PDA

Zobacz pe?n? wersj? : nawiew



grzesiek
28th-September-2012, 22:57
panowie mam pytanie odnosnie nawiewu a ogolnie rzecz biorac to chodzi o to ze nawet jak ustawie maksymalna temperature to z nawiewu w slupkach i tak wieje zimne powietrze.jako kierowcy to mi to nie przeszkadza ale z tylu woze coreczke a idzie zima wiec rozumiecie.czy ktos wie cos na ten temat

BAJZEL
29th-September-2012, 07:11
w sumie mam bardzo podobny problem... chętnie usłysze podpowiedzi a za 5 tygodni daje klime do calkowitego przeglądu i czyszczenia wiec podrzuce czy cos pomogło...

grzesiek
27th-November-2012, 13:38
i jak tam z tym nawiewem pomoglo cos czyszczenie klimy czy jest dalej to samo?

BAJZEL
27th-November-2012, 14:44
Heh powiem szczerze, że jak wróćiłem to zrobiłem przegląd autka , przegląd lpg , przerobiłęm światła .. woskowania i sprzątania a na klime nie starczyło czasu ponieważ po 7 dniach w domu dostałem emergency tel. , że musze na statek wrócić ... ale powiem szczerze, jak autko troszkę pochodzi to grzeje fakt , że troszkę to trwa ale podgrzewany fotelik pomaga przyznam tylko , że nie sprawdzałem jak z nawiewem z tyłu ... ale mały często kima w trasie i nigdy sie nie zdarzyło żeby miał zimne rączki czy buzie...

Ale za 9 dni wracam i tym razem zdąże zrobić przegląd klimy :D

grzesiek
27th-November-2012, 15:32
U mnie corka tez nic nie mowi ze jej zimno poprostu zauwazylem ze z deski rozdzielczej dmucha cieple powietrze a ze slupkow zimne i wydalo mi sie to troche dziwne.Ciekawe czy to jest normalne we wszystkich fx czy co jest nie tak w naszych

BAJZEL
27th-November-2012, 15:54
Nie wydaje mi się aby to było normalne... koszt przeglądu klimy odswiezanie odgrzybianie nabicie to coś koło 250 zł przynajmniej tak mi sie kojarzy z poprzedniego samochodu... wiec ogarne to po przyjezdzie