PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Pojemność bagażnika w G35coupe



Tomek g35c
23rd-July-2012, 13:06
Nie uwierzyłbym - gdybym nie sprawdził...

pojemność bagażnika w coupecie po rozkładaniu tylnej kanapy jest nadzwyczajna....
przekonałem się o tym po zakupie w IKEA szafki pod telewizor 1500x550 oraz i tu uwaga pionowego słupka 1900x300 nie wspomnę o innych gratach które dołożyłem do tego bo to są rzeczy marginalne... do tego dwie osoby podróżujące w sposób normalny bez dyskomfortu...
Oczywiście zapytałem Panią w kasie czy w razie gdy nie wejdzie to mogę zwrócić towar...oczywiście odpowiedź brzmiała że tak...lol

na dowód załączam 2 fotki ( sorry za jakość - telefon)

sirtrojan
23rd-July-2012, 13:13
potwierdzam - widziałem na własne łoczy :)

pyza
23rd-July-2012, 14:42
heh, dokładnie tak,
ja dla odmiany w bagażniku wożę bez problemu.... ROWER :D
(nie wierzyłem , ale padł mi alternatywny transport a jechałem w maratonie rowerowym w Łasku i musiałem rower tam dotaszczyć)

spróbowałem i dało rade.

co prawda nie dysponuje zdjeciem ale jak znowu go wpakuje pstrykne fote obowiązkowa.

pozdrawiam

Athens
23rd-July-2012, 16:41
heh, dokładnie tak,
ja dla odmiany w bagażniku wożę bez problemu.... ROWER :D
(nie wierzyłem , ale padł mi alternatywny transport a jechałem w maratonie rowerowym w Łasku i musiałem rower tam dotaszczyć)

spróbowałem i dało rade.

co prawda nie dysponuje zdjeciem ale jak znowu go wpakuje pstrykne fote obowiązkowa.

pozdrawiam

Tak poza tematem... Widzę,że kolega również fan rowera. Ja teraz tylko rower, auta to z przypadku jak już muszę. Ile dziennie jeździsz? Jaki typ rowera? Mój to Kross Level B3 obecnie ;)

Tomek g35c
23rd-July-2012, 17:58
Może konkurs pt: " Co da się włożyć do bagażnika G35c - albo czego się nie da się włożyć..."
To może być ciekawe...lol

pyza
26th-July-2012, 12:01
Tak poza tematem... Widzę,że kolega również fan rowera. Ja teraz tylko rower, auta to z przypadku jak już muszę. Ile dziennie jeździsz? Jaki typ rowera? Mój to Kross Level B3 obecnie ;)

Fan nie fan ;) , od dwoch lat przerzuciłem się z pływania na amatorskie starty traitlonowe no a tam jest rower (zdecydowanei najmniej ulubiona przez mnie konkurencja ) ;)

W tygodniu robie jakies 90km + raz na miesiąc jakiś większy dystans.

śmigam na crosie GIANT-a, co prawda czasami oponki zmienioniam na wersje szosową (no ale to juz zalezy od trasy)

pozdrawiam
pp