PDA

Zobacz pe?n? wersj? : przejechany dystans



mfjasinscy
24th-March-2012, 14:03
Witam. mam pytanie. czy jest możliwość zmiany jednostek z mil na kilometry na komputerze pokładowym? chodzi o ten z przyciskami A i B. Jest to FX 35

slepy62
24th-March-2012, 20:35
a jaki to rocznik samochodu ?

mfjasinscy
26th-March-2012, 08:40
jest to rocznik 2011

slepy62
26th-March-2012, 18:31
Zakładam że wersja USA jeżeli chodzi o oprogramowanie kompa i sposób obsługi nie różni się specjalnie od wersji EU.
Instrukcja poniżej; (jeżeli nie będzie czytelna, podaj maila na priv - wyśle mailem)
SirAdmin - wysyłam mailem - wstaw lepszej rozdzielczości bo mi zmniejsza do ~ 20kB

sirtrojan
26th-March-2012, 18:48
nie powinno ci zmniejszać ale wrzucę i pochyle się nad twoim problemem.


2284

slepy62
26th-March-2012, 18:51
nie powinno ci zmniejszać ale wrzucę i pochyle się nad twoim problemem.

Te Twoje też mało czytelne (też mają ~20kB - tyle że powiększone) - na maila wysłałem Ci 4x ~200kB

sirtrojan
26th-March-2012, 18:54
wlasnie widze :/

dobra powalcze póxńiej bo mam trening na 19.

widze ze cos z generalnymi ustawieniami załaczników sie porobiło bo nie powinno skalować a limit rozmiaru załącznika ustawiłem wysoko.

mfjasinscy
28th-March-2012, 07:19
tak tylko chodzi mi dokładnie o ogolny przebieg samochodu i o ten który można kasować. jest on w milach a chcem żeby pokazywał w km

slepy62
28th-March-2012, 22:41
tak tylko chodzi mi dokładnie o ogolny przebieg samochodu i o ten który można kasować. jest on w milach a chcem żeby pokazywał w km

Kasowanie wskazań/przebiegu czasowego - guzik na desce rozdzielczej (po lewej stronie kierownicy) TRIP A/B RESET

Zmiana ustawień jednostki zużycia paliwa: OPTIONS(EU) lub CUSTOMIZE(USA) ; UNIT
wywaliło internet, teraz dopisuję
do wyboru masz wskazania:
km/l
l/km
MPG
Jeżeli zmienisz ustawienie na km - wskazania czasowe komputera będą wyświetlane w km
czyli: bieżące zużycie paliwa, średnie zużycie paliwa i prędkość, okresowy licznik czasu i przebiegu, odległość do wyczerpania się paliwa...
Nie znalazłem możliwości zmiany wskazań licznika przebiegu głównego i okresowego (A/B) z km na mile więc pewnie odwrotnie też nie można.
Wynika z tego że jeżeli masz wersję USA, jedyny licznik przebiegu w km masz w ramach wskazań czasowych komputera.

Jutro potestuję jeszcze jak odpalę samochód, teraz mam Barsa vs Mila lol

robson_69
30th-September-2012, 11:49
I co ? udalo sie zmienic te wskazania ?
mam ex z 2008 wersja usa .

slepy62
30th-September-2012, 21:36
I co ? udalo sie zmienic te wskazania ? mam ex z 2008 wersja usa .

Nie znalazłem możliwości zmiany wskazań licznika przebiegu głównego i okresowego (A/B) z km na mile więc pewnie odwrotnie też nie można. Wynika z tego że jeżeli masz wersję USA, jedyny licznik przebiegu w km masz w ramach wskazań czasowych komputera.
W PRAKTYCE TEŻ NIE MOŻNA W WERSJI EU - zmienić wskazań licznika głównego na mile