PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam wszystkich forumowiczów.



6acek
15th-February-2012, 16:30
Witam ;).

Zawitałem tutaj ponieważ zamarzyłem o G35 coupe.
Na dzień dzisiejszy tłukę się Fordem Mondeo MK3 z roku 2001 z silnikiem benzynowym 1.8, 125KM. I pewnie tak długo zostanie, ale od jakiegoś czasu szukam z bratem czegoś co będzie nam sprawiało frajdę z jazdy, będzie oryginalne i czegoś w czym muzyką będzie dźwięk silnika. I tak przebijając się przez różne Coupe zaczynając od Mazdy RX8 przez Forda Mustanga, Nissana 350z, a nawet Alfe GT trafiłem na Infiniti G35 Coupe. I to jest to czego chce i własnie dlatego teraz z wami na tym forum się witam.

Zarejestrowałem się tu by dokładniej poznać ten samochód, zobaczyć opinie i zakochać się w G35 do reszty.

Z zakupem mi się nie śpieszy, ale mam cichą nadzieję, że przed wakacjami dołączę do was już jako użytkownik Infiniti, a wszystko zależy od sytuacji finansowej ;-).

Na dzień dzisiejszy katuję G35 w grze Forza 4 ;).

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz witam :).

sirtrojan
15th-February-2012, 16:40
Witamy i powodzenia w poszukiwaniach :)

Black
15th-February-2012, 17:09
Witam.

Z tych wszystkich aut które bierzesz pod uwagę G wypada najlepiej.Szybki,piękny,oryginalny ,fajnie brzmiący i wygodny,no czegóż chcieć więcej?.Jeżeli wypatrzysz jakiś egzemplarz możesz sprawdzić jego VIN na naszym forum,poza tym zadawaj pytania w odpowiednich działach.Nie śpiesz się z kupnem bo w tym przypadku pośpiech może okazać się wyjątkowo kosztowny (naprawy).Powodzenia.

Jacob_USA
15th-February-2012, 19:55
Witam na forum ;)

ArtPol74
15th-February-2012, 21:09
Witamy!!!!

Athens
16th-February-2012, 23:16
Witaj na forum.

G35 i 350Z to prawie jedna klasa silnikowa. Różnica wnętrza ... co do reszty... Mustang owszem ale Shelby choć i tak przeraża mnie plastic fantastic. Nad Rexem to bym się zastanowił bo kręci się bosko i frajda jest! Wg mnie masa 50 do 50% jest na wielki plus. Brak tylko dźwięku. Alfa piękna i jest to charakterystyczne brzmienie .
Więc jak widzisz tylko nasze coupe pozostaje ... powodzenia.

Jak znajdziesz coś blisko Wawy mogę obejrzeć.

6acek
17th-February-2012, 16:47
Nissan 350z jest 2 miejscowy dlatego szybko przestałem go brać pod uwagę. W Rx8 przeraża mnie silnik wankla, jego żywotność, a także możliwość serwisowania. Alfa GT to znowu obawa przed awaryjnością.
Bmw jest nudne, Audi nie ma nic do zaoferowania oprócz A5, które jest na moją kieszeń zdecydowanie za drogie, a Mercedes... nie lubię tych jego okularów ;).

G35 najbardziej trafia w moje gusta. Pierwszy raz go zobaczyłem będąc w stanach kilka lat temu i bardzo mi się spodobał, ale wtedy nie myślałem o samochodzie tej klasy.
Tak się zastanawiam czy części z 350Z podchodzą do g35, np. zawieszenie... nie dotarłem jeszcze do tego typu info :).

Dzięki za oferowanie ewentualnej pomocy w poszukiwaniach. Mam nadzieje, że szybko będę mógł poważnie się zacząć rozglądać za G35.
Jeżeli będziecie organizowali jakiś mały zlot w niedalekiej przyszłości chętnie bym się na chwilę na nim pojawił przyjrzeć się bliżej temu autku...
Jak będę mógł go kupić do wakacji będę wniebowzięty, ale jeżeli nastąpi to nawet za rok będę szczęśliwy, bo chciałbym to zrobić za gotówkę :).

sirtrojan
17th-February-2012, 18:37
podwozie/ zawiecha kompatybilna z 350z
różnice występują w :infi: - sedan/coupe

Paweł_Bemowo
18th-February-2012, 12:54
Silnik i skrzynia to tez w wiekszosci to samo, uklad kierowniczy hamulcowy. Osprzety pewnie tez.

dewon7
26th-February-2012, 03:01
Ja również witam – starych i nowych forumowiczów. Trochę czasu mnie tu nie było więc nie wiem czy i ja również nie powinienem się przedstawić :)