PDA

Zobacz pe?n? wersj? : tapicerka/wykładzina (wypełnienie do bagażnika) do bagażnika g35c



pyza
15th-October-2012, 10:17
hej!

Czy ktoś z szanownych kolegów wie gdzie moge zdobyć w dobrym stanie wykładzine/tapicerkę do bagażnika ?

Niestety starą którą mam, z racji wielokrotnego zdejmowania/ odginania podczas przeróbki świateł jest w kilku miejscach pęknięta i nie wpasowuje się w bagażnik już tak dobrze. Wszystkie próby podklejenia czy przyczepienia dwustronną taśmą klejącą spełzły na niczym.

Przeszukiwane ostro allegro i ebay, a także okoliczne szroty nie przyniosły na razie żadnego efektu...

Za wszystkie koncepcje, pomysły będę bardzo wdzięczny.

pozdrawiam
pp

slepy62
15th-October-2012, 20:14
Przeszukiwane ostro allegro i ebay, a także okoliczne szroty nie przyniosły na razie żadnego efektu... Za wszystkie koncepcje, pomysły będę bardzo wdzięczny. pozdrawiam pp

jakbyś tak trochę danych nt. samochodu umieścił byłoby trochę łatwiej CIĘ rozpoznać

z tego co się doszukałem G35 coupe 2003 ?

nie wiem o której wykładzinie mówisz - domyślam się że tylnej - w serwisach (w USA) ~ 70 $

ale najlepiej sam wskaż o co chodzi...

pyza
22nd-October-2012, 07:16
hej!

@slepy62 dzieki za informacje. Tak chodzi o g35 coupe 2003 rok (nazwa i typ auta jest przeciez w zalozonym temacie ;))

Jeżeli dobrze doczytuje załaczoną przez Ciebie grafike to nie chodzi o zaden z tych elementów.

Interesuje mnie cale wyprofilowane wypełnienie które wypelnia bagażnik (nie wiem dlaczego ale najwyrazniej mam olbrzymi problem z nazwaniem tego elementu :) - jak wroce dzisiaj do domu zrobie zdjęcie będzie łatwiej).

dziki za pomoc
i pozdrawiam
pp