PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Naprawa zawieszeń samochodowych Henryk Błóński , Zielonka, ul.Poniatowskiego 63



Athens
20th-July-2012, 08:53
Ponieważ potrzebowałem naprawić dolny sworzeń wahacza, po rozmowach ze znajomymi trafiłem do tego pana.
Szukałem po różnych sklepach, w ASO, itp. a trafiłem do niego. Teraz kilka słów o samym warsztacie w punktach:

1. Zakład duży, 5 stanowisk, czysto z dużym parkingiem.
2. Trafiłem na okres, gdzie nie ma zapisów - pan robi wg przyjeżdżających aut. Byłem na 6.00 wjechałem o 9.30 :) I to właśnie dlatego,że było już tyle aut o 5.30 (sic!). Ludzie jadą nawet z Łodzi, do niego, stoi sporo taksówek warszawskich. Taryfiarze wołaja na niego "doktor", wolą zrobić u niego niż na chińskich gratach z ASO... pewnie coś w tym jest bo naprawdę od osobowych po taxi bagażowe stłao ich sporo. Ale się nasłuchałem o Gowinie i tych jego pomysłach na taxi :P
3. Swoje trzeba odstać i to może i było irytujące ale skoro tle osób stało (ciągle około 20 aut), więc spr. i ja tego jegomościa.
4. Wymiana to około 40 min. a koszt 200 zł. Robi wszystko na miejscu i nie ma marki,której by nie obsługiwał.
5. Specjalizuje się tylko w zawieszeniach. Wszystko robią na zapleczu ze swojego materiału, tokarki itp. Toczą nawet gumy, tuleje i wszelkiego rodzaju części do zawieszenia.
6. Byli również chłopaki z Subaru, Passat W8 i... Maserati.

Piszę to gdyby ktoś szukał namiaru. Dla mnie to była alternatywa na ASO, gdzie za sworzeń + zwrotnica (tylko tak sprzedają), powiedzieli 2049 zł i czas do 4 dni na część.

Wyjechałem zadowolony, gdyby było coś nie w porządku oczywiście napiszę.

sirtrojan
20th-July-2012, 12:47
moze zahacze jegomościa bo cos mi stuka w zawieszce na skręconych kołach jak jadę po kocich łbach :( Łączniki, końcówki i gumy stabilizatora OK ).

B 52
2nd-October-2012, 19:37
Jak najbardziej polecam, byłem u nich Nissanem Maximą A34 i poradzili sobie w mgnieniu oka, regenerują także amortyzatory, koszt 50 zł jak dobrze pamiętam.
Posiadają zaplecze z częściami, regenerują na miejscu.
POLECAM