PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dzień Dobry!!



uerbe
9th-August-2012, 10:08
Witam Was serdecznie! Póki co jestem użytkownikiem GrandVitary ale w ciągu kilku tygodni zamienię moją "bestię" :) na upragnione FX. Reasumując - w Lublinie niedługo pojawi się nowy kociak :)
pozdrawiam

uerbe

sirtrojan
9th-August-2012, 10:42
Witamy na forum.
Jak nie masz jeszcze auta na oku polecam swoja sztukę.
Info w dziale sprzedam.

:)

uerbe
9th-August-2012, 11:07
Wiem, dzięki, widziałem. Jak tylko dostanę gotówkę na którą czekam z upragnieniem :) i Twoje ogłoszenie będzie aktualne, od razu się odezwę.

Black
9th-August-2012, 20:26
Witamy na forum:)

Tomek g35c
10th-August-2012, 09:16
Cześć kolego...
Dobry wybór FX...
Będziesz miał prawdziwą frajdę po tej Gitarze...Vitarze sorry...lol
Życzę miłej lektury na Forum...
Zapraszamy do czynnego udziału w życiu forumowym...

guziqs
10th-August-2012, 09:45
hej hej hej no to czekamy na wieść o zakupie FXa :)

123mielony
10th-August-2012, 21:25
uerbe kolego kupuj będzie nas więcej .

Hensle
11th-August-2012, 10:07
Witam nowego forumowicza.
Może Infiniti G35x 2007. Przykładam się do sprzedania.

uerbe
13th-August-2012, 09:22
Witajcie, jak pisałem czekam na wpływ gotówki, która ma się pojawic mam nadzieję lada chwila.
ps. nie napisałem wcześniej, że moja żona też chce FXa, więc przybędą dwa w jednym czasie :)

ArtPol74
13th-August-2012, 09:32
Witaj. Jeden tak a dwa to rozrzutność:) To będziesz miał dużo roboty z zrobieniem zdjęć i opisaniem na forum:)

Tomek g35c
13th-August-2012, 17:53
E tam rozrzutność...bedziecie szczęśliwi...u nas są w domu 2 i wcale nie uważam tego za rozrzutność...;)
a pracy z fotkami nie będzie jak postawisz je razem...popatrz w mojej galerii w profilu...
Super wyglądają przed domkiem... :p
Powodzenia w szukaniu...

123mielony
13th-August-2012, 19:09
uerbe kupuj kupuj od przybytku głowa nie boli.

lukaszx680
23rd-August-2012, 14:17
Witam kolege z mojej okolicy:) Wreszcie ktos sie pojawił na forum z lubelskiego :)

123mielony
25th-August-2012, 20:22
Witam kolege z mojej okolicy:) Wreszcie ktos sie pojawił na forum z lubelskiego :)

Witam Witam, to samo miałem napisać w końcu ktoś z tych stron.

BAJZEL
25th-August-2012, 22:29
Witam Was serdecznie! Póki co jestem użytkownikiem GrandVitary ale w ciągu kilku tygodni zamienię moją "bestię" :) na upragnione FX. Reasumując - w Lublinie niedługo pojawi się nowy kociak :)
pozdrawiam

uerbe
Świeżak wita przyszłego świeżaka ... ta chwila kiedy człowiek pierwszy raz zerka nza zakupionego fx-a mrrrr pozazdroscić a tu jeszcze kolega startuje z dwoma hehehe powodznka życze

uerbe
29th-August-2012, 10:34
Dzięki za miłe przywitanie, od przyszłego tygodnia planuję zacząc polowania :)

BAJZEL
30th-August-2012, 00:48
Dla mnie petarda zawsze chcialem czarny lakier... ale czarny lakier w pare z czarną skórą mi nie leży heehe teraz mam zestaw szary szaraczek z rudą skórką hehe tak czy inaczej PETARDA... sam oddaje 3 wrzesnia do spa.... 1000 pln ale z zewnatrz powiedziane ze bedzie jak nowy wlew paliwa bagaznik silnik i całe wnetrze ma byc doprowadzone do salonowego wyglądu... dopiero wtedy pokaże foty swojego mruczka

WITAM i pozdrawiam

Alexaus11
30th-August-2012, 05:36
Dla mnie petarda zawsze chcialem czarny lakier... ale czarny lakier w pare z czarną skórą mi nie leży heehe teraz mam zestaw szary szaraczek z rudą skórką hehe tak czy inaczej PETARDA... sam oddaje 3 wrzesnia do spa.... 1000 pln ale z zewnatrz powiedziane ze bedzie jak nowy wlew paliwa bagaznik silnik i całe wnetrze ma byc doprowadzone do salonowego wyglądu... dopiero wtedy pokaże foty swojego mruczka

WITAM i pozdrawiam

A gdzie dokladnie oddajesz?ja mysle zeby okleic z kolei przod auta folia ochrona przed tym syfem co lezy na polskich drogach.

Powodzenie w poszukiwaniach Uerbe:)

BAJZEL
30th-August-2012, 08:08
A gdzie dokladnie oddajesz?ja mysle zeby okleic z kolei przod auta folia ochrona przed tym syfem co lezy na polskich drogach.

Powodzenie w poszukiwaniach Uerbe:)
http://www.baccara-garage.pl/ Ja daję tutaj bo sprawdzony widziałem efekty na własne oczy dlatego nie odżałuje tych pieniążków raz w roku SPA należy się każdemu :)

BAJZEL
3rd-September-2012, 14:08
A gdzie dokladnie oddajesz?ja mysle zeby okleic z kolei przod auta folia ochrona przed tym syfem co lezy na polskich drogach.

Powodzenie w poszukiwaniach Uerbe:)
A o co chodzi z ym oklejeniem przodu ... ta folia to cos bezbarwnego i niewidocznego czy jak ?

Alexaus11
3rd-September-2012, 14:22
A o co chodzi z ym oklejeniem przodu ... ta folia to cos bezbarwnego i niewidocznego czy jak ?

zeby za duzo sie nie rozwodzic bo to inny temat:

http://catred.pl/pl/uslugi/paint_protection/folie_ochronne

masz tu wszystko