PDA

Zobacz pe?n? wersj? : dvd



grzesiek
1st-October-2012, 22:21
Witam mam takie male pytanko czy wie ktos moze jak zrobic zeby dzwiek z dvd w podsofitce byl slyszany przez glosniki.Pytam poniewaz po wlozeniu plyty nic nie slychac bez sluchawek

KeliV
2nd-October-2012, 19:17
hmmm.... z tego co pamiętam to wszystkich amerykańcach ta opcja nie występuje (miałem Forda WindStar-a i Voyagerra z takim sprzętem i nie było bezinwazyjne metody na to)

slepy62
2nd-October-2012, 19:55
zgadzam się z Rafałem, przepisy...
"...Kierowca nie może korzystać z systemu lub słuchawek podczas jazdy - cała uwaga powinna być skupiona na prowadzeniu pojazdu..."
tak jest w II gen. i zakładam w I gen. jest to samo

tak na szybko "fantazjując" - metoda bezinwazyjna:
słuchawki są bezprzewodowe - więc należy dostroić jakiś odbiornik - który można podłączyć pod wejście systemu głównego lol
niby proste - ale wymaga chyba dogłębnej znajomości elektroniki i nie wiadomo czego jeszcze...

grzesiek
2nd-October-2012, 22:46
szkoda mialem nadzieje ze bede mogl sluchac mp3 a tu taka lipa no niestety

KeliV
2nd-October-2012, 22:51
nie do końca lipa. slepy mi podrzucił rozwiązanie problemu za 29.99 PLN.

Do doka na słuchawki podłączyć takie małe sprytne urządzonko do MP3, które rozsiewa wokół siebie sygnał do radia FM.

Kiedyś tak zrobiłem w Cayennie i IPodem - super działało.

grzesiek
2nd-October-2012, 23:08
chodzi ci o transmiter fm?

KeliV
2nd-October-2012, 23:24
dokładnie tak :)

grzesiek
2nd-October-2012, 23:36
mam transmiter ale strasznie slaby odbior jest z niego wiec go nie uzywam...

slepy62
3rd-October-2012, 17:24
szkoda mialem nadzieje ze bede mogl sluchac mp3 a tu taka lipa no niestety

w II gen mp.3 odsłuchasz w sposób dowolny (flash, telefon, i-phone/i-pod, inne urządzenia zew. podłączone do któregoś z gniazd - RAFAŁ - powinno u Ciebie chodzić !?), ja mam przykładowo wpiętego flash-a z kilkoma tysiącami piosenek
nie wiem jaką masz wersję wyposażenia ale wydaje mi się że w I gen. też była możliwość podpięcia niektórych urządzeń do panelu głównego, więc po co się podpinać do podosufitowego DVD ?

grzesiek
3rd-October-2012, 20:51
A mozesz mi powiedziec gdzie sa te wejscia bo ja ich nigdzie nie widzialem

slepy62
4th-October-2012, 19:56
A mozesz mi powiedziec gdzie sa te wejscia bo ja ich nigdzie nie widzialem

nie wiem jaką masz wersję wyposażenia ale wydaje mi się że w I gen...

o to musisz zapytać kolegów mających I gen.

grzesiek
4th-October-2012, 20:44
wydaje mi sie ze nie ma ale moge sie mylic wiec moze ktos kto posiada 1 gen podpowie czy cos takiego wystepuje