PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Prezent na gwiazdkę :)



BAJZEL
4th-November-2012, 11:52
Panowie

Jako , że z roku na rok starszy sercem wciąż jak dzieciak !!! Chcę dostać prezent od wielkiego grubasa z długą białą brodą !!!

Pomyślałe o skrzynce ( walizce ) z narzędziami klucze nasadki itd itp...

Ma ktoś sprawdzonego producenta , czy może ktoś coś polecić ...

A z drugiej strony może macie jakieś samochodowe pomysły na gwiazdkę :):) przez mysl mi przeszło aby połączyć prezent dla dzieci z czymś pożytecznym i zafundować zestawik dvd w samochodzie...

Wysypywać się z prezentami tzn z pomysłami Ho...Ho...Ho...

sirtrojan
4th-November-2012, 12:00
uniwersalny zestaw grzechotek daje rade na prezent i do roboty.
Sprawdziłem np taki zestaw:

http://allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadowych-klucze-108-szt-torx-imbus-i2733752130.html

i od 2 lat daje rade. Czy to w aucie czy to w dwóch motorach.

Oczywiście są szlachetniejsze zestawy ale to pozostawiam mikołajowi i jego ocenie czy byłeś grzeczny :becky:


Sam chyba poproszę o elektryczny klucz udarowy . Bez kompresora można ogarniać nawet najbardziej zardzewiałe śruby.


Przenoszędo Pogaduch - dla niewtajemniczonych na sam dół forum .

Tomek g35c
4th-November-2012, 13:22
Ja nie pamętam kiedy ostatnio dostałem prezent na gwiazdkę...
Ten dziadek nie przyniósł mi nic z 15 lat... ;)

pewnie byłem niegrzeczny...albo nie miły czy coś takiego... nie ukrywam że zdarza mi się to...często ostatnio...
Ale jak widze ile tego dziadostwa jest na świecie to mnie tak szlak trafia i jestem szczery aż do bólu...
Oszustwa, kłamstwa , matactwa, kombinacje, cholerna podłość, zawiść, zazdrość itp... a gdzie w tym wszystkim mniejsce na resztę uczuć...
Trzeba zacząć pięknie żyć...
A ja obiecuję że się poprawię... jak się to zmieni Mikołaju...lol

BAJZEL
4th-November-2012, 13:43
Kurcze Tomek... nie moge patrzeć obojętnie na ludzką krzywdę ponieważ każdy zasługuje na prezent sekret w tym , że... nawet mikołaja czasami trzeba zastraszyć :)

Napisz list , że jak nie dostaniesz choćby breeloka do kluczY to go za wora wytargasz ( jednego i drugiego wora ) hehehe

pgkoci
4th-November-2012, 17:04
Chlopaki jak juz jestesmy przy prezentach gwiazdkowych to chce kupic tacie do fx II generacji dywaniki gumowe. Chcialbym zeby byly to dosyc wysokie korytka i najlepiej w kolorze bezowym. Nie moge nic ciekawego zlokalizowac, moze macie jakies propozycje?:hail:

Jacob_USA
4th-November-2012, 18:22
Do mnie pod choinke przyjdza zkuty silnik :D

Black
4th-November-2012, 19:08
Jak we wtorek trafię w totka 50 milionów to chrzanie św Mikołaja i sam kupie sobie prezent,Tomek tobie też coś zafunduje :)

BAJZEL
4th-November-2012, 19:41
No i rozpruł się worek z prezentami tzn pomysłami Black dla Ciebie pod choinke kupon w totka hehehe :D:D

a tak na poważnie to już sobie przyklepałem , że chce ten komplecik kluczy co poleca SIR... zabawne jest tylko to , że identyczny zakosił z garażu mój brat.. miał pewne prawo przy przeprowadzce go zabrac bo go kupił :D:D tylko , że on dał grubo ponad 300zł :) ale przynajmniej sprawdzony zestawik

WIelkie dzięki Sir... z resztą jak zwykle... :D


Chlopaki jak juz jestesmy przy prezentach gwiazdkowych to chce kupic tacie do fx II generacji dywaniki gumowe. Chcialbym zeby byly to dosyc wysokie korytka i najlepiej w kolorze bezowym. Nie moge nic ciekawego zlokalizowac, moze macie jakies propozycje?:hail:

Temat jest już gdzieś na forum wrzucałem nawet linki z alle... własnie do 2 generacji odsyłałem ponieważ mam 1 a wysłali 2 pogrzebie jutro i podrzuce ... ale powiem szczerze, że jesli chcesz beżowe to chyba najlepiej z Ebay.... w Pl marne szanse a tym bardziej , że chcesz wysokie

pgkoci
5th-November-2012, 06:32
No tak, u nas aktualnie na alledrogo nie ma nic ciekawego. Poszukam na innych stronkach:-)

Tomek g35c
5th-November-2012, 08:29
Jak we wtorek trafię w totka 50 milionów to chrzanie św Mikołaja i sam kupie sobie prezent,Tomek tobie też coś zafunduje :)
To jak wygrasz - pewnie nie będziesz już mnie znał... lol
A jakbyś jeszcze chciał mnie znać to ja poproszę JXa... ;)

BAJZEL
5th-November-2012, 17:48
Chlopaki jak juz jestesmy przy prezentach gwiazdkowych to chce kupic tacie do fx II generacji dywaniki gumowe. Chcialbym zeby byly to dosyc wysokie korytka i najlepiej w kolorze bezowym. Nie moge nic ciekawego zlokalizowac, moze macie jakies propozycje?:hail:

http://www.ifans.pl/showthread.php?2153-Gumowe-dywaniki-do-fx35-2003-2008-i-2008-2012&highlight=dywaniki

slepy62
5th-November-2012, 20:00
Ma ktoś sprawdzonego producenta , czy może ktoś coś polecić ...

Pływasz do USA - poproś "Brodatego" o komplet Craftsman-a, ja przywiozłem w 1991 sporo betów i służą do dziś, któryś tam złamałem - przy okazji któregoś wyjazdu za wodę - wymieniłem.
Lifetime guarantee.
:) tyle że za 300-zł to dużo tego nie będzie lol

slepy62
5th-November-2012, 20:11
Chlopaki jak juz jestesmy przy prezentach gwiazdkowych to chce kupic tacie do fx II generacji dywaniki gumowe.

2 lata temu w naszym salonie kosztowały chyba 470-zł tyle że.... to były do I generacji. Zadzwoń zapytaj - podobno już mają i do II gen. (bo na zdjęciach są dalej I-dynki) tyle że z tego co widziałem są z miękkiej gumy.

W sumie równie dobrze możesz kupić w pierwszym lepszym sklepie internetowym typu "infinitipartsusa" koszt ok. 100 $, za paczkę morską (4-6 tygodni) zapłacisz ~30$ i masz to samo tylko w "oryginalnym-oryginale" lol
999E1-EV000BEALL SEASON FLOOR MAT (IOS-BIN:I534)
1$100.00$100.00

Tomek g35c
26th-December-2012, 21:22
Odświeżam temat... pochwalcie się co tam u Was pod choinką było... lol
U mnie tylko dzieciaki dostały prezenty... Jak co roku...

PS Kamil list do Św. Mikołaja nie pomógł...

sirtrojan
26th-December-2012, 22:53
Tomek jak zwykle pod choinką skarpetki, maszynki do golenia (tych nigdy za dużo :P) z praktycznych prezetntów dostałem fajna lampkę LED akumulatorową na 12/230v do dłubania w garażu. Miał być klucz elektryczny do kół ale w II liście napisałem do Mikołaja zeby jednak sie wstrzymał to kupię graty pod kompresor :)

BAJZEL
27th-December-2012, 12:00
uniwersalny zestaw grzechotek daje rade na prezent i do roboty.
Sprawdziłem np taki zestaw:

http://allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadowych-klucze-108-szt-torx-imbus-i2733752130.html

i od 2 lat daje rade. Czy to w aucie czy to w dwóch motorach.

Oczywiście są szlachetniejsze zestawy ale to pozostawiam mikołajowi i jego ocenie czy byłeś grzeczny :becky:


Sam chyba poproszę o elektryczny klucz udarowy . Bez kompresora można ogarniać nawet najbardziej zardzewiałe śruby.


Przenoszędo Pogaduch - dla niewtajemniczonych na sam dół forum .

A ja w sumie dostałem to o co prosiłem czyli zestaw kluczy...

sirtrojan
27th-December-2012, 12:14
skąd Mikołaj wiedział....? :becky:

musi od czasu do czasu wpadać na forum i czytać co byśmy chcieli :)

BAJZEL
27th-December-2012, 12:26
czasami trzeba najzwyczajniej palcem pokazać pod groźbą urwania wora :) pierwszy raz od chyba 5 lat w domku na świeta wiec musiał dać to co chciałem :):) heh ale już mnie mikołaj nienawidzi bo wczoraj po 18j wyszedłem po kawę i wróciłem po 24 :D kobieta zabrała mi kluczyki bo podobno chciałem iść spać do samochodu :) i jak zwykle na drugi dzień myśli samobójcze typu - ja już nie pije :)

solista
27th-December-2012, 13:28
u mnie z ciekawszych tematów to wkrętarka, komplet bitów, odkurzacz wodny zelmera :mrgreen: podkładka pod tablice rejstracyjną Pogoni Szczecin - która nie będzie mi pasowała, koszulki sportowe i kilka innych pierdutów w stylu gaciorów etc.
Dziwne w sumie że nie robicie prezentów z żonami czy innymi dorosłymi. Mimo wszystko twierdzę że to niezły fun, szczególnie jak człowiekowi uda się wymyślić coś ciekawego dla innych...

Black
27th-December-2012, 13:38
Ja pod choinke dostałem 40 stopniowa gorączkę i kaszel że aż pluca wyrywało,potem to przeszło na innych domowników,w tym roku św Mikołaj mial wyjątkowe poczucie humoru.../:

marko
27th-December-2012, 13:45
Tak zacząłem czytać i myślałem że 40 calową plazmę dostałeś :D a tu peszek choroba. Najgorsze co może spotkać w święta nie zazdroszczę. A co do prezentów dostałem samochodową kamerkę goclevera. Jeszcze nie testowałem ale się przyda w dzisiejszych czasach na wariatów drogowych :P

sirtrojan
27th-December-2012, 15:40
oj Grzehu - mówiłem ze przejdzie... na żone i dzieci :)

ja tylko katar i kaszel bez gorączek i tego typu ścinających z nóg niespodzianek.

Black
27th-December-2012, 15:52
Tak zacząłem czytać i myślałem że 40 calową plazmę dostałeś :D a tu peszek choroba.

40 cali to trochę za mało,ale w sumie lepsze od gorączki :).

slepy62
4th-January-2013, 21:08
a ja dostałem coś na czasie - żeby Iruś nie śmierdział - elektroniczną "fajkę" lol
i rozkaz - odwyk,...
o k...
tyle że jak narazie to po wszystkich domownikach - przeszło na mnie i gruźliczę jak Blacku - do niedzieli w wyrku...

BAJZEL
5th-January-2013, 09:17
E faja jest super pod jednym warunkiem :) Trzeba chcieć rzucić .. jeżeli nie chcesz to schowasz w szafie pod pretekstem , że nie smakuje i dusi :) super jest też to , że masz spory wybór smaków olejków każdy znajdzie coś dla siebie
firma MILD ma super smaki - KAWA, CHERRY, ICE MINT, CZARNA HERBATA, polecam a dodatkowo MILD wypuścił już olejki bez glikollu :) czyli tzw mniejsze zło więcej zdrowia w trucizny :)
reszta moim zdaniem padaki kupowałem z e-bulla i ich olejki mi nie smakują ...

Pozdrawiam ja od kilku miesiecy już nawet elektronika nie pale :) ale paczka fajek i cygarety leżą w razie wu a mój Wolish w pudełeczku w szafie :)

Tomek g35c
5th-January-2013, 10:38
Ja paliłem elektronika 2 tygodnie i odpuściłem... mój jest lipny i nie smakuje mi...
ale przy moim paleniu zostanę - 10 papierosów na dzień...

slepy62
5th-January-2013, 10:58
ale przy moim paleniu zostanę - 10 papierosów na dzień...
to mój cel na najbliższe kilkanaście dni - zmniejszyć z >20 do < 10 dziennie i przestać palić w aucie :(

Tomek g35c
5th-January-2013, 11:18
to mój cel na najbliższe kilkanaście dni - zmniejszyć z >20 do < 10 dziennie i przestać palić w aucie :(

Będę Tobie kibicował... zobaczymy ... też kiedyś 20 paliłem...

123mielony
5th-January-2013, 11:58
Panowie to sie niema co czaić tylko rzucać odrazu ten śmierdzący nałóg,ja juz 9 lat nie palę i nic mnie nie jest w stanie do tego zmusić na nowo.
Dodam ze rzuciłem z dnia na dzień po 13 latach palenia,na początku czegoś brakuję ale czym dłużej tym lepiej.

sirtrojan
5th-January-2013, 15:35
to teraz wiem dlaczego straciłeś głos - zmniejszyłeś ilość substancji smolistych i organizm sie buntuje ;)


Tak poważnie - to juz od dawna mówiłem ci żebyś rzucił to gówno. Albo chociaż grubo ograniczył.
Trzymam kciuki.