PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam ! silnik pracuje tylko na parzystych cylindrach....



xdariox
29th-September-2012, 14:52
Mam problem przebywam obecnie we Francji a tutejsi mechanicy od siedmiu boleści nawet się nie podejmą jakiejkolwiek diagnozy bo to dla nich czarna magia.....a więc w mojej Fx 45 silnik przestał równo pracować pali tylko na 4 celindry i to na parzyste a na reszte nie. Wymieniłem 4 cewki i wszystkie świece i dalej ten sam problem ...jak jest zimny jest ok jak się zagrzeje chodzi jak Traktor. Mechanik z Polski poradził mi wymianę czujnika położenia wałka i jestem na etapie oczekiwania przesyłki...ale chciałbym się dowiedzieć czy może być jakas inna przyczyna bo skoro wymienie ten czujnik i będzie tak samo to muszę na gwałt organizować lawetę do Polski a czas mnie goni nie miłosiernie.....Poproszę o szybką odpowiedź Pozdrawiam.........Niestety nie doczekałem się i scholowałem auto do Polski.....przyczyna cha cha woda uszkodziła komputer gazu a on komputer silnika po przez zwarcie ,,,,więc instalacja gazowa dostaje kopa i nie chce więcej słyszeć o zasilaniu gazem....tyle w temacie i Pozdrawiam...