PDA

Zobacz pełną wersję : Dzieeeń dobryy:)

Kolpak
4th-October-2012, 22:54
Witam,

Mam na imię Rafał, jestem z Częstochowy i od niedzieli stałem się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem G37S `08 (wersja niestety US, więc pewne rzeczy nie działają jak powinny-navi, radio, jednostki), więc jeśli ktoś chciałby się podzielić informacją jak sobie z tym poradzić, to chętnie poczytam:)
Mam też jeden dziwny przycisk, który nie wygląda na fabryczny (obok portu kluczyka), więc jeśli ktoś ma podobny, to proszę się pochwalić.

Aha wcześniej miałem 350Z, więc w dużym stopniu wiem co kupiłem, a że z Zetki bardzo byłem zadowolony, to dlatego się zdecydowałem.

Pozdrawiam wszystkich,
Rafał

grzesiek
4th-October-2012, 23:20
witami na forum.Posiadam inny model infiniti wiec Ci nie pomoge ale mysle ze zawsze ktos sie znajdzie kto podzieli sie swoja wiedza z toba.Pozdrawiam Grzesiek

sirtrojan
5th-October-2012, 00:12
Witamy na pokładzie.
W 350 miałeś troszkę inny silnik ale z HR też będziesz zadowolony :thumb:
w sumie w G35s lubie najbardziej ich niepozorność. Taki zwykły sedan a jednak szatan jak trzeba ;)

Black
5th-October-2012, 00:18
Witamy na pokładzie,zachęcam do wrzucenia fotek auta w odpowiednim dziale.

Kolpak
5th-October-2012, 00:37
Witamy na pokładzie.
W 350 miałeś troszkę inny silnik ale z HR też będziesz zadowolony :thumb:
w sumie w G35s lubie najbardziej ich niepozorność. Taki zwykły sedan a jednak szatan jak trzeba ;)

A czym się różnią te silniki? Myślałem, że to tylko rozwiercony 3.5..zresztą wrażenia dźwiękowe itp. silnika i skrzyni są dokladnie takie same jak w Zet..

Witamy na pokładzie,zachęcam do wrzucenia fotek auta w odpowiednim dziale.

Pierw muszę zrobić jakieś ładne :) Wazniejsze było wymienić olej..

Alexaus11
5th-October-2012, 05:04

Ale sie teraz az milo zrobilo haha:D:infi:

ArtPol74
5th-October-2012, 10:46
Witaj. Czekamy na zdjęcia.

Tomek g35c
5th-October-2012, 11:10
Witamy na forum...
Miłej lektury życzę...

Athens
5th-October-2012, 19:59
Witam,

Jest różnica w HR już wizualna, dwa filtry powietrza, czyli inny kolektor dolotowy. I parę innych rzeczy jeszcze.
Gdybyś potrzebował kilku gratów np. podwójny dolot Nismo kolega AndyOne ma na sprzedaż z forum Nissana.

Jack g37s
6th-October-2012, 14:52
Witaj...Mam ten sam model i rocznik. Niewiele pomoge co do navi , radio bo to raczej niemozliwe na dzien dzisiejszy do przeropbienia bez zabawy naprawde zaawansowanymi technologiami. Przerobienie z F na C chyba bedzie podobne jak w g35 i sa na ten temat w necie informacje. Mialem tez 350Z wiec idziemy tym samym torem :-) Pozdrowienia i zycze duzo bezpiecznej zabawy przy uzytkowaniu g37S !!!!

Alexaus11
6th-October-2012, 17:18
Witam,

Jest różnica w HR już wizualna, dwa filtry powietrza, czyli inny kolektor dolotowy. I parę innych rzeczy jeszcze.
Gdybyś potrzebował kilku gratów np. podwójny dolot Nismo kolega AndyOne ma na sprzedaż z forum Nissana.

Jeszcze go ma??

KeliV
9th-October-2012, 21:45
Witam, kolejną bratnia duszę na forum.

W razie problemów jak coś wygląda z wersji EU służę pomocą.

G góra!!!