PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Auto części - Wołomin "Auto Partex"



Athens
13th-June-2012, 17:58
Gdyby ktoś potrzebował namiar na części z okolic stolicy to można pisać lub dzwonić tutaj:

autopartex@wp.pl
Tel.: 695 15 15 15 lub 022 761 67 25
Wołomin, ul. Legionów 10

Kupiłem u nich końcówkę drążka kierowniczego MOOG za 250 zł.

Mają naprawdę sporo części do Infiniti ogólnie, zarówno nowych jak i używanych.

123mielony
16th-June-2012, 20:18
Ja doznałem szoku cenowego,napisałem do człowieka pytanie o dekielek do mojego FX-a owszem gość solidnie odpisuję na wszelkie pytania ale cenę za jeden dekielek 300zł plus koszt wysyłki to lekka przesada.Za 1200zł to można trafić całe felgi z dekielkami.Normalnie w dupach się poprzewracało od dobrobytu.

Tomek g35c
16th-June-2012, 23:03
A no niestety takie są ceny...
Nie jest to Nissan ani Audi ;) tylko Infiniti...Exlusive kosztuje...

123mielony
17th-June-2012, 07:04
Tomek g35c Ja rozumiem że tanio nie będzie ale jak na allegro można kupić za 150zł za sztukę a ten gośc za to samo chce 300zł.to myślę ze deczko przesadził.

Athens
18th-June-2012, 19:06
Tomek g35c Ja rozumiem że tanio nie będzie ale jak na allegro można kupić za 150zł za sztukę a ten gośc za to samo chce 300zł.to myślę ze deczko przesadził.

Przecież masz wybór i kupisz,gdzie ci pasuje. Do VW/Audi kupisz na każdym rogu ulicy do Infi nie i dlatego tak sobie ludzie liczą. Szukaj wszędzie i jak znajdziesz rozsądnego sprzedawcę do daj namiar. Widzisz u jednego to kupisz tanio u drugiego tamto.

B 52
18th-July-2012, 17:07
Aż pokusiło zapytać o cenę, zobaczymy czy mają wysokie czy do akceptacji. Jak każdemu wiadomo części można mieć z różnych źródeł, kluczowa będzie cena.

B 52
19th-July-2012, 16:52
A więc tak cena w USA Infiniti miska olejowa oczywiście oryginalna kosztuje: Oil Pan Transmission - 31390-51X02 - $25 a u nich używana 800 zł he, he, he.
Wahacz Pani powiedziała 2900 zł także śmiech.

Natomiast końcówka drążka 190 zł w zamienniku, łącznik stabilizatora przód 80 zł w zamienniku, klocki przód lub tył zamienniki bez czujnika zużycia (kabelka) po 120 zł - te części są zamiennikami dobrej jakości ale Pani nie wiedziała jakich marek są, natomiast kosztują ok.

Chyba wolę kupić oryginał w USA od Infiniti.

123mielony
19th-July-2012, 18:32
Tak jak pisałem wcześniej w dupach się poprzewracało.W ASO nowy dekielek 210zł.a u nich 300zł.używany.

B 52
19th-July-2012, 18:37
Mówiłem Pani, że miska kosztuje 25 $ a Pani "co niemożliwe" no to ja w śmiech he, he. No i ten wahacz za 2900 zł był dopełnieniem tego, że aż spadłem prawie z fotela he, he.

123mielony
19th-July-2012, 18:53
Widze że taka sama śpiewka do wszystkich" Niemożliwe" szukają wariatów co mają za dużo sałaty i nie wiedza co z nia zrobić.

B 52
19th-July-2012, 19:24
Widze że taka sama śpiewka do wszystkich" Niemożliwe" szukają wariatów co mają za dużo sałaty i nie wiedza co z nia zrobić.

Generalnie jak się z babką rozmawia to wydaje mi się, że siedzi tam w zastępstwie i nie miała wcześniej styczności z częściami. A na pytanie jaka to część, jakiej marki, jakiej jakości to zawsze miała już odpowiedź niczym z szablonu, który ma przyklejony na monitorze.

Ogólnie porażka. Obsługę można wybaczyć ale jak się ma atrakcyjne ceny części oraz wiedzę na temat co się sprzedaje.

Może za mocno poleciałem z tą oceną, ale ja na co dzień spotykam się z jełopami i rozmawiam z nimi i czasami mam już dosyć czyjegoś udawania bo jest się blondynką. Normalnie masakra Panowie.

sirtrojan
19th-July-2012, 20:11
Wakacje są. Może dorabiała sobie dodatkową robotą.


PS. kiedys dzwonili do mnie z pomarańczowej sieci telefonicznej zeby cos tam mi przedłużyć itp. Laska czytała z kartki/monitora jak automat.
Poprosiłem ją zeby tego nie robiła to nie umiała normalnie rozmawiać. Ot pranie mózgu :)

Athens
20th-July-2012, 08:39
Niedawno tam byłem i pytałem czy mają dolny sworzeń wahacza. Mają w cenie 370 zł MOOG, więc nie uważam ,żeby cena była wygórowana - czas realizacji około 10 dni. Potwierdzam,że siedzi tam rasowa blondynka :)

W ASO sworzeń + zwrotnica (tylko tak sprzedają) to koszt 2049 zł.

B 52
20th-July-2012, 13:10
Niedawno tam byłem i pytałem czy mają dolny sworzeń wahacza. Mają w cenie 370 zł MOOG, więc nie uważam ,żeby cena była wygórowana - czas realizacji około 10 dni. Potwierdzam,że siedzi tam rasowa blondynka :)

W ASO sworzeń + zwrotnica (tylko tak sprzedają) to koszt 2049 zł.

Fakt, niektóre ceny mogą mieć do zniesienia ale nieznajomość rynku oraz brak informacji o towarze, który się sprzedaje nie tłumaczy, że ktoś jest blondynką.

Regeneracja sworznia jak dobrze pamiętam 30 zł we Włochach (mogę się dowiedzieć). Gość regeneruje zawieszenie do aut nietypowych, rzadko spotykanych.

Rasowa blondynka he, he, he.

B 52
20th-July-2012, 13:23
Wakacje są. Może dorabiała sobie dodatkową robotą.


PS. kiedys dzwonili do mnie z pomarańczowej sieci telefonicznej zeby cos tam mi przedłużyć itp. Laska czytała z kartki/monitora jak automat.
Poprosiłem ją zeby tego nie robiła to nie umiała normalnie rozmawiać. Ot pranie mózgu :)

Jak może być inteligentna małolata, która myśli tylko o tym jak szybko wyrwać się z pracy i iść na imprezę najlepiej sponsorowaną.
Tak się młodzieży chcę pracować, mają na wszystko wyj... A poza tym jak ktoś jest tumanem to już chyba będzie.

Kiedyś poszedłem na parapetówkę właśnie do takich małolatek (wciągnęły mnie do mieszkania, ale za bardzo się nie upierałem):)

Później jak zaprosiłem dwóch kumpli i skończył się alkohol to zostawiłem kumpli z małolatkami a ja z chłopakiem jednej poszedłem po %. Wiecie co zrobiła ?
Dzwoniła do mnie co pięć minut gdzie jesteśmy aby zdążyła się ubrać. Możecie się panowie domyślić co zrobiła moim kolegą he, he.

"Zejdź mi nisko zrób mi szybko"

Potem jakoś tak wielu kumpli chciało chodzić ze mną na parapetówki i pytało się jaką mam robotę.

Dziś mam zaproszenie na sobotę od dwóch lasek, tym razem doroślejszych i mniej "blondynkowych" a więcej kokosowo-rodzynkowych, także raczej skorzystam.

Ale się Off Topic zrobił.

sirtrojan
20th-July-2012, 14:49
fajna parapetówka - szkoda ze to ty poleciałeś po % ;)

B 52
20th-July-2012, 17:10
fajna parapetówka - szkoda ze to ty poleciałeś po % ;)

Nie chciałem zostać, ale podobno działo się zacnie.:whistle:

Athens
20th-July-2012, 19:20
Tamta w tych auto-częściach to już leciwa blondynka :)
I nie śmiecić mi tu w temacie części proszę. Zrobić temat o pannach i tam do woli pisać, i panie B52 wciągnąłeś w to admina :)

Tomek g35c
20th-July-2012, 20:16
Kurde to u mnie - to trochę lipa z parapetówką....
ani panienek, ani ostrego baletu...lol