsuwanie fotela i podnoszenie kierownicy.

peelar
24th-November-2016, 23:14
No niestety to coś jest do bani. Fotel za każdym razem się odsuwa ale nie powraca do zapisanych ustawień? Ktoś poleca jakiegoś magika od infiniti w trójmieście?


Sent from my iPhone using Tapatalk