PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Jaki wynik obstawiacie na dzisiejszy mecz Polska Portugalia?



sirtrojan
29th-February-2012, 17:22
Mój typ:
Polska Portugalia
0:2

niestety :/

Tomek g35c
29th-February-2012, 17:26
Polska-1 Portugalia-2

Black
29th-February-2012, 18:41
Jeżeli nie będzie jakiejś przykrej niespodziankii i mecz dotrwa do końca to obstawiam Portugalia 1-0

Alexaus11
29th-February-2012, 19:20
1-3....nie ma co sie oszukiwac,chyba ze Portugalia odpusci sobie..;)

Athens
29th-February-2012, 20:10
Polska 1:2 Portugalia. Wrrr! Jeżdżę tamtędy i tylko utrudnienia przez ten mecz a spotkanie miałem! Z daleka stadion prezentuje się znakomicie!

sirtrojan
29th-February-2012, 22:50
no i wynik 0:0
nie wiem czy to sukces czy porażka polskiej reprezentacji.
Wiem jedno - słuchałem meczu w radiu w samochodzie i Andrzej Janisz robi super robotę. ( dla niewtajemniczonych to ten sam który komentuje z Jurasem Jurkowskim KSW). Polecam odpalic TV i wlaczyc radio .

Black
29th-February-2012, 23:16
Piłkarze wstydu nam nie przynieśli,z drugiej strony to tylko mecz towarzyski i diabli wiedzą czy Portugalia podeszła do tego 'na serio'.Organizatorzy też staneli na wysokości zadania,no i stadion wytrzymał:)

solista
1st-March-2012, 10:59
ehh ten Jeleń, a szkoda. I znów widać że bez Lewandowskiego jesteśmy w czarnym dupsku.
Błaszczykowski jakoś kiepsko wypadł, za to Perquis (czy jak się pisze nazwisko tego Polaka :p ) extra. Szczęsny mega mocny, ale i tak mam nadzieje że różne rozpoczęte akcje w necie wymuszą na Smudzie powołanie Boruca.

S.

gizmo
1st-March-2012, 13:15
Byłem na stadionie, dzisiaj nie mogę mówić bo trochę pokrzyczałem :)

sirtrojan
1st-March-2012, 13:46
hehe Fajnie.
Jak akustyka na stadionie?

solista
2nd-March-2012, 12:53
na transmisji słabo Cię było słychać ;) , ogólnie z dopingiem kiepsko było. Mam nadzieje że ten mix ludzi którym udało się zdobyć bilety jednak uda się jakoś zmotywować i przeszkolić do zorganizowanego dopingowania. Najfajniej by było jakby podczas Euro powstało coś na tyle charakterystycznego żeby pozostało w ogólnoprzyjętej nazwie, coś jak fala meksykańska... Jakieś polskie piekło, studnia (czyli główne trybuny po przeciwnych stronach robiące echo - coś jak na lechu) albo cokolwiek innego co mogłoby się fajnie wpisać w historię piłki. Mi niestety nie udało się zdobyć żadnego biletu na euro, teraz muszę ;) się zmusić żeby pić sporo carlsbergów, to może coś się trafi :D

S.