PDA

Zobacz pe?n? wersj? : G37c Bluetooth + IPhone



KeliV
2nd-October-2012, 02:04
"Rwwaaaa Mać" - Te słowa rozpoczynają mój dzień kiedy muszę skorzystać z zestawu głośnomówiącego w :infi:

Wszytko fajnie jak korzystam z urządzeń Szajsunga czy HTC ale gdy tylko pojawi się Apple - zaczyna się wojna.

Raz wszystko działa bez zarzutu, raz ja słyszę a podobno mnie ledwo. I tak jak fortuna kołem zakręci tak IPhone mnie, delikatnie mówiąc, denerwuje.

Bawiłem się ustawianiami niebieskich zębów zarówno w aucie jak i tych w czarnym cholerstwie - bez rezultatów.

Formowiczowie mają jakiś manual albo zaklęcia na tą chorą sytuacje?


Dla sprecyzowania:
Posiadam IPhone 4 i nie mogę go na razie zmienić - Aplikacje nie kompatybilne z Andoidem >(

Proszę, błagam o pomoc....

grabba
2nd-October-2012, 13:17
Ostatnio jak byłem w ASO w Warszawie, to był gość z "nowym" FX'em, któremu też BT z iPhone działał tak, jak Ty opisałeś. Problem ten zaczął myu występować w dwóch FX'ach, które ma w firmie. Podobno wcześniej nie miał tego problemu - pojawił się znikąd.

U mnie w M37 też BT działa tak sobie. Gdy ktoś dzwoni do mnie, to działa super, gdy ja wybieram numer z samochodu, to mam błąd połączenia, gdy wybieram numer z telefonu, to czasami rozmowa jest w telefonie, a czasami jest przekierowywana do samochodu - nie wiem od czego to zależy.

slepy62
2nd-October-2012, 20:46
gdy wybieram numer z telefonu, to czasami rozmowa jest w telefonie, a czasami jest przekierowywana do samochodu - nie wiem od czego to zależy.

Mam podpięte: Nokię, Samsunga, HTC i Iphona4 - w zasadzie działają bez problemu (pod warunkiem "zrzucenia" książek telefonicznych).

Jeżeli wybieram nie z systemu - tylko bezpośrednio z telefonu - jest jak u GRABBY

Natomiast co do "słyszenia i bycia słuchanym" - wydaje mi się że to bardziej zależy od: miejsca, zasięgu, obciążenia sieci itp..., przykładowo przy wjeździe z Wisłostrady na Grota (od strony południowej) na ok. 200 m odcinku - prawie zawsze nic nie słyszę... kilka takich miejsc w Wawie mógłbym wymienić...

grabba
2nd-October-2012, 22:51
sleby62, spróbuję z tym zrzuceniem książki do samochodu. Problemów z zasięgiem nie zauważyłem, ale mało używam telefonu.

KeliV
9th-October-2012, 21:25
odnowienie ustawień sieciowych niweluje problem słyszalności Iphona w Infiniti.

Norek
5th-November-2015, 20:20
A czy spotkal sie ktos z taka sytuacja, ze jak dzwoni ktos do mnie to wyswietlacz w samochodzie pokazuje tylko nr (cyfry) bez nazwy osoby dzwoniacej, mimo, ze w ksiazce telefonu mam taki numer opisany ? Jak natomiast patrze w historie polaczen w samochodzie to normalnie widac nazwe przypisana do danego numeru. Jak wykrecam numer i jest on w ksiazce telefonu, to tez normalnie widac nazwe a nie tylko cyfry. Jest to troche meczace bo nie widze kto do mnie dzwoni..

Dodam, ze ksiazki telefonicznej z urzadzenia nie przegralem do auta, bo jak probowalem to zrobic to po komunikacie, ze moze to potrwac chwile, nic sie nie dzieje. Czy przegranie ksiazki do auta pomoze ? Mam FX 37 prod. XI 2009 a telefon to Iphone 6.

Pozdrawiam






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Norek
7th-November-2015, 01:24
Problem rozwiazany. Wykasowalem telefon z pamieci samochodu i sparowalem go na nowo na innej pozycji BT (byl urzadzeniem nr 2 teraz nr 1 ). Wszystko dziala ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

MaciekGT
25th-April-2017, 17:36
Odświeżam temat bo teraz mnie to dopadło. Mam iPhone5 i wygląda to tak że mnie słychać z przerwami (jakby ktoś elektronicznie wyciszał co drugą sylabę ale i to nie zawsze tak samo) a ja słyszę bez zarzutu. Ponadto, jak ktoś do mnie dzwoni to nie mogę odebrać - ani z kierownicy, ani z ekranu ani z telefonu.... muszę się rozłączyć i oddzwonić.
Parowałem go od nowa, wykasowałem itd.... nic. W serwisie podkręcali coś w systemie (chyba czułość albo głośność).... zaczynam się irytować, no i wstyd że z takiego auta nie mogę pogadać swobodnie...
Może macie jakieś świeże pomysły?...

ranGo
28th-April-2017, 10:41
Ponadto, jak ktoś do mnie dzwoni to nie mogę odebrać - ani z kierownicy, ani z ekranu ani z telefonu.... muszę się rozłączyć i oddzwonić.


W swoim iPhone5 wchodzisz w Ustawienia - Telefon - Ogłaszaj połączenia - Słuchawki i samochód

MaciekGT
28th-April-2017, 13:54
W swoim iPhone5 wchodzisz w Ustawienia - Telefon - Ogłaszaj połączenia - Słuchawki i samochód


Dzięki kolego!!:hail:
Zadziałało choć wymagało jeszcze restartu telefonu. Dla pewności dołożyłem jeszcze w Ustawieniach - Ogólne - Dostępność - Odb Audio Połączeń - Zestaw Słuchawkowy Blue....