PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti FX 45 FULL FULL FULL OPCJA + GAZ!!!! OSTRÓW MAZOWIECKA



kuczi3
21st-April-2012, 20:19
Witam,

Już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupna FXa.
Co myślicie o tym egzemplarzu ?

http://moto.allegro.pl/infiniti-fx-45-full-full-full-opcja-gaz-2004-rok-i2281771275.html

Może już go ktoś widział/oglądał ?

Schirru
22nd-April-2012, 00:27
niech sie wypowiedzą też inni ale dla mnie to on jest składany z kilku. wnętrze dwukolorowe?! fotele jasne, deska czarna... nie spotkałem. poza tym wygląda jakby był walony w lewy przód, bo błotnik ani nie dopasowany ani nie w kolorze. z tylu wydechy tez jakies krzywe.

jakub
22nd-April-2012, 22:24
Normalnie taki jak mój tylko silnik wiekszy i ja mam rylingi czarne.Tapicerka w moim też jest jasno czarna ale tak jest orginalnie,lewy blotnik chyba jest uszkodzony,zderzak ma inny odcien,ja mialem malowany cały przod a zderzak ma ten sam odcien,nich zrobi tobie zdjecie naklejki z lewego srodkowego słupka zobaczysz czy to jest 2004 czy 2003,a resze mozna gdybac jedzi zobacz.

kuczi3
23rd-April-2012, 14:23
Samochód od 2006 w Polsce, po windykacji bankowej - 1 kluczyk, zero papierów, historia nieznana.
Dzisiaj powinienem mieć nr VIN lub zdjęcie lewego słupka.
...chyba pojadę go oglądać...

panpierog
25th-April-2012, 00:44
moim zdaniem również cos z nim musi być nie tak. Trochę za mało kosztuje jak na to wyposażenie, no i jeszcze ktoś musi na tym zarobić. Sprawdź to dobrze.

Tomek g35c
25th-April-2012, 20:47
Ja bym sobie odpuścił....
Można poszukać dłużej i kupić pewne auto...
Przy takich zakupach emocje są nie wskazane...wręcz działają na niekorzyść...
Zastanów się dobrze...żebyś nie żałował...

Darek
27th-April-2012, 22:28
Samochód od 2006 w Polsce, po windykacji bankowej - 1 kluczyk, zero papierów, historia nieznana.
Dzisiaj powinienem mieć nr VIN lub zdjęcie lewego słupka.
...chyba pojadę go oglądać...

jak jest po windykacji to pewnie mial opinie rzeczoznawcy a z tego co pamietam to stal taki na aukcji BRE Leasing

mapmen
27th-April-2012, 22:32
wydaje mi sie że już ktoś te autko sprawdzał na forum w cafaxie