PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Pomoc w zakupie SUV



Jacob_USA
23rd-October-2012, 23:12
Panowie moi tesciowej planuja sobie zakupic jakiegos SUV w US i wyslac go do PL dalem im co moga wziasc... Mitsubishi Outlander Sport, Nissan Rogue SL, Hyundai Tucson, Suzuki Grand Vitara z racji tego ze paliwo tanie w PL nie jest to bedzie to 4 cyl.

Poradzcie mi prosze jak z dostepnoscia z czesciami do tych samochodow tylko to mnie interesuje no i jak ktos cos wie z doswiadczenia od kogos o tych samochodach czekam na info dzieki !!

sirtrojan
23rd-October-2012, 23:46
z tego zestawu tylko Vitara i outlander + LPG
Reszta to egzotyka w PL.

Athens
24th-October-2012, 00:03
Potwierdzam, Vitara w wersji Grand jest mi znana. Nic się nie dzieje. W PL popularne auto z częściami problemu nie będzie.

ZYZIO
24th-October-2012, 00:18
W Mitsubishi to dorzuć jakieś lepsze tarcze i klocki hamulcowe od tych fabrycznie montowanych zwłaszcza na rynek USA.

BAJZEL
24th-October-2012, 08:44
Brat szykował sie do kupna obu oferowanych marek i stwierdził , jedną zasadniczą rzecz linia auta stylistyka może być... serwisów i częsci nie zabraknie ale straszne taczkowozy ... te silniki a szczególnie w vitarce to jakbyś taczkę pełna kamieni pchał... i skonczyl na bmw530 no ale skoro dla teściów to pewnie 200 koni mieć nie musi

ArtPol74
24th-October-2012, 09:39
Co do Suzuki to rzeczywiście taczka, części i obsługa ok. I co ważne mało awaryjne. Hyundai Tucson mniej znany ale szybko zdobywa rynek właśnie też bezawaryjnością tak jak i SantaFe.I raczej nie słyszałem o większych problemach z serwisem.

Jacob_USA
29th-October-2012, 02:00
I zostal kupiony Nissan Rogue :) jak mojej zony ten sam rocznik

sirtrojan
29th-October-2012, 11:57
no to bardzo mi przykro :)

Jacob_USA
29th-October-2012, 22:12
Dlaczego wiecej ownerow nissana w domu ;)