PDA

Zobacz pe?n? wersj? : prośba o ocenę:



uerbe
7th-September-2012, 10:46
Witajcie, mam prośbę o Wasze wypowiedzi dot. tych dwóch ogłoszeń. Czy może na zdjęciac widac cos niepokojacego lub moze znacie te sztuki?

dzięki wielkie!

http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-C18091772.html

http://allegro.pl/show_item.php?item=2582975697

sirtrojan
7th-September-2012, 11:41
I stoi tam od ... blisko 4 lat. Nie wiem czy ktoś nim hula czy nie ale na pewno nie jest to dla auta zdrowe.
Poza tym to goła wersja podstawowa- choc trzeba przyznać że pięknie chłopaki z carspa go ogarnęli.

uerbe
7th-September-2012, 11:48
Jesli stoi tam 4 lata to się na niego nie piszę. A ten pierwszy z otomoto wg właściciela ma malowany dach poniewaz spadł na niego konar.... oczywiscie zgadza się na oględziny w serwisie.... do tej pory na 3 telefony, 3 fx byly malowane. Już widzę że ciężko będzie kupic cos zdrowego w cenie do 60tys.

sirtrojan
7th-September-2012, 12:36
ehh
niestety musisz założyć że prawie KAZDY FX w PL byl malowany. Jeśli auto kosztuje w stanach 17 k PLN a w PL 50k PLN to gdzieś musi być haczyk bo sprowadzenie auta to średnio 50% jego ceny.
Oczywiście są auta na mienie itp ale często cenę takiego jest dużo wyższa. Na szczęście w autach z US niemalże odpada problem kręconych liczników - ... chociaż znam jednego FXa któremu ubyło co najmniej 150 k km.

kristof
7th-September-2012, 15:39
Witam
W 9 przypadkach na 10 przy zakupie auta w PL jest tak: "Panie ma tylko małe 3 rysy na dachu bo zgasł mi silnik na przejeździe kolejowym" :)

Pozdrawiam serdecznie i zyczę owocnych poszukiwań

Mc'Gregor
7th-September-2012, 17:43
Ten granatowy ( na 99% ten sam, bo był potem "pozorantem" na pokazie autodetailingu w Carspa właśnie ) to kiedyś bardzo długo stał w komisie przy al. Jerozolimskich. Zaglądnąłem kiedyś do niego. 2 rzeczy zapamiętałem: brudną beżową tapicerkę i smród po fajkach ze środka.
No ale potem był w Carspa...

:)

sirtrojan
7th-September-2012, 18:08
Grzehu byłem na tym szkoleniu gdzie modelem był ten FX :) Też byłeś???

pgkoci
7th-September-2012, 18:28
Uerbe jak sam widzisz nie jest latwo:Cry: Ale jak chcesz wydac juz 60 kola to nie lepiej pozyczyc jeszcze troszka i kupic pewniaka doinwestowanego od naszego kochanego admina sirtrojanka:)
Ta roznice i tak pewnie musilbys pozniej wrzucic w autko. Taka dobra rada.

Mc'Gregor
8th-September-2012, 02:33
Grzehu byłem na tym szkoleniu gdzie modelem był ten FX :) Też byłeś???

:) no proszę, świat to jest mały, he, he....
.
.
.
.
.
nie, nie było mnie tam... osobiście byłem tylko na następnym szkoleniu w Carspa, poświęconym wprowadzeniu do oferty kosmetyków firmy jakiegoś Angola.
Ale przeglądając forum detailingowe gdzie znalazłem info o tym następnym szkoleniu widziałem wspominki z tego pierwszego szkolenia i zdjęcia z tym FX-em, którego rozpoznałem po numerze tablicy rejestracyjnej :)

uerbe
8th-September-2012, 12:13
dzieki za rady. Sek w tym ze za 65tys musze miec fx z lpg. Jak pisalem kupie tez m.in drogiego zonie i dlatego tne koszty. Dzis pojawil sie na otomoto fx z koszalina za 60 900 z lpg. Znacie go?