PDA

Zobacz pe?n? wersj? : DVD, radio i kabel do Iphona w FX35 z 2008 roku wersja po liftingu



marleo
12th-March-2012, 22:43
Witam,
Mam taki problem.W moim fx 35 z 2008 roku (wersja po lifcie)mam kolorowy wyświetlacz i radio ze zmieniarka na 6 płyt.Po lewej stronie deski rozdzielczej obok przełącznika VDC i SNOW mam stalowy okrągły przycisk po wciśnięciu ktorego na ekranie pokazuje się Media player , nawigacja, photo folders itp.Ekran ten nie reaguje na joystick od radia, jak wrzucam płytke dvd w fromacie USA to odtwarzacz jej nie czyta tylko przeskakuje na kolejną.Czytałem na forum ,że pod fotelem pasazera z przodu powinino być dvd z nawigacją itd - u mnie jest zaslepka.
W schowku od strony pasażera z przodu znalazłem kabel do I poda ale po podłaczniu Iphone 1 generacji wyskakuje komunikat,ze urzadzenie nie jest zgodne i nie działa nawet ładowanie telefonu.Radio działa tylko w wiekszych miejscowosciach lub bliżej nadajników, po trasie strasznie szumii. Jedyne co mi działa to zmieniarka i cb radio po podłączniu do kabla antenowego w schowku pod połokietnikiem- całkiem niezły zasięg
Mam pytanie- czy mój sprzet jest niekompletny, czy ta wersja radia nie ma navigacji a jedynie jest przygotowana pod nawigację na dachu jest antena gps(płetwa) pilota też nie miałem.Dodam jeszcze ,ze po lewej stronie na panelu radia nie mam przycisków zoom in/zoom out a gdzies czytałem ,że radia z nawigacją powinny to mieć.
Proszę o info co z tym sprzętem mozna zrobić
Pozdrawiam
marleo

sirtrojan
12th-March-2012, 23:21
wrzuc fote konsoli.

co do nawigacji i foto folders masz niefabryczny dodatek wiec może coś tam krzaczy i nie działa ci radio.
pod fotelem pasażera jest DVD do nawigacji -jak tam nic nie masz to znaczy że nie posiadasz.

jak będziesz się wybierał do warszawy daj mi znać - z chęcią bym rzucił okiem na to twoje białe autko :)


btw. masz polifta czy II generację ?

marleo
13th-March-2012, 18:08
Witam,
pod fotelem pasażera wiszą tylko kostki do podłaczenia dvd.Być może ktos zawinął w transporcie z USA.
W czwartek będe w Warszawie ok 9 rano w serwisie Infiniti Polska na Krasnobrodzkiej- będa mi programować dodatkowy pilot bo mi przysłali z USA w Nissanie nie mogli zczytać pin kodu.
Jak masz czas to podjedz.
Dzięki za odpowiedź
pozdrawiam
marleo