PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Poszukiwania



BAJZEL
22nd-September-2012, 23:06
Panowie od kilku dni szukam felg na lato w prawdzie kupno dopiero za 3 miesiące ale...
od kilku dni przeglądania powiem szczerze, że 2 rodzaje wpadają mi konkretnie w oko

pierwszy ... możecie nazwać plagiat ale SPIDERO 5 to co wozi naszego ADMINA i znalazłem nawet czarne za 700$ i dokładnie to co ma SIR... tylko chrom z oponami 90% lexani za 900$ niby idealne dostawa wyniuesie coś koło 100$ max...
http://www.ebay.com/itm/20-Genuine-Gianelle-Wheels-w-Lexani-Tires-80-90-/290721943707?hash=item43b060d09b&item=290721943707&pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr
drugie natomiast to przypadkowo znalezione foto z całodniowych poszukiwań wywnioskowałem, że to firma EXE ale za cholere nie moge ich nigdzie dorwać może ktoś pomoże ... latam po amerykanskich stronach i nic a wyglądają tak:

2978
jeżeli ma ktoś jakieś dobre linki lub przypadkiem znajdzie oferte lub konkretnie nazwe modelu danej felgi to ..... :) bądź człowiekiem i poratuj ... bo mam na nie parcie heheh
jedne albo drugie zawitają w moim autku :)

BAJZEL
23rd-September-2012, 12:53
wygląda na to ( po pierwszym telefonie) , że jednak będą chromowane spidero :) mam nadzieje , że dobrze będą wyglądały.... drugi dzień szukam tych felg ze zdjęcia i cisza ani widu ani słychu