PDA

Zobacz pe?n? wersj? : nowy na forum... szukający



dembina77
5th-September-2012, 11:29
witam wszystkich serdecznie... jestem tu nowy, dlaczego... zamierzam za ok miesiąc kupić fx-a i potrzebuje pomocy z waszej strony, moze coś ciekawego mi polecicie.

sirtrojan
5th-September-2012, 12:00
:welcome: dembina77
( koleżanka czy kolega ?)

Aktualnie sprzedaje mojego FXa ale nie doczeka raczej do października.

Tomek g35c
5th-September-2012, 13:04
Cześć... witamy na forum...
Życzę udanych zakupów a jest w czym wybierać... sprawdź nr VIN przed zakupem - możesz znaleść w odpowiednim dziale...
Powodzenie w szukaniu...;)

dembina77
5th-September-2012, 14:04
dembina... facet, a mozesz pokazac swojego autko? aktualnie przebywam za granica ale kasiora już czeka... wiec jestem ciekawy co i za ile. Pozdrawiam i jestem na forum ponieważ chce nabyć dobre pewne auto na kilka lat i pieścić je j czerpać radość z niego.

jest jeden w toruniu ale obecny właściel twierdzi ze lpg jest od 2006 mówi ze nie ma objawów zuzycia, obawiam sie ze za chwile moze sie coś wydazyc.

http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-najbogatsza-wersja-290km-lpg-C25773116.html

sirtrojan
5th-September-2012, 15:05
to auto z twojeg ogłoszenia to FX naszego forumowicza ;)


a moje to :
http://otomoto.pl/show?id=C25537082&preview=1

dembina77
5th-September-2012, 18:04
dla mnie bajka, ale trochę przekracza planowany budżet. Myślałem o kwocie do ok 60000, a co myslicie o autku waszego... naszego kolegi z torunia i o tym lpg. jak tylko będę mógł to podjade do niego i osobiście porozmawiam.

sirtrojan
5th-September-2012, 18:11
to juz wasze ustalenia :)

Athens
5th-September-2012, 21:35
Nie wiem ile chce za swoje Sir , ale jak masz kupować sztukę zadbaną i na dłużej to ten egzemplarz znam i mogę polecić. Zresztą napisz do niego i porozmawiajcie.

grabba
5th-September-2012, 21:58
Sir, za jakiś czas będę szukał dla swojej żony nowego samochodu zamiast AR 147. Twój jest b. interesującą propozycją, ale teraz finansowo nie dał bym rady - przez jakiś czas tylko na chlebie i smalcu musiałbym jechać :)

sirtrojan
5th-September-2012, 23:19
spoko :)

dembina77
6th-September-2012, 11:40
a napiszcie chlopaki jak jest z kosztami utrzymania, wiem ze to nie jest tani samochód, ja lubię wydawać na ten cel mam tak ze wszystko w 100% sprawne i dopieszczone. jak części eksploatacyjne...

guziqs
6th-September-2012, 11:53
części typowo eksploatacyjne filtry, klocki, płyny normalne koszta jak w innych autach powiedzmy , natomiast rzeczy typu łożyska, czy jakies drobne elementy wykonczenia listwy, grille itd ceny są wysokie. U mnie akurat lozyska są nowe więc zawsze coś, bo one dosyć szybko padają w naszych FXach ;) pozdr

dembina77
6th-September-2012, 14:19
ok dzieki wielkie. jutro lub za kilka dni zadzwoni do ciebie mój młodszy brat i bedzie chciał zobaczyć autko. Jesli chodzi o mnie to zaraz po powrocie do kraju zadzwonie do ciebie i umówimy sie w konkretnym miejscu i czasie. no chyba ze już nie bedzie tematu... pozdrawiam