PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam wszystkich ;)



WojtekSZ
3rd-September-2012, 14:17
Wojtek,kłaniam się;) jestem z Płocka,na razie poruszam się Fordem Cougarem V6,ale myslę nad G35,bo 350 z za małe;)słowa mojej połówki;) tymczasem odkładam ;)
Pozdrawiam wszystkich ;)

sirtrojan
3rd-September-2012, 14:19
Cześć Wojtek.
Szukasz coupe - zobacz tego w Mrągowie w komisie. Znam auto i to na prawdę fajna sztuka.

WojtekSZ
3rd-September-2012, 14:34
Grzesiu witaj,dzięki za podpowiedz;) zbieram pieniązki;)mojego łobuza najpierw muszę sprzedać;) no i duzo czytania mam na forum;)przymierzałem się do STI,ale serce podpowiada zacznij przygodę z Infinity,w sumie tez nigdy nie jezdziłem automatem;)
Napisałem tez do Tomka,klubowicza od Was;) będę musiał być z nim w kontakcie;)zeby mi więcej na zywo podpowiedział jak jest z tym autkiem;)

sirtrojan
3rd-September-2012, 15:03
zacznij od zafixowania sobie ze :infi: piszemy przez I na końcu :P

Tomek klubowicz to już cie przekabaci hehe

Athens
3rd-September-2012, 17:52
Witaj Wojtek,

Dobry wybór , jeśli chodzi o Dżii. Jeśli bywasz w Wawie to moge ci mojego pokazać. Subaru również fajna bryka, brakuje jej tylko wykonania w środku. Wsiądź to Infiniti i do STI i zdecyduj.
W manualu również są tylko musisz naprawdę ostro zacząć poszukiwania.

WojtekSZ
3rd-September-2012, 18:11
No w Wawie nie bywam;)ale mam zamiar skontaktować się z Tomkiem z forum(chyba bywa na wekendy w Płocku)to jak pozwoli usiądę obok;)
W STi juz siedziałem,(obok;)jechałem też;) chciałbym dostać takiego samego kopa w plecy w G35 ;) ciekaw jestem własnie jak to będzie(wiadomo nie ten napęd,ale może też ładnie wygina karczycho ;),ale oczywiscie dziękuję za zaproszenie;)bo nie wiadomo kiedy skorzystam;)

slepy62
3rd-September-2012, 19:36
No w Wawie nie bywam;)ale mam zamiar skontaktować się z Tomkiem ...chciałbym dostać takiego samego kopa w plecy w G35

Jak chcesz kopa - to chyba jednak lepiej z Arkiem, bo Tomka krzyże bolą lol więc nie może...

Pozdrawiam

Tomek g35c
3rd-September-2012, 23:08
No w Wawie nie bywam;)ale mam zamiar skontaktować się z Tomkiem z forum(chyba bywa na wekendy w Płocku)to jak pozwoli usiądę obok;)
W STi juz siedziałem,(obok;)jechałem też;) chciałbym dostać takiego samego kopa w plecy w G35 ;) ciekaw jestem własnie jak to będzie(wiadomo nie ten napęd,ale może też ładnie wygina karczycho ;),ale oczywiscie dziękuję za zaproszenie;)bo nie wiadomo kiedy skorzystam;)

Witam...kolegę...nareszcie ktoś z Płocka ;)
Tak napisałem na PW możemy się spotkać bez problemu...
Pocinam ostatnio często po Płocku...ale niestety ostatni tydzień...od przyszłego tylko w weekendy...
Do zobaczenia...