PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Ciężarowe FX 35



BAJZEL
23rd-August-2012, 00:09
2700Przeróbka fx35 , 2006r na ciężarowy ... nie zdawałem sobie sprawy , że 45 minut może zająć zdemontowanie wszystkiego co znajduje sie za pierwszą inia siedzeń w fx35 plus zamontowanie kratki , gdzie śruby były spawane czyli kratka zamontowana na stale...
2694
2699
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

ArtPol74
23rd-August-2012, 08:39
Jak dla mnie...... Profanacja! :-)

BAJZEL
23rd-August-2012, 08:54
profanacja profanacją.... kolego ale już dawno wszystko wróciło na swoje miejsce a 12 pln akcyzy w kieszeni :)

Alexaus11
23rd-August-2012, 09:11
oj to ja podziekuje lepiej;)

sirtrojan
23rd-August-2012, 12:06
i tu pewnie bym sie zastanowił nad sensem takiego rozwiązania.
Minusy to brak
- II rzędu siedzeń
- Ogólna prezencja
- koszty eksploatacji
- no i jak to ***** wygląda !

Na plus
wspomniana akcyza
i ze mam infiniti

Nie oceniam - dla mnie gra niewarta świeczki.

guziqs
23rd-August-2012, 13:08
wygląd przemasakryczny jak dla mnie :P lepiej wygląda seicento van

ArtPol74
23rd-August-2012, 13:18
profanacja profanacją.... kolego ale już dawno wszystko wróciło na swoje miejsce a 12 pln akcyzy w kieszeni :)
Tzn. ,,normalnie" tak jak jest najładniej:) Nie ma to jak zaoszczędzić i tym co nas ciągle tam na górze okradają pokazać:dupa:
Pozdrawiam

BAJZEL
23rd-August-2012, 13:27
Panowie rozsebrane autko było dosłownie na 2 godziny tak by w niemieckiej stacji diagnostycznej przekwalifikowali auto na cieżarowe po czym powrót do warsztatu polski przegląd i siedzenia oraz całe obicie wskoczyly na swoje miejsce ...

wszystko po patentach w przeciagu pol roku samochod oficjalnie papierkowo wraca na osobowy i jak dobrze pojdzie to akcyza idzie w szuflade a jak wspomniałem to 12k pln wyglad wygladem moze to i fiat czy sejczak ale panowie w tych 12 oszczednosci mam ogumienie czyszczenie swiece aku klocki tarcze jest kilka minusów owszem ale moim zdaniem gra jest zdecydowanie warta swieczki dla tych co szanuja pieniadze i potrafia je wykorzystac :)
pozdrawiam

sirtrojan
23rd-August-2012, 13:38
łeee ja tak auto rozebrałem w 1 h :)

jak sie da to trzeba ukręcać PLNy. Brzydkie to ale przez pół roku za 12 k pln mozna sie przemęczyć. szczególnie żeś marynarz wiec auto postoi kilka miechów

BAJZEL
23rd-August-2012, 13:42
Ja to widze tak :
PLUSY :
-zaoszczedzone kilkanaście tys
- eksploatacja ( taka jak wszyscy) - auto do uzytku prywatnego NIE DOSTAWCZY czy CIEZAROWY
- oba rzędy siedzeń na swoim miejscu
- ogólna prezencja w normie ( moze troche brudny hgehehe )
Ale są też minusy :

- czas by poswiecić go na papiery i urzędy
- trzeba popatrzec jak rozpruwają ci autko ( serce boli )
- i do poki nie przekwalifikujesz go na osobowe a zeby uniknać pukania urzedu celnego skarbowego i innych do drzwi trzeba jezdzic pol roku na pół legalu ponieważ jak cie zatrzymają papiery na ciezarowy a tu 2 rzedy siedzen itd... trzeba tlumaczyc ze myslisz o przekwalifikowaniu i dostajesz kwity aby w przeciagu 7-14 dni udowodnic ze auto jest ciezarowe po pół roku na legalu unikajac akcyzy przekwalifikujesz go na osobowe :) i wsio gra
PRZYZNAJE troche patrentow i chachmęcenia ale jak tu inaczej sie czegos dorobic w tych czasach a to jedyna opcja aby sprowadzic autko z duzym silnikiem w normalnej cenie ...
Nie każdy tez wie , że akcyza jest opodatkowana czyli w kacyze jest naliczona dodatkowa oplata podatkowa co jest juz w ogole przegięciem że placisz kacyze tak jakby podatek ktory jest opodatkowany
więc panowie co jak co ale z siebie zdzierać nie dam !! a wsparcie mam ze strony prawnej bo bratowa to pani mecenasik w jednej z najwiekszych warszawskich kancelarii prawnych w wawie :) nie przechwalam sie poprostu chcialbym aby negatywnie komentujacy ludzie mieli moj punkt widzenia :)
pozdrawiam :)

sirtrojan
23rd-August-2012, 14:27
to w II rzedzie kto usiądzie ? dzieci w nosidełkach, pies ?

Tomek g35c
23rd-August-2012, 18:00
Dobrze wykombinowane...
...nawiasem mówiąc czego to ludzie nie zrobią żeby było taniej...

slepy62
23rd-August-2012, 21:19
profanacja profanacją.... kolego ale już dawno wszystko wróciło na swoje miejsce a 12 pln akcyzy w kieszeni :)

:shocked: - Panowie nikt z WAS nigdy z kratką nie kombinował - :shocked:

Sama nieopierzona młodzież na tym forum... lol

W pelni się zgadzam z Bajglem - a jak sam pisze: "wszytko wróciło do normy" ...

BAJZEL
23rd-August-2012, 23:51
to w II rzedzie kto usiądzie ? dzieci w nosidełkach, pies ?

Ale szanowny kolego powtarzam , że wróciło do normy , czytaj mój tył się niczym nie różni od Twojego są siedzenia pasy dywaniki podłokietnik rozebrany był tylko do przeglądu po czy mwszystko wróciło do stanu pierwotngo a pieniazki w kieszeni.... więc z tyłu siedza tak jak napisałeś dzieci i pies :) hehe

kuczi3
25th-August-2012, 22:42
Bardzo mądrze ! W 100 procentach pochwalam !
Kolego Bajzel a czy orientujesz się może jak wygląda sprawa zmiany na ciężarowe zarejestrowanego już auta ? Dokładnie chodzi mi o wbity VAT-1 w dowodzie rejestracyjnym.

BAJZEL
25th-August-2012, 22:47
wiem, ale i nie wiem nie chce zaczynac tematu bo pewnie pojawia sie pytania na ktore nie znam odpowiedzi ale tu masz numer 696 5trzynaście sto9 podbij do gościa ma na imie marek ogłasza sie na allegro i z pewnością ci pomoże zawsze możesz sie powolac na fxa z darlowa co ostatnio robił :)
pozdrawiam

podejrzewam , że na tej samej zasadzie rozbiureczka... przegląd z krata wbita do dowodu i tyle...

kuczi3
25th-August-2012, 23:03
Masz wbity VAT-1 ? Tylko taka adnotacja w dowodzie uprawnia do odpisywania pełnego VATu od paliwa.

BAJZEL
26th-August-2012, 20:55
nie mam ponieważ nie brałem go na firme ja robiłem krate zeby akcyzy nie placic ktora wyniosla 12 pln ... cały miesiąc pracy na morzu ...