PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX I gen - Nie wysuwa i nie pobiera płyt.



BAJZEL
5th-October-2012, 09:53
Witam ... podłącze sie pod temat aby nie zaśmiecać forum ....
Kiedyś juz pisałem o tym problemie ale jakos wszystko się rozeszło po kościach... mianowicie.. ogólnie audio działa radyjko gra... zmieniara pokazuje 6 pozycji tylko , że nie ma możliwośi wsunięcia ani wysunięcia płyty nawet nie wiem , czy jakaś znajduje sie w środku ...
Procedura standardowa
naciskam wyjście ... pokazuje aby wybrac która płytka i obojętnie na którą klikniesz wyskakuje komunikat wcisnij EjECT i jak dochodze do tego momentu to wyskakuje komunikat AUDIO OFF w żaden sposób tez nie da się płytki wsadzić...

I teraz pytanie , czy ma ktoś ewentualną poradę czego można spróbować zanim się poleci do elektryka ... i ewentualnie jakas mała podpowiedz jak dobrać się do radja nie uszkadzając niczego ...
Dzięki panowie za uwagę i ewentualnie poświęcony czas

Pozdrawiam

sirtrojan
5th-October-2012, 13:35
zepsuła ci się zmieniarka płyt. Mam niestety to samo. Generalnie to przypadłość i FXów i G.
naprawa od 450 do 700 PLN.

aha i nie dłub sam w tej zmieniarce. A jak juz to zrobisz to pozbieraj takie malutkie rureczki plastikowe grubości 2mm. Podobno są ważne - do czego służą nie wiem ale lepiej je mieć.

BAJZEL
5th-October-2012, 17:40
zepsuła ci się zmieniarka płyt. Mam niestety to samo. Generalnie to przypadłość i FXów i G.
naprawa od 450 do 700 PLN.

aha i nie dłub sam w tej zmieniarce. A jak juz to zrobisz to pozbieraj takie malutkie rureczki plastikowe grubości 2mm. Podobno są ważne - do czego służą nie wiem ale lepiej je mieć.

Fiu Fiu ... sporo czyli na dzien dzisiejszy lepiej zainwestować w transmiter zapodac swoje ulubionje mp3 i schowac w podłokietnik heh 700 na zimowy sezon lepiej zainwestuje niż w czaso umilacz ( muzyka)

dzieki bardzo niech moc hp :infi: będzie z wami :)

Black
5th-October-2012, 18:58
Transmiter FM?,miałem takie ustrojstwo i bardzo ale to bardzo odradzam bo jakość dzwięku jest tragiczna.

sirtrojan
5th-October-2012, 19:00
keyes wbił sie do instalacji DVD i podłaczył pod nią wejście minijack - wiec można podłaczyć sie tam z mp3.
poszukaj jego instrukcji.

BAJZEL
5th-October-2012, 19:28
wiem wiem... juz nawet sobie zapisałem hehe myśle o tym tylko , mi tu właśnie znajomy na łajbie doradza ten transmiter, że niby dzwięk jest ok i teraz to już w ogle można z equalizerem ustawiasz co chcesz basy piszczki itd itp..., że niby jakość jest ok a widze, że można kupić transmiter za 30 zł a można za 130 ;)

kuczi3
8th-October-2012, 19:39
keyes wbił sie do instalacji DVD i podłaczył pod nią wejście minijack - wiec można podłaczyć sie tam z mp3.
poszukaj jego instrukcji.

... teraz jest podłączony tablet z androidem i smiaga jako DVD - swietna sprawa- polecam zamiast naprawy zmieniarki.

BAJZEL
8th-October-2012, 20:14
jakieś konkretne info mógłbyś podrzucić jak to zrobiliście jakiego tablecika jakie koszta... coś musze z tym zrobić i w sumie fajnie to zabrzmiało gdzie umieściliscie tablecik pozdrawiam i czekam na jakies konkretne info

kuczi3
8th-October-2012, 21:24
Tablet jest umieszczony w miejscu oryginalnego wyświetlacza, który został przeniesiony na podsufitkę w miejsce schowka na okulary. Osobiście tego nie robiłem (kupiłem auto już z taką modyfikacją)- poszukaj tematów użytkownika keyes - on to ogarniał i z tego co pamiętam pisał o tym na forum.