PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Moje hobby



darekFX45
26th-July-2012, 18:45
W załącznikach moje foty z Torunia

sirtrojan
26th-July-2012, 19:12
:thumb:

wrzuć jakieś filmiki!

Alexaus11
26th-July-2012, 19:16
Nie byles kiedys pod UMK w jeden z piatkowych wieczorow?:)

darekFX45
26th-July-2012, 20:23
Nie byłem-na razie nie mam jeszcze filmików-na razie jestem dopiero początkujący w tej dziedzinie

Tomek g35c
27th-July-2012, 09:08
Darek...fajne masz hobby ... już jestem Twoim fanem...
Ja osobiście interesuję się Driftem jako widz...
BTW - Byłeś w Płocku na MP w Drft'ie...jak nie to pooglądaj w moich Albumach i w temacie Spotkania...
Pozdrawiam...

darekFX45
30th-August-2012, 20:41
Witam
Mam krótkie filmiki z toru w Toruniu z 28-08-wrzucam linki.
Pozdrawiam D
http://www.youtube.com/watch?v=b6U3hWMGOf0
http://www.youtube.com/watch?v=UyMa4kJoUvU
http://www.youtube.com/watch?v=r3c9tL4ETls&feature=channel&list=UL
http://www.youtube.com/watch?v=jR7eJ84XHqs&feature=channel&list=UL
http://www.youtube.com/watch?v=zNIIz7qJ7Zo&feature=channel&list=UL
Przepraszam za kopię -nagrywane telefonem

sirtrojan
30th-August-2012, 21:10
fajna zabawa.

rada techniczna

jak wklejasz filmik - użyj ikonki z menu edycji posta i wklej linka - Będzie wówczas możliwość obejrzenia go na forum a nie, po przekierowaniu, na YT

o tak:


http://www.youtube.com/watch?v=b6U3hWMGOf0

Tomek g35c
30th-August-2012, 22:57
Darek nie brakuje ci trochę mocy w Twojej bmce...mam wrażenie że trochę tak. Mógłbyś się pochwalić co tam wrzuciłeś i ile ma to koni?
Generalnie bardzo fajnie ci to wychodzi... chyba widziałem Twój samochód już wcześniej... czy nie miał lekkiej przygody z przednią zawiechą na któryś zawodach?
Napisz coś więcej - naprawdę fajne masz hobby...
Podziel się troszkę Swoimi spostrzeżeniami....
Dzięki z góry...
Czekam na więcej...

darekFX45
2nd-September-2012, 09:55
Koni mało -to fakt-ale dla początkującego może być-218 km 310 Nm-nie byłem nigdy na żadnych zawodach więc to nie mnie widziałeś.
A co do spostrzeżeń -hm-zawsze myślałem (nim spróbowałem pierwszy raz) ,że drift jest sporo łatwiejszy -a tu pierwszy raz na torze i duże zdziwienie-może sam poślizg nie jest taki trudny ,ale wyciągnięcie go jak najdłużej i jak największym kątem a później przełożenie samochodu na drugą stronę i zrobienie następnego łuku przy odpowiedniej prędkości to już sporo trudniejsze -prędkość wejścia w pierwszy łuk to około 85-90 km/h a po przekładce na drugą stronę to juz około 110-115 km/h (prędkościomierz pokazuję 125-130 km/h ale to jest prędkość obracających się kół a nie faktyczna szybkość.
Przede mną jeszcze parę rzeczy do zrobienia w aucie -muszę założyć dystanse na przód i tył (na przód już kupiłem 30 mm a na tył 60mm ) dzięki temu auto nie będzie spinowało na pełnym skręcie (w tej chwili rant felgi przy pełnym skręcie obciera o wahacz i nie raz mam spina )
Druga rzecz jaką muszę zrobić to trochę zwiększyć skręt (dla większych kątów)
Kupiłem już tylną belkę zrobioną na 0 i teraz tylko ją założyć i jazda (teraz opona będzie się zdzierała na całej powierzchni -a nie jak do tej pory od środka-będzie lepsza przyczepność i więcej dymu)
Dopiero jak się dobrze nauczę to dopiero zmienię silnik -ale to już duży koszt-po zmianie silnika trzeba również zmieniać zawieszenie i felgi na 17 cali
Pozdrawiam
D

Athens
21st-October-2012, 23:25
Może dla odświeżenia wpiszmy co kto lubi/jakie ma hobby poza autami?
Pozwolę sobie zacząć...
Kocham rower górski, taniec , czasami ale to już rzadko szaleństwo autem. Z tego co wiem Sir trenuje sporty walki, Irek zawsze kojarzył mi się z żużlem i klasyką rocka, Black z panienkami :) a Tomek z tym,że ma poukładane w głowie bardziej niż ja :)
A tak na serio może mamy wspólne zainteresowania? Wpisywać się, Bajzel to już mi rum marynarski załatwia. I like it! :)

BAJZEL
22nd-October-2012, 05:16
Rum Rumem.... ale generalnie kocham wodę i wszystko co z nią związane dlatego kilka lat z rzędu byłem ratownikiem na plaży... poza tym od kiedy pamiętam siłownia... nie ma się czym chwalić :) pozdrawiam

Tomek g35c
17th-November-2012, 14:33
a ja lubię motoryzację...Drift, F1, WRC... niestety tylko oglądać...
Bawiłem się kiedyś w krótkofalarstwo... mam potwierdzone łączności z 50 krajami... wszystkie kontynenty...
Także lubię żeglarstwo... bardziej regatowe... i śródlądowe... nie nawidzę turystycznego...- to nuda....;)

gizmo
19th-November-2012, 13:16
u mnie na pierwszym miejscu squash ( może ktoś chce pograć z Wawy?), na drugim snowboard. Poza tym zdjęcia (posiadanie lustrzanki nie czyni ze mnie fotografa a jedynie posiadacza lustrzanki :), film. Sporty jako widz w tv również :)

solista
28th-November-2012, 11:26
u mnie grzebanie przy aucie (zaczynałem od poziomu totalnego laika, teraz jestem po prostu laikiem :P, ale lubię pogrzebać sam),
kiedyś mocno bawiłem się w muzykę (można powiedzieć że nawet zawodowo i z niezłymi efektami, ale nadmiar ciśnienia za dzieciństwa spowodował lekki odrzut w dorosłym życiu i odpuściłem).
Uwielbiam podróże, sporo już widziałem ale sporo jeszcze zostało :)
Sporty wszelakie (uprawianie), ze sporym naciskiem na piłkę nożną i piłkarzyki :D (kiedyś z chęcią Wam złoję tyłki na jakimś zlocie ;) ), narty, snowboard, kiedyś judo i odrobinę taekwondo. Na siłkę powinienem pochodzić, wielokrotnie w życiu się za to zabierałem ale średnio po 10 wizytach mój zapał znikał :/
Codziennie wieczorem jak już żona śpi - seriale o zabarwieniu psychologicznym (house, breaking bad, the Wire, in treatment i w planach: Luther) przy schłodzonym piwku (a i dobrą whisky nie pogardzę...)

A większość z tego została ograniczona do minimum od pojawienia się syna, który przyćmił wszystkie hobby swoją - jakże barwną i energiczną - osobowością :)

S.

P.S. Mocno zakochany w przestrzeni miejskiej Szczecina i innym forum: skyscrapercity, jak zrobię jakieś spotkanko w Szczecinie to obiecuję jakąś ciekawą wycieczkę.

gizmo
28th-November-2012, 12:00
Breaking Bad - to jest najlepszy serial/show jaki kiedykolwiek widziałem (a też oglądam sporo) - czekam na kontynuacje 5 -tego sezonu. Żaden film mu nie dorównuje.


u mnie grzebanie przy aucie (zaczynałem od poziomu totalnego laika, teraz jestem po prostu laikiem :P, ale lubię pogrzebać sam),
kiedyś mocno bawiłem się w muzykę (można powiedzieć że nawet zawodowo i z niezłymi efektami, ale nadmiar ciśnienia za dzieciństwa spowodował lekki odrzut w dorosłym życiu i odpuściłem).
Uwielbiam podróże, sporo już widziałem ale sporo jeszcze zostało :)
Sporty wszelakie (uprawianie), ze sporym naciskiem na piłkę nożną i piłkarzyki :D (kiedyś z chęcią Wam złoję tyłki na jakimś zlocie ;) ), narty, snowboard, kiedyś judo i odrobinę taekwondo. Na siłkę powinienem pochodzić, wielokrotnie w życiu się za to zabierałem ale średnio po 10 wizytach mój zapał znikał :/
Codziennie wieczorem jak już żona śpi - seriale o zabarwieniu psychologicznym (house, breaking bad, the Wire, in treatment i w planach: Luther) przy schłodzonym piwku (a i dobrą whisky nie pogardzę...)

A większość z tego została ograniczona do minimum od pojawienia się syna, który przyćmił wszystkie hobby swoją - jakże barwną i energiczną - osobowością :)

S.

P.S. Mocno zakochany w przestrzeni miejskiej Szczecina i innym forum: skyscrapercity, jak zrobię jakieś spotkanko w Szczecinie to obiecuję jakąś ciekawą wycieczkę.

mlody
28th-November-2012, 14:42
Breaking Bad - to jest najlepszy serial/show jaki kiedykolwiek widziałem (a też oglądam sporo) - czekam na kontynuacje 5 -tego seoznu. Żaden film mu nie doruwnóje.

Moje Hobby no cóż o ile czas na to pozwala to wędkarstwo, grzybobranie spacerowanie z piesiem w każdej możliwej chwili (jeszcze w US piłka nożna halowa). Na chwile obecną z piłki pozostało tylko oglądanie meczy :).
Dodatkowo uwielbiam akwarystykę ale z uwagi na brak czasu teraz jest to w ramach reinkarnacji (ponowne zakładanie akwarium etc. :) - rzecz jasna ryby słodkowodne :))
Tak poza tym oglądanie seriali (niestety zakończyło się na Dr House :( - powód to brak czasu. Niestety praca pochłania większość mojego wolnego czasu - dodatkowo dłubanie przy Chevim - jakieś tam drobne wymiany typu rozrusznik, piasty , tarcze etc :). Odnośnie podrózy to juz chyba wyczerpałem swoje pokłady energii w tym kierunku (jeszcze w US zwiedzałem i to wszystko w okolicy zamieszkania co tydzień tak w promieniu 500 km a w Polsce no cóż nie ma czasu :(.
Ukochane miejsca w Polsce - Podlasie/Suwalszczyzna/Mazury - błoga cisza i spokój no i cała rodzinka
Ze sportów kiedyś szczypiorniak;piłka nożna; taekwondo; koszykówka - teraz pewnie bym padł po 10 minutach lol - to tak w skrócie hobby a racze pozostałości hehe

sirtrojan
28th-November-2012, 17:07
Jak Arek napisał
sztuki walki - stójka
fotografia - portret i troche moto
motoryzacja - cos tam naprawić zeby potem zepsuć zeby było co naprawiać

a tak poza tym praca

i taki humorystyczny akcent

zamiast Bomba można używać sir ;)


http://www.youtube.com/watch?v=Fc7PDgqkABU

sirtrojan
13th-March-2013, 13:10
Moje hobby to zabijanie spamerskich muszek55

3523

darekFX45
26th-November-2013, 20:20
A u mnie w moim hobby małe zmiany-zmieniłem silnik na m54b30 czyli 231km i 300 Nm,założyłem w BMW zawieszenie gwintowane,zrobiłem profesjonalny skręt ,założyłem sprzęgło spiekowe,chłodnice oleju sportową ,chłodnice wspomagania i w tym tygodniu auto ma byc skończone i już wyjechać.Mili Panowie i Panie będzięmy mieli śnieg i jazdę bokiem za darmo