PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Prawobrzeżne Warszawiaki - jak tam po otwarciu nowego mostu?



sirtrojan
26th-March-2012, 13:10
Prawobrzeżne Warszawiaki - jak tam po otwarciu nowego mostu? Lepiej do centrum? Toruńska odciążona?

slepy62
26th-March-2012, 17:03
Prawobrzeżne Warszawiaki - jak tam po otwarciu nowego mostu? Lepiej do centrum? Toruńska odciążona?

rano (6:20) było w miarę pusto (wjazd na grota - zjazd na wisłostradę) :)
popołudniu (15:30) wjazd na grota - płynny ale...
za wisłą
trasa na Białystok stoi (2 pasy a potem jak niżej do łabiszyńskiej)
modlińska w kierunku na legionowo stoi
zjazd na wysockiego-marywilską i na Łabiszyńską stoją (2 pasy w tym jeden do skrętu w prawo)
normalnie dopiero przy Carrefourze
stolicznaja normalka
korki z wjazdu na Grota przeniosły się na drugą stronę wisły i pewnie tak będzie dopóki nie zrobią całej toruńskiej za wisłą

sirtrojan
26th-March-2012, 17:29
dzięki za info :thumb:

slepy62
26th-March-2012, 18:03
o ile się nie mylę dojazd do Grota po Armii Krajowej - stoi też jak zwykle lol
bo toruńska za mostem stoi :)

krzychu
27th-March-2012, 23:06
Nowy most Północny vel Curie Skłodowskiej pusty ;) a zjazd z niego w okolicach myśliborskiej stoi ;)
Mam nadzieję, że ustawią odpowiednio światła, zarówno przy skrzyżowaniu z modlińską jak równiez myśliborską.
Modlińska rano i po południu stoi i mam wrażenie, że są jeszcze wieksze korki niż przed otwarciem mostu.
Może po otwarciu metra na Świętokrzyskiej, zmianie tras komunikacji miejskiej, sytuacja ulegnie zmianie, bo jak narazie jest gorzej niż źle.

Z ciekawości przejechałem się mostem na Młociny.
Z tego wszystkiego wieksze na mnie wrażenie zrobił węzeł przesiadkowy na Młocinach niż sam most.

slepy62
28th-March-2012, 21:05
Może po otwarciu metra na Świętokrzyskiej, zmianie tras komunikacji miejskiej, sytuacja ulegnie zmianie, bo jak narazie jest gorzej niż źle.

Wątpię, po mistrzostwach mają zamknąć Grota na 2 lata - dopiero będzie kocioł

actchris
29th-March-2012, 23:43
Wątpię, po mistrzostwach mają zamknąć Grota na 2 lata - dopiero będzie kocioł

Z czego co wiem to nie zamknąć tylko ograniczyć ruch tak że będą robić jedną stronę a drugą zamkną.

slepy62
30th-March-2012, 16:59
Z czego co wiem to nie zamknąć tylko ograniczyć ruch tak że będą robić jedną stronę a drugą zamkną.

Ostatnio czytałem że mogą całkiem - bo jak nie - to nie zdążą zrobić całego - jak nie zdążą - przepadnie im dotacja z EU na ten cel...
pierwotne plany były -po połowie- zobaczymy