PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Tegocigalpa - Witam wszystkich



tegocigalpa
26th-October-2012, 12:06
Witam :)
Chciałbym się przywitać z wszystkimi fanami Infiniti. Na wstępie dodam tylko, że nie posiadam jeszcze Infiniti, ale złapałem takiego bakcyla na FX-a, że śni mi się po nocach.
Wraz z żoną jesteśmy muzykami i obecnie przebywamy na kontrakcie w Qatarze-Doha.
Umówiliśmy się z nowo poznanym znajomym, że wybierzemy się nad morze. Godzina 20.00 wybiła i oto ujrzałem piękne granatowe Infiniti FX-35, brązowe skóry, 20-sto calowe felgi... a za kierownicą nasz nowy znajomy. Powiem tylko tyle, że po wycieczce od 2 tygodni codziennie zgłębiam wiadomości o Infiniti i nic mnie już nie powstrzyma przed jego zakupem. Codziennie siedzę na forum i przeglądam oferty sprzedaży.
Mam nadzieję, że pomożecie wybrać mi odpowiednią sztukę dla mnie bo szczerze mówiąc nie znam się na samochodach od strony technicznej i nie potrafię ocenić nawet po zdjęciach jak wielu z Was czy samochód był bity czy też nie.
Pozdrawiam wszystkich forumowych kolegów z gorącego Qataru

BAJZEL
26th-October-2012, 13:06
Witamy serdecznie ...

Wszyscy tutaj są zakochani i zachwyceni tymi autkami a ja osobiście w Fx-ach a do tego dodam, że jeżeli tylko przyjdzie pora to drugim autkiem typowym przecinaczkiem na szybkie wypady będzie g35 coupe :)
Jak sie troszkę zagłebisz np w dział sprzedam to znajdziesz kilka dobrych sztuk na sprzedaż :) ( FX )


http://www.ifans.pl/showthread.php?2216-Sprzedam-FX35-z-2007r
http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-C26258612.html

Pozdrawiam i baw sie dobrze na forum :)

Athens
26th-October-2012, 17:50
Witam,
W sumie po raz drugi ;) Czy Ty aby nie widziałeś tam jakiejś wersji "szejk"? Bo wiesz u nas obręczę z diamentami, chromowana karoseria czy złoto pod maską ... będzie ciężko :D
Miło,że się już zaaklimatyzowałeś i szukasz na poważnie swojego FX'a. Na pewno znajdziesz, oczywiście pytaj o co chcesz.
Powodzenia!

ArtPol74
26th-October-2012, 18:11
Witaj. Muzyk, artysta....z dobrym gustem, doceniający ponadczasowe piękno jakim jest:infi: Baw się dobrze. Pozdrawiam.

sirtrojan
26th-October-2012, 19:40
Kontrakty u arabów to z reguły dobre kontrakty ;)

Witamy na forum. Rozszyfruj troche swojego nicka :)

123mielony
26th-October-2012, 19:54
Witamy kolegę,sam bym się zaszył w jakimś ciepłym kraju na zimę

Tomek g35c
26th-October-2012, 20:12
Witam,
nie jesteś jedyną ofiarą uroku Infiniti...
Jest Nas więcej...
Powodzenia w zgłebianiu wiedzy i szukaniu FXa...

slepy62
27th-October-2012, 12:37
Witam :) ...i oto ujrzałem piękne granatowe Infiniti FX-35, brązowe skóry, 20-sto calowe felgi...

Witaj...
to była I czy II generacja ?
...której szukasz - lub ile chcesz wydać :) wtedy coś może podpowiemy...

tegocigalpa
27th-October-2012, 19:37
Dzięki za powitanie :)

Opcje "szejk" podjeżdżają codziennie pod hotel, a to Ferrari, Aston Martin..szczerze mówiąc oglądam się tylko jak widzę FX35 !!
Znajomy ma I gen. myślę, że rok 2007-2008 , ponieważ jest po lifcie i na taką chciałbym zapolować. Nie wiem, jeszcze jak będzie z terminem zakupu bo kontrakt został przedłużony i zostaję w Qatarze do sierpnia 2013. Lecę grać, resztę dopiszę za 3 h :) Miłego wieczorka