PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dystanse



BAJZEL
17th-September-2012, 22:17
Panowie wczytując się w forum przeglądając fotki stwierdzam , że laczki są troszkę za bardzo schowane ... pomyślalem o dystansach doczytałem, że 20mm ogarniają sprawę... ale kiedy wyskoczyłem wśród znajomych z pomysłem usłyszałem same negatywy...
jak to jest z tymi dytansami plus wiadomo wizualnie super... ale czy jest cos jeszcze oprócz tego

tak się zastanawiałem, czy jesli laczek troszkę bedzie wystawał albo i nawet będzie na równi to czy prze jesienno-zimowych pogodach lakier nie dostanie po dupie czy nie będzie tak , że wszystko z laczków będzie na nadkolu i drswiach ma ktoś z tym doświadczenie z góry dzięki i pozdrawiam :)

BAJZEL
28th-September-2012, 12:20
Już co do wad sam sobie doczytałem..., że aż tak zle nie wpływają na zawieszenie a polepszają przyczepność autka może to i dobre rozwiązanie na RWD tak czy inaczej ciągle tylko mnie martwi lakier czy aby laczki, które będą prawie na równo z linia autka nie będą sypać wody błota i kamieni na drzwi....
tak czy inaczej panowie co byście z tego wybrali :
http://www.ebay.com/itm/H-R-WHEEL-SPACER-5X114-3-66-2-NISSAN-INFINITI-20MM-DRM-/320737981461?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AInfiniti%7CModel%3AFX35&hash=item4aad793415&vxp=mtr

lub

http://www.ebay.com/itm/ICHIBA-V2-20MM-5X114-HUB-CENTRIC-WHEEL-SPACERS-INFINITI-EX35-FX35-FX45-FX50-/271030304541?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AInfiniti%7CModel%3AFX35&hash=item3f1aaa3f1d&vxp=mtr

lub

http://www.ebay.com/itm/OEM-HUB-CENTRIC-PNP-20MM-WHEEL-SPACER-ADAPTERS-5X114-3-CB-66-2MM-12X1-25-/170908512941?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AInfiniti%7CModel%3AFX35&hash=item27caf0f2ad&vxp=mtr

z góry dzięki fajnie jakby wypowiedział się ktoś kto użytkuje dystanse co i jak się sprawuję :) pozdrawiam

Athens
28th-September-2012, 15:54
Więc dodam od siebie, ponieważ tak się składa,że w prawie każdym aucie montuję sobie dystanse i tak:

- w takim np. G poprawia to prowadzenie w zakrętach, prosta fizyka,
- w żadnym aucie nie ucierpiało u mnie zawieszenie przez dystanse wytwarzane przez znanego producenta, natomiast ucierpiało od takich od pana Krzysia z tokarni X, pamiętaj,że to część , która musi być ważona przez producenta,
- miałem ze stali i stopów aluminiowych, do mnie przemawia stal mimo, iż jest cięższa,
- zgodnie z prawem koła samochodu nie mogą wystawać poza obrys auta, z naciskiem na słowo zgodnie z prawem :)
- jeśli wystawisz zbyt dużo to oczywistym jest,że lakier będzie cirpiał bo zafundujesz mu darmowe piaskowanie, wszystko z opony poleci po progu i drzwiach.

Powodzenia.

BAJZEL
28th-September-2012, 17:02
Dziekuje Athens !!!!!!!!!!!!!!!!!!

czyli skoro na okrągło była mowa o 20 mm rozumiem ,że to nie będzie wadziło z lakierem :) wczytywałem się gdzieś w wypowiedzi Sirtrojana , po konsultacjach z użytkownikami z za oceanu i tam była ciągła gadka o 20 mm takie więc zamówie teraaz tylko kwestia firmy...

dodam , że laczki lato zima to felga 20" ... profil laczka 275/40 jakoś nie widze tego autka na 18" :D ale to tylko moja wizja

2988

kmn
3rd-February-2015, 22:11
Bajzel i jak tam sytuacja z dystansami u Ciebie? Ja zacząłem się właśnie zastanawiać nad czymś takim bo też jakoś te koła schowane w nadkole;)