PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Długość wężyków - LPG



jakub
11th-September-2012, 09:59
Kolego Bajzel przegladałem twoje foty z myjni.Na zdjeciach silnika wtryski od gazu masz na gorze,i wezyki ida az do dołu kolektora?Strasznie duza odległosc ja mam wtryskiwacze od lpg pod kolektorem a wezyki maja 2cm.

sirtrojan
11th-September-2012, 11:07
Im krótsze tym lepsze a już na pewno powinny być równe.

ale na LPG to ja sie nie znam. Niech fachowcy i użytkownicy oceniają.

BAJZEL
30th-September-2012, 20:24
I co ja biedny mam powiedzieć... heh Instslacja PRINS czyli jedna z lepszych a do tego zakładana w niemczech ... instalacja pracuje bardzo dobrze nie mam najmniejszego zastrzeżenia: praca silnika.... równośc.... przyspieszenie... moc ... przełączaniesie benzyna/gaz... brak zastrzeżeń... na 67litrach przejechałem ponad 420 km ... czego tu sie czepiać.... ALE nied;ugo idzie na szczegółowy przegląd jeżeli będzie jak najmniejsza sugestia co do poprawienia czegoś w tej instalacji zrobie to :) przez głupia homologacje musiałem zrezygnować ze zbiornika 70 litrów i przejść na 50 czy 55 juz nie pamietam ale jak tylko bedzie opcja to wkładam zbiornik robiony na zamówienie niski a szeroki żeby minimum było 70- 80 litra
No i dodam jeszcze , że jest wiele firm instalacji i każda firma ma jeszcze dane modele insalacji... tak jak tutaj czytam nstalacje ludzie montuja po 3,5k zl 5k zl a moja ma wartość ponad 10k zl i jest robiona tak ,że oryginalny komputer steruje gazem tak jak benzyną i z tego co zaobserwowałem wczesniej to nawet komputer pokazuje spalanie... no ale ciężko jest tutaj gdybać skoro nie moge w tym momencie zajrzec do autka ani nigdzie podjechać ... jestem w morzu i wracam za 5 tyg... i wszystko się wyjaśni poza tym wydaje mi się, że każdy model instalacji jest inny i może te kahble sa długie ale spełniają swoją rolę bez zarzutu :) wszystko opisze po przeglądzie póki co jestem zaje..cie zadowolony
pozdrawiam

z poważaniem nieznający się na lpg Bajzel hehehe

ArtPol74
1st-October-2012, 14:35
Co do długości to nie jest tak ważna jak to żeby były równe.

BAJZEL
1st-October-2012, 18:37
Co do długości to nie jest tak ważna jak to żeby były równe.

O proszę...
Troszkę mnie to już wszystko zaczęlo dziwić i martwić bo kurde tutaj na warsztacie mi mówią, że masz konkret instalacje i dobre ponad 10k zainwestowane w auto a pozniej słyszę opinie , że jednak nie hallo to wszystko , normalnie zacząłem się martwić heheh wszystko będzie w pełni jasne i opisane co do instalacji za 5 tyg...

ArtPol74
1st-October-2012, 23:21
Tak mi powiedzieli w STAGU w Białymstoku. Długość przewodów to korekta czasów otwarcia wtrysków. Gdy różne długości ciężko zsynchronizować.

BAJZEL
1st-October-2012, 23:50
No ale czy biorą pod uwagę , że każda firma ma swoje rozwiązania... tak jak pisałem są instalacje za 3k zł a są 3k euro ja jak pojechałem do ELPIGAZU w koszalinie gdzie można sprawdzić w necie mają super opinie w caym zachodniopomorskim i zapytałem o przegląd to od razu zawinęli rękawy mówiąc , że to PRINS za to się nie bierzemy trzeba podzwonić i poszukac firmy, która ogarnie te sprawe no i mam namiary ale to już jak pisałem wyżej jak wróce z kontraktu... ponownie dodam , że sam sie na tym nie znam i może być tak, że masz racje... i moze ta moja instalacja mimo , że konkret firma i konkret cena jest tak naprawdę kiepska... w co nie chce mi się wierzyć hehe za krótko mam to autko aby szczegółowo o wszystkim wszystko wiedziec ... jak sam dopisek mówi- Trochę juz ogarniam ... z podkreśleniem słowa trochę....