PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Og³oszenie o sprzeda¿y Opla



B 52
18th-July-2012, 16:58
http://otomoto.pl/opel-astra-1-6i-lpg-tanio-krakow-jest-git-C25156518.html

sirtrojan
18th-July-2012, 17:46
chociaz nie wy PLAKowny na handel :)
a i szczero¶æ z tre¶ci og³oszenia p³ynie.

Tomek g35c
19th-July-2012, 13:18
Dobre...
Tak nawiasem mówi±c poczyszczenie tego kosztowa³oby ze 300 PLN a to stanowczo zmienia ju¿ atrakcyjn± cenê pojazdu lol
to jest wolny rynek nie ma lipy widzisz co kupujesz...

Athens
20th-July-2012, 09:04
1 w³a¶ciciel, serwisowany a ASO , gara¿owany - topowy przyk³ad na wk³adanie tego zwrotu wszêdzie ;) Albo kole¶ krêci bekê :)
Wg mnie to ¼le patrzycie w tytu³, sprzedaj±cy ewidentnie zachêca do przyjadu do Grodu Kraka ".... Kraków jest git", bo jest :)

B 52
20th-July-2012, 13:03
Kraków jest git to mo¿e tak, mia³em przyjemno¶æ tylko noc± jak kupowa³em Hyundaia XG 30.

Natomiast z racji wykonywania mojej profesji spotykam siê z wieloma lud¼mi.


Klienci, którzy s± z Krakowa lub okolic jak równie¿ z Rzeszowa s± raczej ma³o konkretni, czaruj± i zawracaj± 4 litery.Nigdy nie uda³o mi siê zrobiæ dobrych interesów o ile chocia¿ by³ jeden.

Athens
20th-July-2012, 19:23
Kraków jest git to mo¿e tak, mia³em przyjemno¶æ tylko noc± jak kupowa³em Hyundaia XG 30.

Natomiast z racji wykonywania mojej profesji spotykam siê z wieloma lud¼mi.


Klienci, którzy s± z Krakowa lub okolic jak równie¿ z Rzeszowa s± raczej ma³o konkretni, czaruj± i zawracaj± 4 litery.Nigdy nie uda³o mi siê zrobiæ dobrych interesów o ile chocia¿ by³ jeden.

Nie na darmo mówi siê "centu¶ krakowski" lub "lajkonik" ;) Ja tam lubiê KRK, mo¿e dlatego,¿e to moje miasto :)

Tomek g35c
20th-July-2012, 20:25
Ja lubiê Kraków...i mieszkañców...w koñcu to stolica...;)