PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam wszystkich , jestem posiadaczem g37s z paroma "poprawkami"



Jack g37s
22nd-September-2012, 14:20
Pozdrawiam wszystkich maniakow infi !!!!

sirtrojan
22nd-September-2012, 14:41
Cześć Jack. Witamy na forum.
Co to za poprawki? pochwal sie w odpowiednim dziale ;)

Jacob_USA
22nd-September-2012, 14:55
Witamy na forum ;)

Tomek g35c
22nd-September-2012, 19:14
Witamy na forum...
Wrzuć fotki...opisz Swoje mody...
Życzymy miłej lektury i zapraszamy do czynnego udziału w życiu forum...
Fajnie że nas znalazłeś.

grzesiek
23rd-September-2012, 00:02
witamy kolejnego szczesliwca posiadajacego infiniti

KeliV
23rd-September-2012, 01:22
Jak miło powitać na forum bratnią dusze ;)

Alexaus11
23rd-September-2012, 02:40
w koncu Gitowiec;)

Athens
23rd-September-2012, 08:58
Witamy ;) Ciekaw jestem co tam za dodatki w nim masz.

Jack g37s
23rd-September-2012, 12:12
No coz... Jak red neck wygra pieniadze to jego mozg nie jest w stanie wydac ich sensownie...np. na edukacje nastepnego pokolenia :-( Mam Expedition... jest bardzo stary i nigdy w nim sie nic nie zepsulo... Ma 19 lat i okolo 30 tys mil przejechane. Uzywam go sporadycznie glownie do przewozu wyposazenia studyjnego...Spalanie... 7 mil z galona...jesli jedzie sie wolniej niz na znakach :-( Expedition to track jakiemu zrobiono pelna kabine...baza jest ford F wiec to generalnie pick up track...Infi jest SUV z komfortem miejskim . Idiotyczne jest wybranie tych dwoch samochodow do "testu" , ale coz.... IQ nie pozwolilo na wiecej polotu.

Athens
23rd-September-2012, 16:07
No coz... Jak red neck wygra pieniadze to jego mozg nie jest w stanie wydac ich sensownie...np. na edukacje nastepnego pokolenia :-( Mam Expedition... jest bardzo stary i nigdy w nim sie nic nie zepsulo... Ma 19 lat i okolo 30 tys mil przejechane. Uzywam go sporadycznie glownie do przewozu wyposazenia studyjnego...Spalanie... 7 mil z galona...jesli jedzie sie wolniej niz na znakach :-( Expedition to track jakiemu zrobiono pelna kabine...baza jest ford F wiec to generalnie pick up track...Infi jest SUV z komfortem miejskim . Idiotyczne jest wybranie tych dwoch samochodow do "testu" , ale coz.... IQ nie pozwolilo na wiecej polotu.

O co kaman?

sirtrojan
23rd-September-2012, 16:51
nie wiem - znalazłem to w dziale humor pod moim żartem :)

Jack g37s
24th-September-2012, 08:41
O co kaman?

Sorry... odpowiedzialem na wzmianke o "panach" jacy porownywali infi i ford expedition...nie jestem biegly w poruszaniu sie po forach. Przepraszam wszystkich za moja gafe. Zdjecia mojego infi zamieszcze niebawem w odpowiednim dziale.

Jack g37s
25th-September-2012, 21:44
Nic takiego...nie przepadam za "portorikanskim" tuningiem...
Mam zrobione ;
szyby
zawieszenie
caly wydech
duzy kit hamulcowy / infiniti/
F1 switch w skrzyni
i kilka map pod palcem na kierownicy
Wszystko poza wydechem / sprowadzony na zamowienie z japonii pod wykres silnika/ zrobione w RT-Tunning z Lansdale PA
Do tego fabryczne felgi 19" pomalowane na inny kolor i grill oraz to cos na klapie baraznika tez na czarno.
Nie jestem zwolennikiem chromow dookola samochodu...
Fotki ...jak sie naucze to zamieszcze , ale przyznam sie , ze slabo sobie z tym radze. Moge je przeslac na email do kogos z forum i moze ktos je zamiesci :-) Z gory dziekuje.

Jacob_USA
30th-September-2012, 07:20
Nic takiego...nie przepadam za "portorikanskim" tuningiem...
Mam zrobione ;
szyby
zawieszenie
caly wydech
duzy kit hamulcowy / infiniti/
F1 switch w skrzyni
i kilka map pod palcem na kierownicy
Wszystko poza wydechem / sprowadzony na zamowienie z japonii pod wykres silnika/ zrobione w RT-Tunning z Lansdale PA
Do tego fabryczne felgi 19" pomalowane na inny kolor i grill oraz to cos na klapie baraznika tez na czarno.
Nie jestem zwolennikiem chromow dookola samochodu...
Fotki ...jak sie naucze to zamieszcze , ale przyznam sie , ze slabo sobie z tym radze. Moge je przeslac na email do kogos z forum i moze ktos je zamiesci :-) Z gory dziekuje.

Mozesz wyslac je do mnie ultras_wisla @ yahoo. pl ;)

Lukasz
2nd-October-2012, 18:08
Witam.
Widziałem to G osobiście i w nocy prezentuje się zacnie, aczkolwiek nie miałem czasu przyjrzeć mu się bliżej :)

Jak tam problem z VDC? Rozwiązany?

KeliV
2nd-October-2012, 18:14
Foto proszę !!!

sirtrojan
2nd-October-2012, 20:29
za chwile bedą - dostałem od kolegi na maila ale nie miałem czasu ich zmniejszyć.

Jack g37s
14th-October-2012, 14:08
Witam.
Widziałem to G osobiście i w nocy prezentuje się zacnie, aczkolwiek nie miałem czasu przyjrzeć mu się bliżej :)

Jak tam problem z VDC? Rozwiązany?

Dziekuje za mile slowa.:-) Problem z VDC nadal jest. Wymienilem klocki / stare byly calkiem dobre/ plyn ma dobry poziom. Odwiedzilem stacje nissana i nic nie znaleziono poza odbiegajacym od normy czujnikiem temperatury zasysanego powietrza jaki skorodowal lekko . Za kilka dni bede mial oba czujniki i po wstawieniu zrobie jeszcze raz testy. Panowie z RT zrobia poprawke mapy na odleglosc bo zamontowali mi uklad dzieki jakiemu moga mi tuningowac auto w niewielkim zakresie przez internet. Sprawdze jeszcze ten czujnik o jakim wspominales i zrobie przeglad ABS ale to dopiero po powrocie. Musze poleciec do domu na kilka dni.Jesli bedziesz mial jakies dodatkowe sugestie to napisz , prosze. Dziekuje i pozdrawiam.Jack

sirtrojan
14th-October-2012, 18:25
do sprawdzenia czujniki ABS w II kolejności. Może w trakcie wymiany piast albo innej roboty zostały uszkodzone?

Jack g37s
15th-October-2012, 16:20
do sprawdzenia czujniki ABS w II kolejności. Może w trakcie wymiany piast albo innej roboty zostały uszkodzone?

Najprawdopodobniej jest to jakis przewodzic niestykajacy bo czasem wszystko dzialalo idealnie. Raz po umyciu samochodu tez VDC byl ok. Nastepnego dnia po uruchomieniu silnika pojawily sie kontrolki p[onownie. Nie mam czasu teraz na szukanie. Wracam do polski w listopadzie wiec podjade do nissana i zostawie im auto. Dziekuje za pomoc!!!

Jack g37s
21st-October-2012, 13:30
Witam.
Widziałem to G osobiście i w nocy prezentuje się zacnie, aczkolwiek nie miałem czasu przyjrzeć mu się bliżej :)

Jak tam problem z VDC? Rozwiązany?


Przekopiowalem moj post z innego dzialu bo chyba warto wiedziec i to co w moim przypadku bylo kluczowe...niepojete...Pozdrowienia!!!!


OK. Stara sprawa , ale mysle , ze moje doswiadczenie w usunieciu tej usterki pomoze kilku osobom bo sprawa VCD i SLIP spedza sen z oczu nawet producentom INFINITI. Jak juz inni uzytkownicy wspomnieli , przyczyn tego "zjawiska" jest wiele. W moim przypadku po sprawdzeniu wszystkich jakie tu wymieniono nic sie nie poprawilo.... ale... w Nissanie / Wroclaw jeden z mechanikow wskazal mi prawdopodobna przyczyne jaka przyznam na "pierwszy rzut" wydala mi sie idiotyczna....czego oczywiscie nie stwierdzilem w obecnosci mechanika bo jest to czlowiek bardzo uczynny i ma opinie doskonalego fachowca co sie nie jest czeste w serwisach :-P ... wiec.. Pan Mechanik zwrocil mi uwage na awaryjnie dzialajace przeplywki w kanalach dolotowych do silnika...Ja mam to "lekko" apgrejdowane " i na kwicie z RT mialem zaznaczone anomalia odczytowe z adnotacja "do wymiany i ponownego tuningu silnika" Co ma przeplywka powietrza do ukladu napedowego i ABS ???!!! , a no w moim przypadku wszystko.... w serwisie koszt tego byl grubo ponad 1000zl...w USA z wysylka do polski kosztowalo mnie to niecale $85 za oryginalne hitachi/Japan / 2 sztuki!!!/
To byla pierwsza dobra wiadomosc. Druga to to , ze po zamontowaniu nowych czesci w kolektorach swiatelka pogasly i samochod dziala bezawaryjnie co nieomieszkalem sprawdzic natychmiast :-) Przy uzyciu kolegi...bo ja raczej jestem z umiejetnosciami na poziomie prowadzenia chodzika dla niepelnosprawnych :-P Trzecia dobra wiadomosc to uklad jaki mam zamontowany na okazje ew. zmian tuningowych jaki pozwala na zdalne dostrajanie silnika i skrzyni na odleglosc... Jedynym mankamentem tego wynalazku jest problem / w moim regionie/ ze znalezieniem dobrej drogi z super zasiegiem telefonii komorkowej pozwalajazej na przesyl danych w wystarczajacej predkosci...Po znalezieniu takowej...dostrojenie trwalo niecale 15 minut i autko dziala idealnie...Przy okazji dodano mi jeszcze dodatkowy program na paliwo jakiego w chwili tworzenia wczesniejszych map nie mieli w ofercie oraz tune skrzyni biegow do tej opcji... Autko we wroclawiu a technik w USA. REWELACJA!!! Troche sie rozpisalem ale mysle ze sprawa VCD i kontrolki SLIP jest na tyle wazna , ze to info przyda sie innym... Jeszcze jedna sprawa...najczestrza przyczyna siadania przeplywek jest ich korozja i nie ma znaczenia jak stare jest autko. Zalecam uzywanie dobrych filtrow a w przypadku kanalow dolotowych jakie ja mam , uzywanie BARDZO DOBRYCH FILTROW i jesli nie maja takiej powloki to dodatkowo oslonki z materialu jaki nie przepuszcza drobinek wody ...powoduja bardzo szybkie korodowanie elementow przeplywomierza. POZDROWIENIA!!!!!!