PDA

Zobacz pe?n? wersj? : powitanie



Pawel Kocik
31st-March-2012, 18:32
Witam wszystkich forumowiczów.
Celem mojej wizyty na forum jest zdobycie informacji o opiniach doświadczonych forumowiczów na temat silnika diesla w Fx i ewentualnie M. Od 2 lat jestem zafascynowany tą marką i jestem przeciwnikiem wszechobecnych i nudnych aut niemieckich. Rozumiem, że najbardziej klasyczne i kultowe są wolnossące silniki benzynowe i że Nissan słynie z aksamitnie brzmiącego silnika 3,7, ale moment obrotowy który daje diesel, i to to że ten silnik ciągnie już od 1750 obr./min., daje również frajdę z jazdy i nie trzeba się wkręcać na 5000-7000 obrotów, żeby się rozpędzić. Pozdrawiam wszystkich entuzjastów Infiniti.

ArtPol74
31st-March-2012, 19:06
Witaj na forum. Co do diesla masz rację, to jest to!!!! Też uwielbiam ten moment, który od dołu wgniata w siedzenie. A kiedy trzeba potrafi zaoszczędzić. Pozdrawiam.

Tomek g35c
31st-March-2012, 19:13
Witam Kolegę...
teraz śmigasz Accordem 2.2i-ctdi ?

sirtrojan
1st-April-2012, 21:55
Witamy na forum.

slepy62
3rd-April-2012, 18:39
From: .........@ifans_pl[mailto.......@ifans_pl] On Behalf Of Pawel Kocik @ Forum fanów INFINITI
Subject: pytanie o Fx30dS


Drogi Pawle
W odpowiedzi na Twoje zapytanie zadane na mojego prywatnego maila, informuję co następuje...

Do zadawania tego typu pytań służy Forum, dodatkowo zadając pytanie na Forum masz szansę że:
1. otrzymasz prawdopodobnie szybszą odpowiedź
2. masz możliwość porównania różnych opinii od różnych user-ów
3. jako żeś Buczok (bez urazy proszę), zanim napiszesz na mojego prywatnego maila:
a. załatw wejściówkę
b. zajmij z wyprzedzeniem dobre miejsca na 30-metrze...

na derby ŻURAWI z JASKÓŁKAMI

c. po spełnieniu warunków "a" i "b" - możemy walnąć po kielichu i pogadać na priv lol

Odpowiedź na Twoje pytania w odpowiednim dziale...
http://www.ifans.pl/showthread.php?1803-Wersja-GT-i-S-FX-II-gen&p=17280 (http://www.ifans.pl/showthread.php?1803-Wersja-GT-i-S-FX-II-gen&p=17280)

sirtrojan
4th-April-2012, 02:38
Info ogólne - jak nie chcecie do dostawać maili od innych użytkowników forum - wyłączcie tę opcję w USTAWIENIACH.

w Zaawansowanych ustawieniach zdjąć ptaszka obok info o mailach od innych użytkowników.