PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Gruby Pojazd na Marke Infiniti w Wydaniu tede...



Alexaus11
4th-May-2012, 22:03
Ja duzo nie bede komentowac,ale widze ze interesuja sie nami coraz bardziej ,z jednej strony to cieszy a z drugiej nie...sami zobaczcie..

http://www.youtube.com/watch?v=FqjgaoukeIA

Pozdrawiam:infi:

Black
4th-May-2012, 22:26
Ech sam nie wiem czy się cieszyc czy nie:),Tede i Infi no dajcie spokój.

btw

Lepiej ogląda się przy wyłączonym dzwięku:)

Tomek g35c
4th-May-2012, 22:29
Ja duzo nie bede komentowac,ale widze ze interesuja sie nami coraz bardziej ,z jednej strony to cieszy a z drugiej nie...sami zobaczcie..

http://www.youtube.com/watch?v=FqjgaoukeIA

Pozdrawiam:infi:

Ten koleś to jest śmieszny...wydaje mu się że jest nie wiadomo kim a ogólnie to kawał "wieśniaka"...
On i cały ten jego "wiejski" show dla kolesi z kupsztalem w spodniach... przepraszam ale do mnie to nie trafia...ale do małolatów itp na pewno...

pawell31
4th-May-2012, 22:32
Ta odezwał się ten co mu stary nie dawał. Od samego początku w prywatnej szkole... buehehehe ... Z tego co wiem to gdyby nie jego ojciec to nikt by o nim nie uslyszał....

Alexaus11
4th-May-2012, 22:34
Ta odezwał się ten co mu stary nie dawał. Od samego początku w prywatnej szkole... buehehehe ... Z tego co wiem to gdyby nie jego ojciec to nikt by o nim nie uslyszał....

Dokladnie.....ale rozpierdolili nowiutka M-ke(od 0.54-1.01 badz 4.20 -ale moze zle poznaje)...co za wsiury

sirtrojan
4th-May-2012, 22:35
Pany tekst o infi jako damskim aucie słyszałem od Joanny Liszowskiej :P Tez miała :infi: hehe

Generalnie jeśli chodzi o treść piosenki - samo życie :) Bawi mnie rozwalanie tego lincolna. Czarni raperzy by się popłakali .


Ja się czuje 100% facetem, śmigam Infiniti a piosenka nie jest zła :P


infi to tu raczej nie ucierpiało :)
swoją drogą raz jest na niemieckich blachach a drugi na krakowskich ( pewnie z PGD z oddziału śląskiego). To im chłopak reklamę wyśpiewał.

Alexaus11
5th-May-2012, 00:19
a racja racja..to jednak Cadillac...kokpit mnie jakos zmylil..

Zaju1
3rd-February-2014, 00:50
Tede co roku jest w Mielnie, na sporo czasu i nie raz przeładowałem jego 740 na kurorcie albo w Koszalinie hehe i zwała z niego heheh