PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam wszystkich



pawell31
1st-March-2012, 15:06
Witam

Również ja dotarłem na to forum ze swoim G35. Ogarnę pare rzeczy i pokażę go w galerii.

Na razie słabe zdjęcie z okna. Czekam na ładną pogodę, pójdą w ruch pasty i woski bo ten lakier ma potencjał.:)

http://img543.imageshack.us/img543/5970/g35m.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/543/g35m.jpg/)

Black
1st-March-2012, 16:55
Wydzieliłem osobny temat gdzie będzięmy mogli cię powitać:)

Tak więc witamy serdecznie i jak masz coś ciekawego do powiedzenia o autku bądz chcesz się czegoś dowiedzieć to się nie krępuj i wal śmiało.

Podobają mi się te czarne lampy,kurcze do mojego jak znalazł.Skrzynia manual czy auto?.

Jesteś jednym z niewielu posiadaczy G na forum więc jak odpicujesz furkę foty obowiązkowe:)

pawell31
1st-March-2012, 18:27
Foty będą na poziomie. Skrzynia jest automatyczna. Przydałby się jakiś gwint i fajne koło. Samochód mam już pół roku ale narazie nic przy nim nie robiłem, po za podstawowymi sprawami eksploatacyjnymi. Poprzedni właściciel wykręcił niezły numer którego nie zauważyłem podczas zakupu, widać to na foto ktoś znajdzie?

sirtrojan
1st-March-2012, 18:40
hmm
malowany przedni lewy błotnik (od strony kierowcy)?
brak naklejki na szybie (nowa szyba?)


kolorek wdzięczny do pucowania :thumb:

pawell31
1st-March-2012, 18:53
Błotnik na zdjęciu faktycznie wygląda jakby był ciemniejszy ale to nie to. Nie chodzi też o szybe, naklejki jeszcze mi się nie chcilo nakleić. :) Malowany był :D jak porobie zdjęcia to wrzuce też te z jueseja.

ArtPol74
1st-March-2012, 19:01
Malowany, to znaczy co, zmiana koloru?HiHi

Black
1st-March-2012, 20:28
A może to wczesniej była coupeta:)

pawell31
1st-March-2012, 21:55
NIe nie nie:P


Baran pomalowal fotele jakąś dzwina metodą ( chyba z kompresoa to robią w jakichś firmach)
Tylną kanapę i fotel pasażera już wyczyściłem z tego świństwa, tylko fotel kierowcy mi jeszcze został. Nawet nie przypuszczałem że takie coś się robi.

Ale nie martwcie się samochód poszedł na zamianę za inny tamten to dopiero była lalka:lol:

sirtrojan
1st-March-2012, 22:10
renowacja przez malowanie - robi sie takie cos ale na prawdziwych skórach :)

pawell31
1st-March-2012, 22:24
To nie była rzaczej renowacja poprzez malowanie:) może zrobie jakieś zdjęcia jutro to wam pokaże. Trochę już poznałem tematy naprawiania skór i to nie to:D

W g35 skóra jest tylko na siedzisku i oparciu tam gdzie jest używana, jak to odkryłem to myślalem że jebne na miejscu:faint:
Ja to pal licho. Ale jak ktoś kupuje auto w salonie za 200k to się może wpienić dopiero infiok

sirtrojan
1st-March-2012, 22:38
vinylowa skóra ;)

Jacob_USA
2nd-March-2012, 05:25
Ten kolor fel mi sie bardzo podoba takie chce wrzucic do swojego nissana. Natomiast kolor G jest wspanialy uwielbiam ten kolorem + czarne felusy lub szare do tego przyciemniane szybki i jest lalka ;)

Witam na forum !!

Tomek g35c
2nd-March-2012, 08:12
Witam,
pozdrawiam

pawell31
2nd-March-2012, 18:26
Podobają mi się te czarne lampy,kurcze do mojego jak znalazł.Skrzynia manual czy auto?.


A ja bym je chętnie zmienił na seryjne:) Ile jest tych g35 w sedanie na forum. Może jakiś grupowy zakup gwintu zrobimy na koniec roku?? :eyebrows:

Alexaus11
2nd-March-2012, 18:48
A ja bym je chętnie zmienił na seryjne:) Ile jest tych g35 w sedanie na forum. Może jakiś grupowy zakup gwintu zrobimy na koniec roku?? :eyebrows:

Wchodze w to:d

Tomek g35c
2nd-March-2012, 23:41
Fajny ten "parapet" pawel...

slepy62
3rd-March-2012, 00:43
A może to wczesniej była coupeta:)

Black-Out - to plany na rok bieżacy czy marzenia admina lol

a przy okazji lol witam kolejnych Gitowców

solista
8th-March-2012, 13:16
kolor furexa - wypas, nie ukrywam że mam z nim pewne plany ;D

Dawaj fote tych foteli bo jestem mega ciekaw...

S.

Black
8th-March-2012, 19:05
Black-Out - to plany na rok bieżacy czy marzenia admina lol

Tak się składa że w dowodzie mam wpisane coupe a nie sedan ,oraz dane dot wagi i max obciążenia również pochodzą z coupe (pomyłka/niedbałość urzędników).:)

Kiedyś koleżka próbował mi wmówić że to mogła być coupeta tylko po wypadku dospawali jej tył:)...chociaż kto wie lol

sirtrojan
8th-March-2012, 19:44
Kiedyś koleżka próbował mi wmówić że to mogła być coupeta tylko po wypadku dospawali jej tył:)...chociaż kto wie lol

omg. na pewno tak było :) bo normalnie tylne drzwi nie otwierają sie do góry :becky:

pawell31
8th-March-2012, 21:27
kolor furexa - wypas, nie ukrywam że mam z nim pewne plany ;D

Dawaj fote tych foteli bo jestem mega ciekaw...

S.

Jutro porobie jakieś zdjęcia wnętrza i dorzucę. Lakier w słońcu bardzo ładnie się prezentuje. Mam nadzieję że będę miał czas żeby go wypolerować niedługo.

Ciekawe kiedy ta zimowa aura przejdzie:smow: