PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Sąsiedzi !!!!!!!!!!!



BAJZEL
14th-September-2012, 21:11
Panowie... serce mi pęka kiedy to po jednym dniu kiedy wybylem z domku dostaje wiadomosc od kobiety , ze nasze autko jest bogatsze o dwie drobne rysy na drzwiach kierowcy .... dodam tylko , że pare dni temu sąsiad sprowadzil sobie x5 buda stara 2002 rok ale silnik wyborne V8 po czym zadzwonił do mnie rano i przez 5 minut rzucal mięsem na sąsiadów , którzy trzymają szczerze panowie ale szrociki stare poobijane busy vany i jeep z 1995 ( a przynajmniej tak wygląda) całe porysowane obsrane przez ptaki i maja głeboko to , że obijają się drzwiami wsiadajac ... i to wlasnie mu się stało po czym dodał nie zostawiaj tu samochodu bo zazdrosnicy .. sam widzisz jak traktują auto...

zszedłem na dół obejrzałem no są rysy przykre ale dobra polerka zrobi swoje a on dodał lepiej swoje zabieraj z parkingu bo bedziesz miał to samo

WYKRAKAŁ.... ludzka zazdrość nie zna granic nic tylko położyć się spać w aucie i czekać z batonem w reku na poczciwego sąsiada ...
jeszcze jedna rysa a wróce z morza i osobiście porozkladam pod koła śrubeczki a sam autko zabiore na strzeżony ...
Krew człowieka zalewa:boxing::boxing::brick:

zapytałem kobiety na koniec znasz moją polerke wiesz jak robie... zejdzie ?
odpowiedziała tak ...
co nie zmienia faktu , że jakbym takiego złapał to bym jego malucha na bok przewrócił... i jestem spokojny.... hehe