PDA

Zobacz pe?n? wersj? : CAR SPA - Czy warto - sami oceńcie



BAJZEL
6th-September-2012, 12:52
Każdy z nas mniej lub więcej zastanawiał się jakby to było gdyby odświeżyć lakier oddać do regenreacji umyć porządnie autko itd itp czytaj - SPA ale cena każdy po tym jak zerknie na cene nie zastanawiając sie wraca do starej dobrej myjni gdzie chłopaki kasują po 50, 100, 200 zl za beznadziejną robotę.. tzn robota wygląda dobrze ale nikt nie zdaje sobie sprawy , że może być 100 razy lepiej ... ja osobiście zainwestowałem 900 zł i o to efekty :

27462747

27482749
po lewej fajnie zaznaczone jak to wyglądało przed a jak po

2750 tutaj również widać jak wyglądało jż niby czyszczona skórka a jak wygląda po odpowienich kosmetykach sami panowie widzicie, że odcień skóry jest zupełnie inny jeżeli używasz kosmetyków z górnej półeczki
27512752


275327542755

efekt na zewnatrz jest w innym poście :

http://www.ifans.pl/showthread.php?2134-Mj-mruczek-po-spa

BAJZEL
6th-September-2012, 12:54
2756 w koncu się załadowało tak wyglądało z zewnatrz po 2 dniach regeneracji lakieru :) czyli dobre czyszczonko wosk polerka :)

Tomek g35c
6th-September-2012, 17:25
A pro pos tematu - "czy warto" - warto zawsze tylko zależy ile to kosztowało... lol
Jak się pochwalisz w w/w kwestji to Tobie odpowiem na pytanie...
Czasami warto zrobić coś dla swojego powajzdu ale własnoręcznie...;)

sirtrojan
6th-September-2012, 18:19
napisał ze 900 PLNów. Cena nie mała ale jak na tę usługę znośna.

Tomek g35c
6th-September-2012, 20:54
Nie zauważyłem... lol
Za szybko przeglądałem...;)
Cena znośna... aczkolwiek nie mała...za to trochę tych środków by kupił...

BAJZEL
7th-September-2012, 07:55
Nio tak masz pan racje , że troszkę tego by kupił dom też mozna postawic samemu ale lepiej to komuś zlecic kto sie zna i robi to profesionalnie od kilkunastu lat przecież tam sie nie jezdzi dwa razy w miesiacu jak na myjnie... i nie jest to robota taka , że za miesiąc nie bedzie po niej sladu ...
Z innej bajki podpytałęm faceta jak to utrzymac jak najdluzej....
to powiedział , żeby unikać myjni samochodowych ponieważ zle rozcieczona chemia czyli zasadowa idealnie doczysci samochod kazdy brudzik zejdzie ale tak przy tym lakier dostaje po gaciach , że mała głowa najlepiej samemu albo te bezdotykowe... gdzie ta turbo piana to własnie to samo czyli większe steżenie płynu do mycia czyli współćzynnik w pełni zasadowy wręcz nasycony i doczysci wszystko ale lakier dostaje po dupce... czyli panowie jedna prosta rzecz kupując szampony trzeba patrzec żeby było pH 5,5 jak dla skóry byle nie zasada typu 7,5 propo felg to nie chciał mi odsprzedac tego specjalnego wosku bo miał otwartą ostatnią puszkę ale obiecał na maila link do sklepu gdzie mozna to dorwac .... az sie boje ceny ale ten blask to cos bezcennego

Tomek g35c
7th-September-2012, 10:00
No jeżeli chodzi o temat budownictwa to jest moja branża...;) więc nie będę mówił że już kilka domków, zakładów, elektrowni itp pobudowałem....
No ale wydawało mi się iż czyszczenie, sprzątanie, mycie są to czynności z którymi człowiek się nie malże rodzi.. .lol ja od kilkunastu lat myję swoje samochody i nikt nie powiedział że są niezadbane...
A co za tym idzie można zrobić samemu sobie frajdę i poczyścić...jak się ma na to czas i chęci...

BAJZEL
7th-September-2012, 13:10
dokładnie ja robie to zawsze sam dlatego w garażu jest dużo chemii i wosków nigdy nie uzywałem myjni ale raz na pare lat odświeżenie lakieru czyli detaling jest wskazany a czas to już inna brożka spadam sie pakować a propo za rok startuje z budową domu może jakiś deal... :)