PDA

Zobacz pe?n? wersj? : navi, INFINITI M35X 2006



denis
8th-February-2012, 20:33
Poszukuje rozwiazania w przerobce orginalnej navi na navi pl:infi:

Athens
8th-February-2012, 20:48
Sądzę,że Sir jak wpadnie na forum to cie nakieruje. Nie wiem czy w eMce jest tak jak w FX.

JanekS
16th-February-2012, 19:51
Mam też M35x, mam płytkę z mapą 2011 i czyta ją, wszystko ładnie widać, ale po skalibrowaniu jej i przejechaniu kilkuset metrów wszystko się rozjeżdża, ja jestem na jednej ulicy a wskaźnik na nawi pokazuje że jestem sporo dalej. Czy da się coś z tym zrobić?

quku
16th-February-2012, 20:29
Mam też M35x, mam płytkę z mapą 2011 i czyta ją, wszystko ładnie widać, ale po skalibrowaniu jej i przejechaniu kilkuset metrów wszystko się rozjeżdża, ja jestem na jednej ulicy a wskaźnik na nawi pokazuje że jestem sporo dalej. Czy da się coś z tym zrobić?

u mnie navi działa prawie normalnie ( nie działa książka adresowa czyli trzeba pokazać na mapie gdzie chcę jechać) ale tak poza tym nie ma problemu teraz mam navi chyba 2012 ale wszystkie od 2009 działały nigdy nic nie kalibrowałem wyjąłem płytę z navi USA wstawiłem europę i smiga jak dla mnie może być :)

sirtrojan
16th-February-2012, 20:32
Janek w trybie serwisowym ( nie wiem jak sie w to wchodzi u ciebie) możesz ustawić opóźnienie nawigacji ( do -2%). Ale mozesz miec tak jak jak - nie działa i tyle :/

JanekS
16th-February-2012, 21:18
Pojeżdże i pobawie się trochę to zobacze co z tego wyjdzie, bo dopiero dzisiaj załadowałem płytkę.
Jak coś wykombinuję to napiszę :)

denis
12th-March-2012, 18:54
Witam ponownie, mam kilka pytan w zwiazku z autem Infiniti m35x
Czy wymieniales moze olej w skrzyni....
jak u Ciebie ze spalaniem
masz moze instrukcje w jezyku polskim
Pozdrawiam Denis

Redic
27th-July-2014, 03:21
Myślałem, że to moja nawigacja, jest jakaś rozlegulowana, to u mnie też nie pokazuje często faktycznego miejsca, gdzie się znajduję, ale z tego co widzę, to jest to powszechniejszy temat...