PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Mam bmw x5 4.8 v8 , chce kupic znowu stare poczciwe fx50 S



Andrzej
8th-August-2012, 04:52
Moi drodzy kochani :)
Mam nadzieje ze nie zqapomnieliscie jeszcze jak wygladam i ze wogole jeszcze istnieje :)
Ale widze ze po srodku na glownej stronie wciaz jest zdjecie mojego czarnego pieknego fx 50 s :) Tesknie za nim :(
Mieszkam sobie w Kanadzie , gdzie w zime jest - 50 , jak jest dobra pogoda.
Mam bmw x5 4.8 v8 , auto ma prawie 100 tys km przebiegu , chce zamienic te wspaniale niemieckie auto od ktorego wiekszosc czesci odpada ,a jeszcze wiecej odpadnie wkrotce na fx 50 S .
Znalazlem juz '' odpowiedni egzemplarz '', ktory ma 110 tys km przebiegu. (kryzys i bieda - WIEM )
I teraz moje pytanie , jak fx zachowuja sie przy przebiegu od 100 tys do 200 tys km ????
Jak mialem mojego to mial przejechane 17 tys miles, wiec nie musialem sie o to martwic :)
Jesli powiecie mi z czym powinienem sie liczyc , wymiany , skrzynia silnik ???
Bede chcial uzywac to auto od okolo 110 tys km do 160 tys km .
Aha i jeszcze jedna sugestia , moze uwazacie ze lepiej jednak zostawic x5
bo przy obu przebiegach bedzie trzeba wymieniac duzo rzeczy i w jednym i w drugim .
Sam nie wiem ale wydaje mi sie ze porownojac moje x5 do fx , to infiniti bylo zupelnie bezawaryjne i bezobslugowe :)

Pozdrawiam Was Serdecznie .
pa pa :):):):)

sirtrojan
8th-August-2012, 11:31
Andrzej, Andrzej.... gdzies słyszałem to imie ;)

FX50- nei znam żadnego z takim przebiegiem ale z założenia nie masz co sie martwić o silnik i o skrzynie. Kupuj lej paliwo i ciesz sie jazdą a nie wizytami w serwisie. Amen.