PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Proszę o sprawdzenie VIN Infiniti FX 35 2009



mhl
6th-June-2012, 22:34
Witam,

Proszę o sprawdzenie VIN: JNRAS18W89M152997


i oczywiście o jakieś Wasze komentarze odnośnie auta:

http://otomoto.pl/infiniti-fx-37-1-wszy-wlasciciel-100-bezwypa-C24640979.html

w ogłoszeniu jest błąd, bo jest to Infiniti FX 35 z 2009.


Pozdrawiam

Alexaus11
6th-June-2012, 23:52
W ogole ogloszenie dziwnie sformulowane niby fx37 a pisze 35 i tak w kolko....felgi absolutnie obrzydliwe;p ale to moze kwestia gustu...szkoda ze Navi nie ma...srodek sliczny ale pewnie ciezko utrzymac...:)

Carfax wyjasni wszystko;)

mhl
7th-June-2012, 18:34
słuchajcie jak to jest dokładnie z tą nawigacją w FX'ach?

czy wszystkie wersje amerykańskie nie działają w Polsce i nie ma nikogo, kto zajmuję się przeróbką tak żeby to działało w Polsce(jest to technicznie niemożliwe)?
czy po prostu część ze stanów w ogóle nie ma navi a część ma i można/nie można przerobić?
i czy wszystkie wersje europejskie mają navi działającą w Polsce?


znalazłem jakąś opcję na allegro z firmy MegaAudio, tylko dość drogo 2200zł.
Auto w takiej cenie navi powinno mieć w standardzie.

123mielony
7th-June-2012, 20:16
Ja w swoim FX z 2007r. ma zainstalowaną Auto Mape podobno gość za to zapłacił 2500zł.ale działa tyle że wszystkie ustawienia sa z pilota.

slepy62
8th-June-2012, 10:17
słuchajcie jak to jest dokładnie z tą nawigacją w FX'ach? czy wszystkie wersje amerykańskie nie działają w Polsce i nie ma nikogo, kto zajmuję się przeróbką tak żeby to działało w Polsce(jest to technicznie niemożliwe)? czy po prostu część ze stanów w ogóle nie ma navi a część ma i można/nie można przerobić? i czy wszystkie wersje europejskie mają navi działającą w Polsce?

Piszę o II generacji
W wersji UE nawigacja jest w wersjach Premium (Pakiet multimedialny), navi obejmuje całą Europę (za wyjątkiem "dzikiego wschodu" - brak map):
System nawigacji HDD z dyskiem o pojemności 30 GB z tunerem RDS-TMC (Traffic Message Channel), przewodnikami Michelin i bazą danych użytecznych miejsc w 3D Wyświetlacz centralny z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości i wielofunkcyjnym sterownikiem Infiniti (Infiniti Controller) Odtwarzacz płyt CD i DVD, obsługujący formaty MP3, WMA, DivX z Infiniti Music Boxem o pojemności 10 GB, wspomagany bazą danych Gracenote® System nawigacji satelitarnej sterowany głosem System nagłośnieniowy ""Bose® Premium Sound System"" z 11 głośnikami

w wersjach z USA nawigacja jest w ramach pakietu Premium, (z tego co wyczytałem) SPRZĘTOWO - jest to identyczne wyposażenie z tym w UE, różnica tkwi w oprogramowaniu...

Szczerze mówiąc: dobry informatyk i dostęp do oprogramowania z wersji UE - i sprawa załatwiona. Ciekaw jestem czy ktoś z II gen. made in USA, rozmawiał o tym w serwisie (mówię o dostępie do oprogramowania - bo z tego co wiem serwis oficjalnie tego nie zrobi - taka polityka...).
Być może oprogramowanie (w tym mapy) powinno być z modeli z rynku angielskiego (mile) - ale w sumie nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie w wypadku nawigacji na HDD - w końcu to odrębny 2-gi komputer w samochodzie.
Przestawię dzisiaj jadąc do Płocka odczyty kompa na mile i zobaczę czy navi pokazuje mile czy km

actchris
19th-June-2012, 02:47
Lista zdarzeń
Data zdarzenia Opis zdarzenia
2008-10-05 vehicle exported to germany
Pojazd eksportowane do niemiec

Nówka wyjechała.