PDA

Zobacz pe?n? wersj? : No i znowu zderzak do malowania/wymiany



sirtrojan
8th-February-2012, 15:26
Dziś pewna młoda dama cofając na zauważyła że za nią stoi niemałe przecież INFINITI FX. Zaparkowała na moim zderzaku. Łzom i lamentom nie było końca....


Jak już się otrząsnąłem :becky: spisaliśmy oświadczenie.

Jacob_USA
8th-February-2012, 16:17
Znowu... bardzo plakala :D ?

sirtrojan
8th-February-2012, 16:32
ja płakałem ;)

bardzo, jak by nie wiem co się stało chociaż muszę przyznać ze bardziej ucierpiała

2029 2030

Black
8th-February-2012, 16:57
Grzechu a zdjęcia twojego zderzaka?

sirtrojan
8th-February-2012, 17:20
kliknij w napis załącznik 2029. coś się nie wyświetla standardowo

Black
8th-February-2012, 17:37
W sumie drobnostka,jak powiedziałeś mi o tym za pierwszym razem to myslałem że ze zderzaka nic nie zostało:)

Nie ma tragedii,ważne że nie z twojej winy.

sirtrojan
8th-February-2012, 17:45
no co ty - przecież mówiłem że obcierka i w sumie na malowaniu się skończy.

Athens
8th-February-2012, 19:21
Mnie się załącznik nie otworzył. Ale wyobrażam sobie. Nie wiem co mam napisać o twoim zderzaku... Chyba sam mógłbyś książkę spisać, albo nowelę chociaż. Sugeruję pozostawić FX'a tak jak masz w avatarze i przod i tył.
A poważnie to chyba bym się bardzo wkurzył lakierując regularnie zderzaki... Przywykłeś?

sirtrojan
8th-February-2012, 21:42
dostanę nowy zderzak albo chociaz nowy lakier w serwisie INFI to co mam narzekać. Tylko znowu kilka dni bez auta - wiec chyba coś wypożyczę i obciążę sprawcę. W zasadzie auto jest mi potrzebne codziennie.
Co do sprawcy - ładna drobna dziewczynka, jak tu sie na taką gniewać.

Black
9th-February-2012, 17:28
Co do sprawcy - ładna drobna dziewczynka, jak tu sie na taką gniewać.

nie trzeba było fotek zrobić? ocenilibyśmy:).

sirtrojan
9th-February-2012, 17:57
spać byś nie mógł heehh

Athens
9th-February-2012, 21:28
Tak się zastanawiam czy to nie przypadkiem sam w nią nie wjechałeś :D
Taki dżentelmen co nakrzyczał na nią i jeszcze zrobił główną winowajczynią. Ogólnie to zrób sobie napis na zderzakach, że już masz dosyć malowania ich...
Albo zrób sobie takie symbole jak lotnicy co zestrzelili wrogi samolot, doklejaj na boku :D To ile miałbyś już trupich czaszek czy innych symboli? :P