PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Naziemna telewizja cyfrowa W-wa...



Tomek g35c
31st-July-2012, 10:21
Witam Wszystkich,
mam prośbę do osób ogarniających powyższy temat w Warszawie...
w czym problem:
W apartamentowcu w którym pomieszkuję od PON do PTK ( 50 godzin w tygodniu. ;) ) nie mogę instalować anten zewnętrznych (a telewizja i internet z kabla to koszt około 200 PLN/m-c co w moim przypadku czyli na 200 godzin mieszkania w m-cu jest lekką przesadą ) a chcę oglądnąć wiadomości itp od czasu do czasu.

Pytanie brzmi czy ktoś próbował odbierać Naziemną TV Cyfrową z anteny domowej w Centrum W-wy?( Chłodna wysokość 7 piętro)
Jak to się sprawuje jeżeli się sprawuje ?
Nie chcę inwestować wiedząc że to nie będzie działać...
Prośba o poradę...

sirtrojan
31st-July-2012, 10:40
kup zestaw - koszt okolo 50 PLN i sprawdź :)
Bedziesz miał okolo 12 programów w tym kilka w jakości HD.

dewon7
31st-July-2012, 11:11
Ja mieszkam na Targówku i nie mam żadnego problemu z odbiorem naziemnej. Wystarczy telewizor z wbudowanym dekoderem lub dokupić dekoder + antena ( ja mam zwykłą w mieszkaniu, która leży za telewizorem ). To wystarczy aby odbierać ok 15 kanałów z czego 1TVP i 2TVP w jakości HD. W sumie ma być ok 40 programów ale na razie są zakodowane.

Tomek g35c
31st-July-2012, 11:21
Dzięki za info...
dziś zakupię i podłączę - dam znać co i jak po instalacji...;)

PS Trwają Olympic Games a ja tylko patrzę w Panoramę W-wy...

dewon7
31st-July-2012, 11:37
Nie powinieneś mieć problemu z odbiorem naziemnej. Od mojej kobiety rodzice mieszkają w Markach i też odbierają normalnie naziemną...

slepy62
31st-July-2012, 19:18
byle jaki telewizor z dekoderem DVB-T i kawałek byle jakiej anteny - to wszystko, w Wawie i okolicach odbiór bez problemu, lista kanałów:
TVP1 HD, TVP2, TVP INFO (wersja regionalna), Eska TV, TTV, Polo TV, ATM Rozrywka
TVN, TV4, TV6, TV Puls, Polsat, Polsat Sport News, TVN 7
TVP1, TVP2 HD, TVP INFO (wersja regionalna), TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Historia

Nie wiem ile kosztuje dekoder ale 32 calowe TV w tej chwili na promocjach kupisz za kilka stówek,
jak chcesz stoi taki w pudle w pokoju (gdzie spałeś) tyle że 26 calowy - mogę odstąpić...
LCD SAMSUNG LE26B350 - kupiłem Mamie jak leżała... chodził kilka miesięcy...

sirtrojan
31st-July-2012, 19:39
to się Tomkowi spodoba:

Polo TV

Athens
31st-July-2012, 23:03
Dokładnie tak jak przedmówcy się wypowiedzieli. Dekoder w TV plus antena (kawałem kabla-spr. i działa) . Nie płać za nic więcej.
Twoje ulubione POLO TV też będzie :) Sirek wie,że kanał warty każdej anteny, na garażu jak leci to tylko disco polo ;)

sirtrojan
31st-July-2012, 23:25
Nie uwierzycie ale temat będzie do zamknięcia -

Tomek wydłubał ze ściany kawałek koncentryka, dołożył końcówkę i ma juz 40 kanałów kablówki.

Tomek g35c
2nd-August-2012, 01:37
A prawie naciągneli mnie w tym nie dla sknerów sklepie na 170 PLN ...;)
Ale nie dałem się im...
Sknerusy dziadusy...

Tomek g35c
2nd-August-2012, 01:40
byle jaki telewizor z dekoderem DVB-T i kawałek byle jakiej anteny - to wszystko, w Wawie i okolicach odbiór bez problemu, lista kanałów:
TVP1 HD, TVP2, TVP INFO (wersja regionalna), Eska TV, TTV, Polo TV, ATM Rozrywka
TVN, TV4, TV6, TV Puls, Polsat, Polsat Sport News, TVN 7
TVP1, TVP2 HD, TVP INFO (wersja regionalna), TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Historia

Nie wiem ile kosztuje dekoder ale 32 calowe TV w tej chwili na promocjach kupisz za kilka stówek,
jak chcesz stoi taki w pudle w pokoju (gdzie spałeś) tyle że 26 calowy - mogę odstąpić...
LCD SAMSUNG LE26B350 - kupiłem Mamie jak leżała... chodził kilka miesięcy...

Pogadamy na temat TV - why not...;)
Jak nie przysknerujesz ...lol