PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam



SLIVER
6th-September-2012, 22:54
Witam wszystkich miłośników i sympatyków nietypowych aut
pozdrowienia z Zamościa gdzie nie widac na ulicach infinti

sirtrojan
6th-September-2012, 22:56
Witamy miejsca gdzie są prawie same :infi: :welcome:

Chcesz zamienić MLa na coś bardziej niezawodnego ? ;)

Tomek g35c
6th-September-2012, 23:00
Witamy kolegę...
Dziwne że u Was jeszcze Infiniti nie ma...
Nawet w Rosji są... lol

123mielony
8th-September-2012, 10:35
SLIVER nie przejmuj się w Biłgoraju gdzie mieszkam Fx jest jeden mój i bardzo mi się to podoba.

BAJZEL
10th-September-2012, 08:20
U mnie to samo poki co w Darłowie lata tylko jeden MÓJ hehe i rónież nie mam nic przeciwko temu :)

ArtPol74
10th-September-2012, 10:30
Witaj. Z jednej strony to fajnie mieć nietypowe auto. Ale lepiej choć jedną osobę z takim samochodem z którą możesz pogadać. No tak ale jest forum!

sirtrojan
10th-September-2012, 11:08
W Wwie - od groma FXów, G, M, EXów ale jakoś nie kwapią się ludzie zeby sie zarejestrować i cokolwiek napisać.

solista
11th-September-2012, 11:14
będąc na zlocie PTP gadałem ze znajomym z Wawy i mówię mu że G to rzadkie auto i w ZS nie ma żadnego a z tych o których mi wiadomo to w województwie może są ze 3. On na mnie spojrzał jak na wariata i mówi że w Wwie G jest od groma...
W sumie to trochę dziwne, bo zarobki zarobkami, ale w ZS jest całe mnóstwo aut znaaaaacznie droższych niż używane G, a mieliśmy jeszcze niedawno opinię rynku na który trafia olbrzymia ilość aut z importu (siłą rzeczy głównie z DE i UE ale też z USA z uwagi na urzędy celne itp)

BAJZEL
11th-September-2012, 16:49
urzędy są do obejścia... niestety póki co jest przygniatająca opinia o częsciach do amerykanów i warsztatach , ktore znają się choć minimalnie na danej marce nie wspomne o serwisach tylko to odstrasza ludzi ...