PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dzień dobry



OLO
26th-September-2012, 07:57
Cześć wszystkim,

Jestem na etapie poszukiwania Fx'a 35 lub 45. Rocznik 2004-2006.


Mam nadzieję, że znajdę samochód zadbany i przede wszystkim bezawaryjny tak aby stać się pełnoprawnym członkiem forum :rockon:

Nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc, sugestie i porady bo sam się motam pomiędzy tymi dwoma silnikami.


Pozdrowienia
Jacek

KeliV
26th-September-2012, 09:09
Witamy na forum.

Życzę udanych łowów, chłopaki z sekcji FX na pewno zaraz zarzucą temat swoimi radami i ofertami sprzedaży ;)


Do zobaczenia na spotach klubowych.

BAJZEL
26th-September-2012, 09:13
Jest jedno w 100% godne polecenia ... i każdy z forum Ci to powie sam bym sie na nie skusił gdyby nie już posiadany mruczek :D
to jest autko naszego admina sam poczytaj na alle..

http://allegro.pl/show_item.php?item=2636854526

Black
26th-September-2012, 09:39
Cześć wszystkim,

Jestem na etapie poszukiwania Fx'a 35 lub 45. Rocznik 2004-2006.


Mam nadzieję, że znajdę samochód zadbany i przede wszystkim bezawaryjny tak aby stać się pełnoprawnym członkiem forum :rockon:

Nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc, sugestie i porady bo sam się motam pomiędzy tymi dwoma silnikami.


Pozdrowienia
Jacek

Witaj na forum,jak wspomniał kolega BAJZEL,naprawdę godnym polecenia jest ten FX

http://www.ifans.pl/showthread.php?2068-Sprzedam-mojego-FX35-2006-rok-super-cena-70k-PLN

auto dopieszczone i doinwestowane,na dowód tego przejrzyj sobie ten temat

http://www.ifans.pl/showthread.php?372-Co-robiem-ostatnio-w-swoim-INFINITI

dewon7
26th-September-2012, 10:14
Ja również polecam FX'a naszego admina. Tak jak napisał Black - auto dopieszczone i doinwestowane. Widziałem, jeździłem i mogę śmiało powiedzieć, że lepszej sztuki nie znajdziesz na rynku...

Alexaus11
26th-September-2012, 11:43
a ja zapytam inaczej jaka kwote planujesz przeznaczyc??pozdro

Tomek g35c
26th-September-2012, 12:07
Witam Kolegę...
życzę udanych zakupów...i miłej lektury.
Zapraszamy do brania czynnego udziału w życiu forum.

OLO
26th-September-2012, 20:05
a ja zapytam inaczej jaka kwote planujesz przeznaczyc??pozdro

Plan opiewa na 60.000 zł

Athens
26th-September-2012, 20:46
Olo przede wszystkim witam:) Twój nick skojarzył mi się z Psami Pasikowskiego, czy to dobre skojarzenie? Z ciekawości pytam.
Z jakich okolic jesteś? Nie mogę rozszyfrować MK ani samochodu. Sądzę,że szukanie FX nie jest trudne, natomiast wyszukanie TEJ sztuki jest zadaniem wymagającym trochę czasu. Pewnie siedziałeś już w kilku i masz swoje odczucia, nie będę tu oryginalny i powiem: umów się z SirTrojanem na jazdę. I nie piszę tu dlatego,że się tu na forum wszyscy znamy itp. Po prostu dlatego,że sam kupiłem od człowieka z forum swoje Giii i jestem zadowolony. A wierz mi jeździłem sporo za dobrą sztuką.

Powodzenia!

5!

slepy62
26th-September-2012, 22:29
Jestem na etapie poszukiwania Fx'a 35 lub 45. Mam nadzieję, że znajdę samochód zadbany i przede wszystkim bezawaryjny...bo sam się motam pomiędzy tymi dwoma silnikami.

WItam.
Zależy czego oczekujesz od tego samochodu/silnika

FX45 w stosunku do FX35 to:
- lepszy "but"
- lepsze wyposażenie (w standardzie)
ale... jest ich na rynku mało, więc:
- jest droższy od FX35
- trudniej dostępne i droższe części do silnika (już nie jest produkowany)
- nie będzie łatwo znaleźć samochód czysty /bezwypadkowy (przynajmniej w Polsce)

FX35
- tańszy od FX45
- wyposażenie zależy od pakietów wyposażenia konkretnego modelu
- łatwy dostęp do tańszych części silnika (ten silnik jest/był montowany łącznie w 24 modelach Infiniti/Nissana/Renault)
- łatwiej będzie Ci znaleźć samochód który spełni Twoje oczekiwania

Jeżeli wybierzesz FX35 - jak poszukasz - znajdziesz w Polsce czy Europie -oczywiście wszystko z rynku USA - ale gotowe do jazdy (np. FX35 SirAdmina)
Jeżeli wybierzesz FX45 - lepiej jak nastawisz się na poszukiwanie w USA i ściągnięcie do Polski + przeróbki wymagane w Europie (a to dodatkowe kilka tysięcy zł)

OLO
27th-September-2012, 08:35
Olo przede wszystkim witam:) Twój nick skojarzył mi się z Psami Pasikowskiego, czy to dobre skojarzenie? Z ciekawości pytam.

"Hejkum kejkum OLO ratuj" czyli KINGSAJZ. To po tym filmie jakoś tak do mnie przywarła ta ksywa :eyebrows:


Z jakich okolic jesteś? Nie mogę rozszyfrować MK ani samochodu.

:fencing: czyli, że z Malborka :)
Samochód do Jeep Grand Cherokee

Sorki za te skróty :o

Athens
27th-September-2012, 18:21
Krzyżak :) Piękne miasto.
Dzięki za skróty, już wszystko stało się jasne.

ArtPol74
29th-September-2012, 07:58
Witaj. Pozdrawiam.