PDA

Zobacz pe?n? wersj? : potrzebna pomoc-porada



slepy62
15th-March-2012, 20:06
zamierzam kupić używanego C4 (2) z 2011 roku, ale że dawno nie kupowałem używanego samochodu nie orientuję się, jakie są w tej chwili zasady, ani na co mam zwrócić uwagę czy co sprawdzić.

http://otomoto.pl/citroen-c4-112-km-przebieg-tylko-3450km-C22255481.html

Samochód jest w Polsce na austryjackich stałych tablicach, mam następujące pytania:

- w jaki sposób mogę srawdzić "legalność" (czy nie jest kradzione, w zastawie np. bankowym itp...)
- czy auto na stałych tablicach z Austrii mogę kupić w Polsce i normalnie zarejestrować (oczywiści z zachowaniem wszystkich zasad dla aut z zagranicy) czy wpierw musi być ono wyrejestrowane w Austrii i dopiero zarejestrowane w Polsce.

Umówiony jestem na sobotę - więc jest to dosyć pilne.

Czy jest ktoś kto zajmuje się handlem samochodami sprowadzanymi i może mi doradzić ?

sirtrojan
15th-March-2012, 20:08
hmm mały off.
Zamiast alfy?

slepy62
15th-March-2012, 20:22
nie, dla młodej latorośli, jeździła do tej pory 8 letnią C4 (1) i najwyższy czas na zmianę bo się totalnie sypie...

slepy62
15th-March-2012, 20:26
hmm mały off. Zamiast alfy?

Zamiast Alfy - to szczerze powiedziawszy może tak za jakiś rok

- byłem miesiąc temu "na zapleczu" w salonie oglądnać ściągniętą na przeszkolenie pracowników DS5 - i muszę przyznać że jest zajeb....
dawno nie widziałem auta zrobionego tak oryginalnie, gustownie i sportowo-ekskluzywnie, mam na myśli wnętrze - na żywo i w dotyku :) wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach
z zewnątrz też jest ładne i oryginalne
a dla kobitki na co dzień - a slepego od czasu do czasu - byłoby w sam raz lol
ale jeszcze nie teraz - za rok ma wyjść Etherea więc zobaczymy
narazie muszę się odkuć po ubiegłorocznej bessie... :(

za jakieś 2-3 tygodnie pojadę na jazdę próbną tak że zobaczę czy prowadzi się równie dobrze jak wyglada

slepy62
15th-March-2012, 20:56
na dziś mam w garażu do przetestowania tego maluszka, latorośl jest zachwycona,
teraz muszę znaleźć
w dobrej cenie dobrą wersję...

slepy62
15th-March-2012, 20:57
potrzebna pomoc-porada

zamierzam kupić używanego C4 (2) z 2011 roku, ale że dawno nie kupowałem używanego samochodu nie orientuję się, jakie są w tej chwili zasady, ani na co mam zwrócić uwagę czy co sprawdzić.

http://otomoto.pl/citroen-c4-112-km-...C22255481.html (http://otomoto.pl/citroen-c4-112-km-przebieg-tylko-3450km-C22255481.html)

Samochód jest w Polsce na austryjackich stałych tablicach, mam następujące pytania:

- w jaki sposób mogę srawdzić "legalność" (czy nie jest kradzione, w zastawie np. bankowym itp...)
- czy auto na stałych tablicach z Austrii mogę kupić w Polsce i normalnie zarejestrować (oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad dla aut z zagranicy) czy wpierw musi być ono wyrejestrowane w Austrii i dopiero zarejestrowane w Polsce.

Umówiony jestem na sobotę - więc jest to dosyć pilne.

Czy jest ktoś kto zajmuje się handlem samochodami sprowadzanymi i może mi doradzić ?

sirtrojan
15th-March-2012, 22:44
irek skrobnij coś do kolegi pocisk 35mm

handluje autami.