PDA

Zobacz pe?n? wersj? : filtr oleju oraz wymiana oleju



gorles
3rd-May-2012, 11:00
witam, czy ktos moglby zrobic zdjecia gdzie jest "kurek" od oleju, bo chche wymienic olej oraz filtr oleju, a za bardzo nie wiem gdzie tego szukac :D

Athens
3rd-May-2012, 12:16
Rozbawiło mnie to powiem szczerze:) Proponuję zajrzeć do książki serwisowej... Ale może lepiej zlecić taką usługę w warsztacie...koszt 20 zł + twój olej i filtr.

pawell31
3rd-May-2012, 13:09
W aso za 30zl mi wymieniali ostatnio. Bo już nie mam co robić z tym starym olejem. Korek jest w bardzo widocznym miejscu:D

http://www.infinitifx.org/viewtopic.php?t=65 Tu ktoś instrukcję zamieścił

sirtrojan
3rd-May-2012, 17:42
jak podniesiesz maskę zobaczysz gdzie sie wlewa olej.

jak wejdziesz pod auto i zdemontujesz osłone silnika dolną - zobaczysz prostokątny czarny kształt - to jest miska olejowa - w niej siedzi śruba bodajże 14 . odkrecasz i olej leci. Jak juz zobaczysz tę czarna skrzynkę to nad nią będzie metalowa puszka wielkości małego kubeczka - to jest filtr oleju.

Tomek g35c
21st-May-2012, 20:33
jak podniesiesz maskę zobaczysz gdzie sie wlewa olej.

jak wejdziesz pod auto i zdemontujesz osłone silnika dolną - zobaczysz prostokątny czarny kształt - to jest miska olejowa - w niej siedzi śruba bodajże 14 . odkrecasz i olej leci. Jak juz zobaczysz tę czarna skrzynkę to nad nią będzie metalowa puszka wielkości małego kubeczka - to jest filtr oleju.

Proponuję wrzucić do odpowiedniego działu...Humor czy coś takiego...
Gratulacje jest to jeden z najlepszych opisów wymiany oleju jaki widziałem...
Lepiej niż w Manualu...Gratki