PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Smród fajek



karol87
30th-August-2012, 17:06
Witam,
nie wiem, czy to dobre miejsce na zadanie pytania, ale macie może jakieś doświadczenie z odświeżaczmi powietrza, które by maskowały dym fajek. Przyszło mi jeździć autem po aktywnym palaczu. Staram się go stale wietrzyć, ale dym mocno przeszedł wnętrze. Same zwykłe choinki działają tylko na krótko i są jak dla mnie zbyt duszące. Myślałem o czymś takim na ( tu był link do jakieś tam stronki z jakimiś tam zapachami - spam) Używaliście tego typu środki?

sirtrojan
30th-August-2012, 18:22
:banplease:

Nie wrzucaj tu więcej linków - inaczej :ban:

slepy62
30th-August-2012, 21:17
dym fajek....

pełne mycie/pranie lub SPA wnętrza (na mokro) i ew. nawiewów/klimatyzacji, , wymiana wszystkich filtrów powietrza i już...
jako nalogowy palacz (min 20 dziennie) coś o tym wiem lol
żadne tam choinki itp. to działa tylko na chwilę i w ograniczonym zakresie

123mielony
31st-August-2012, 20:44
[QUOTE=slepy62;19945]pełne mycie/pranie lub SPA wnętrza (na mokro)
Bez tych zabiegów tego smrodu się nie pozbędziesz,wszystkie szmaty sa tym syfem przesiąknięte a najbardziej podsufitka.

sirtrojan
31st-August-2012, 22:48
Szybki i tani patent na pranie podsufitki.
Tenzi textil - chemia do prania. Tania jak barszcz.
Robisz roztwór i za pomocą mikrofibry przemywasz podsufitkę. Potem trzeba ją jeszcze wysuszyć - najlepiej wycierając ją pieluchą tetrową. Inne pieluchy sie nie nadają ;)

kajtek
26th-November-2012, 00:05
Działa ozonowanie - sprawdzone u siebie:) Po pierwszym razie już było dobrze, ale dla pewności po tygodniu podjechałem do serwisu jeszcze raz. Minęło pół roku, a smród nie wrócił. Koszt takiego ozonowania, to w moim przypadku 46 zł (nie wliczając kosztów samego przeglądu klimatyzacji).

sirtrojan
26th-November-2012, 00:07
Kajtek zapraszam do odwiedzenia wątku http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?4-Dopiero-doczye-Przywitaj-si-adnie-!

mlody
26th-November-2012, 23:10
karol87 ma w opisie FX45 z 2001 - cos nie tak chyba bo nie jestem znawcą marki ale ten model pojawił się chyba od 2003 roku - czyżby jakaś reklama stronki?

sirtrojan
26th-November-2012, 23:24
spamer