PDA

Zobacz pe?n? wersj? : witam !



guziqs
9th-May-2012, 21:30
Witam wszystkich :) Na forum zapisałem się już jakiś czas temu, ale w końcu kupiłem wymarzone auto czyli infiniti FX35 . Zdjęcia zrobie w tym tyg i coś tam zamieszczę. Samochodem jeżdżę od niecałego miesiąca troche było już perypetii ale mam nadzieję, że będzie ok ;p Kilka rzeczy powymieniałem, ale w tym momencie wymieniam tylne łożyska i jedno przednie. Na allegro tylne są od 200 zł do tak 800 zł, planuję kupić to za 450 zł produkcja japońska. A na przód te o których już wyczytałem na forum . Inna sprawa to mam system bezkluczykowy ale nie dostałem tego pilota ;/ Czy ktoś może ma na sprzedaż albo wie gdzie to dostane?:) Bo mam kluczyk który jako grot wchodzi w pilota, ale tego oryginalnego pilota do intelligent key nie posiadam. W załączniku jedno symboliczne foto w dniu zakupu :) Od tego dnia zostało wypieszczone , wypolerowane i ponaprawiane wszystkie drobne rzeczy. pozdr i będę wdzięczny za każdą pomoc !
http://img860.imageshack.us/img860/8063/20120402318.jpg

Black
9th-May-2012, 21:44
Tradycjnie witamy na forum.

Co do brania oleju to 0,5l na 500km (?) to masakra jakaś czyli wychodzi że na 10k bierze az 10 litrów?.Plus taki że nie musisz oleju wymieniać:),na razie nie podejmowalbym kosztownej decyzji o wymianie uszczelniaczy.Na twoim miejscu zmierzylbym kompresję i przeprowadził tzw próbe olejową,te dwie metody pokazują czy pierścienie i uszczelniacze sa oki.

Koszt takiej próby to chyba max 200 zeta,koszt wymiany uszczelniaczy o wiele,wiele większy...

Athens
9th-May-2012, 21:49
Witam nowego użytkownika FX'a. Tak jak Black napisał sprawdź najpierw kompresję. Zrobią ci to za parę PLNów a będziesz wiedział co go boli.

sirtrojan
9th-May-2012, 22:25
obstawiam pierścienie tłokowe a raczej ich brak - podobnie ostatnio było z 350z - gostek wytargał tłok a tam nie było już pierścienia :)
przychylam się do sugestii admina Blacka - test

durne pytanie panie kolego ale jak nie masz pilota to jak otwierasz to auto? sam kluczyk bez reszty pilota też nie powinien zadziałać!

z foty widać ze dobra wersja tech i sport :)

guziqs
9th-May-2012, 22:52
Będę walczył z tym olejem, tata jest mechanikiem także ogarniemy :) Mam kluczyk dokładnie taki : http://www.fobkeyless.com/thumbnail.asp?file=assets/images/bigimages/TIK-INF-21.jpg&maxx=300&maxy=0 ale nie mam tego pilota który jest obok o.O Mam pilot jakiś dokładany, który widocznie wraz z kluczykiem zwykłym jest zaprogramowany. Ma ktoś sposób na tylną listwę klapy chromowaną?Bo moja to już mocno zniszczona, na allegro jest jedna jedyna za 300 zł, a zakłady z chromowaniem plastiku, które wyszukałem to biora takie rzeczy hurtowo a nie jedną listewkę. Btw czym się wyróżnia wersją tech i sport?:) Bo ogólnie chyba mam wszystko prócz elektrycznego składania lusterek co mnie boli w przypadku małego garażu ,ale nie wiem czy to dopiero nie było po lifcie. Ale sumując auto cudowne i robi wrażenie a jazda super :) Ostatnio w trasie 12,9 LPG także jestem zadowolony. Tylko kurcze ten olej

sirtrojan
10th-May-2012, 00:14
składane lusterka to końcówka polifta bodajże 2008 rok. wcześniej nie było.

co do pakietów - poszukaj na forum, nie ma sensu po raz kolejny wypisywać.

co do tego czegoś co masz w zamian. widocznie zaprogramowali to jakoś i działa.

problem w tym ze nie możesz odczytać kodu z pilota bo pilot z takim samym kodem jest potrzebny. Inny nie podejdzie.

guziqs
10th-May-2012, 01:23
kod jeśli chodzi tutaj akurat o pin code i kod immobilizera to w serwisie infiniti go zdobyłem ale czy to mi się przyda nie wiem :) nie mam spiny żeby zdobyć koniecznie ten pilot od systemu bezkluczykowego w tym momencie najważniejsze są łożyska i olej a później można kombinować. Na dniach zrobię mini sesje i się porządnie przywitam, pozdr !

sirtrojan
10th-May-2012, 01:33
zrób od razu bo potem to już ci się nie będzie chciało. wiem co mówię.
mój drugi pilot leży i czeka na programowanie już prawie 2 rok :)

Alexaus11
10th-May-2012, 10:33
W koncu ktos z kujawsko-pomorskiego :)na zloty bedzie mozna razem wyjezdzac hehe;)
Czekamy na foty;)

Tomek g35c
10th-May-2012, 20:25
Witam kolejnego FX'a...pozdrawiam i zapraszam do czynnego udziału na forum ;)
Wstaw zdjęcia będzie o czym pogadać...a poza tym ciekawa historia z tym pilotem :)

guziqs
10th-May-2012, 20:48
fotki juz dodane w innym dziale :)