PDA

Zobacz pe?n? wersj? : nowe panelowe fotoradary w W-wie



sirtrojan
7th-February-2012, 03:16
Jak ktoś smiga sobieskiego i sikorskiego to uważajcie - dziś zostały odpalone nowe fotoradary. Stałem na skręcie i widziałem jak strzelały do aut na żółtym ( i to wcale nie późnym! ) i tych za szybkich.
Co dziwne to nie to skrzyżowanie ma złe statystyki ale oddalone o 100 m skrzyżowanie z bernardyńską bodajże. nonsens.

Athens
8th-February-2012, 11:22
Dzięki za info. Naniosłem już na swojej mapie ten odcinek, w zasadzie to już nigdzie w Wawie troszkę szybciej polecieć nie można. Dla mnie przydatna informacja bo latam dosyć często tamtędy.

seba79
8th-February-2012, 15:11
Strzelaly na zoltym,zolte mozna smialo przeleciec to tak zwana tolerancja ,w stanach wjezdzasz na zoltym i opuszczasz skrzyzowanie na czerwonym niemasz zdjecia spoko .Jak wjedziesz na czerwonym to wtedy zdjecie jest .Do bani uwas widze wyciskaja kase jak sok pomidorowy ze wszystkiego.Zolte jest neutralne tolerancyjen spoko powinno sie wjezdzac na zoltym i spoko opuszczac na czerwonym tak powinno byc prawidlowo.Hahahah z tym waszym narodowym stadionem to tez nastepny strzal na sile na hama jak za komuny go buduja nieskonczony mydla oczy ze skonczony zabezpieczen niema mecz moze sie odbyc cyrk dobreeee, ja myslalem ze za komuny 300% normy dzienie sie robilo ale przynajmniej o bezpieczenstwo sie dbalo.Dzisiaj 400% normy i bez zadnego bezpieczenstwa hahahahaah komuna jak w morde szczelil .Czerwoni sa ale w innych garniturach wystepuja .

sirtrojan
8th-February-2012, 16:35
taaakkkkk?

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/e69a7fefca53fa0e351266996c93b822.gif?1328654901

Black
8th-February-2012, 17:51
Na pomarańczowym to przesada,tu nie chodzi o żadne bezpieczeństwo tylko zwykłe trzepanie portfeli kierowców,poczekajmy jeszcze na odcinkowe pomiary prędkości na trasach i wtedy odechce się nam jezdzić.

Athens
8th-February-2012, 20:37
Z tym żółtym jest różnie na skrzyżowaniach. Czasami żółte dla mnie oznacza również zapalenie się żółtego od razu dla przecinających mój pas ruchu...Chodzi mi o szybkość tam żółte i u mnie. Ja wjadę na żółtym on ruszy na żółtym i bum. Przyklad? Radzymińska z Młodzieńczą. Polecam jednak zahamować na żółtym.

sirtrojan
9th-February-2012, 00:29
identycznie na CHłodna/Jana Pawła. W zasadzie nie skrecam na pomarańczowym bo ruszają już 3 pasy w kierunku centrum.


tu trochę archiwum o tych nowoczesnych radarach:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34883,10671063,Nowoczesny_fotoradar__nowy_postra ch_piratow_drogowych_.html

actchris
9th-February-2012, 01:16
Jak ktoś smiga sobieskiego i sikorskiego to uważajcie - dziś zostały odpalone nowe fotoradary. Stałem na skręcie i widziałem jak strzelały do aut na żółtym ( i to wcale nie późnym! ) i tych za szybkich.
Co dziwne to nie to skrzyżowanie ma złe statystyki ale oddalone o 100 m skrzyżowanie z bernardyńską bodajże. nonsens.

Właśnie tam gdzie stoją bywają często dzwony a nie na tych małych dalej, kiedyś mi jeden debil tak wyskoczył w tym miejscu przejechał o 2-3 sec wcześniej by bym miał ciepło ...

slepy62
9th-February-2012, 19:42
Jak ktoś smiga sobieskiego i sikorskiego to uważajcie - dziś zostały odpalone nowe fotoradary... i tych za szybkich.

hmm.. szlag mi trafił internet wczoraj :mad2: i teraz dopiero przeczytałem... jak to rano "zarobiłem" kilkaset złotych :Cry:
a jadąc dziś do roboty zastanawiałem się co tak "mruga, jakaś pomoc drogowa czy ki diabeł"
dostanę za prędkość i zmianę pasów na skrzyżowaniu :frusty:

sirtrojan
9th-February-2012, 19:47
w sumie pisałem to między innymi z myślą o tobie bo wiem ze śmigasz tam niemalże codziennie.

laska która wczoraj przytarła moje auto również płakała że 2 razy ją trzasnęło bo cisnęła i skoczyła na pomarańczowym.

pozostaje tylko liczyć na to że to jednak faza testowa bo coś za często trzaska ten fotoradar - prawie jak na dyskotece.

Athens
9th-February-2012, 22:39
A gdzie jeszcze może takie ustrojstwa stoją wiesz?

sirtrojan
9th-February-2012, 23:45
na wylotówce z Raszyna do Janek.

Black
10th-February-2012, 01:00
na wylotówce z Raszyna do Janek.

No nie gadaj,konkretnie w którym miejscu?

Athens
10th-February-2012, 18:07
No nie gadaj,konkretnie w którym miejscu?

A to już dokładnie ci przyślą na zdjęciu.

actchris
10th-February-2012, 20:52
Jak będzie cieplej to się przejdę i zobaczę jak często mryga :) mam do niego ok 1km :)

sirtrojan
11th-February-2012, 00:19
ja tez :) moze mieszkamy blisko siebie hehe

actchris
11th-February-2012, 00:20
Stegny, przy pętli autobusowej :)

sirtrojan
11th-February-2012, 01:31
przy kościele?
macie tam niezłego kebaba 24h
Ja w kierunku centrum niedaleko Dolnej :)

actchris
11th-February-2012, 12:52
Jeden z lepszych w Wawie i na szczęście mają z baraniny a nie dennego kurczaka :) drugi dobry jest na Al. Krakowskiej na prost instytutu lotnictwa "kebap" Jasmira czy jakoś tak.

sirtrojan
11th-February-2012, 13:13
znam kilka innych zacnych punktów ;)

Black
11th-February-2012, 13:48
drugi dobry jest na Al. Krakowskiej na prost instytutu lotnictwa "kebap" Jasmira czy jakoś tak

wiem,wiem byłem tam i jest git.Całkiem dobry jest w C.H Land ,no i pani u której składa się zamówienia ma fajne kształy, które chętnie podkreśla obcisłymi jeansami:)

Patrzcie jak temat ewoluował z fotoradarów na żarcie.Trzeba będzie wydzielic osobny temat 'kulinarny" żeby to miało ręce i nogi.

sirtrojan
11th-February-2012, 16:11
taki jeden rysunek ;)

2035

slepy62
11th-February-2012, 17:39
Trzeba będzie wydzielic osobny temat 'kulinarny" żeby to miało ręce i nogi.

Trzeba po prostu robić częściej spoty połączone z testem wybranych "miejsc kulinarnych" :hungry:

Athens
18th-February-2012, 14:28
A propos radarów. Ostatnio straż miejska często ustawia swój samochód z radarem na masce na Grochowskiej, wysokość Podskarbińskiej, kierunek na Rondo Wiatraczna.

Black
23rd-February-2012, 18:18
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,nowy-fotoradar-juz-dziala,36289.html

Na Sobieskiego od poniedziałku nie ma zmiłuj,jednak wcześniej to była faza testowa.

Athens
24th-February-2012, 12:26
Jeszcze to:

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,oslepiajace-blyski-na-sobieskiego-fotoradar-jest-bezpieczny,36294.html

Oby oslepiały, były bez atestów, i w ogóle,żeby je zabrali...

Black
17th-April-2012, 00:07
Radarowego koszmaru cd...

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,tu-stana-nowe-superradary,41717.html